3

Różnica między Cancelo a Roberto to jakby w znajomości języków przeskoczyć z Tolkiena na Kuleszę

1

I klasyczne brawa dla Mareczka Pana Kapitana za utrzymanie tylko 0:2

2

@Gogonatra to też prawda, choć z Villareal grał jeszcze na skrzydle a już tam załadował gola, ale zdecydowanie środek to jego miejsce

0

@SkilledHydra16 niezbyt kuriozalny ale rozumiem że komentatorzy hiperbolizują w takiej sytuacji

4

Warto też docenić grę Gaviego, który na start był krytykowany że nic nie wnosi poza agresywnością itd. a od tego czasu chłopak gra świetnie i dokłada liczby

10

Ależ piękne pokazanie mentalu w końcówce ... a nie czekaj u nas to tylko fart i sędziowie Negreiry

2

@Tasde Klasyczny motyw zepsutego zegara, który dwa razy dziennie wskazuje dobrą godzinę. Resztę roboty robi szurom efekt potwierdzenia.

0

@TheNekro94 Unicef by mogli wtedy ;)

0

Czemu Aston Villa nie ma sponsora na koszulkach?

0

@Mazi oj nie podawaj im pomysłów

0

@AlexDark00 ja w przeciwieństwie do większości ludzi nie mam w zwyczaju wydawania opinii na temat filmów których nie oglądałem

1

@AlexDark00 cóż ja w przeciwieństwie do większości ludzi nie mam w zwyczaju wydawania opinii na temat filmów których nie oglądałem

0

@tristan87 te 300 koła to chyba łapówka dla TVP na promocję

0

@Antimadridista_WR plus jednak nierealistyczny z tymi piłkarzami z emerytury i boostowaniem statystyk

0

@kuz u mnie działa (Facebook i YT bo twitter to wiadomo)

0

@Rifek ach słynne Ministerstwo Prawdy

4

@Kondziubarca może bez tego wywiadu Wyspy Owcze by wygrały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tristan87 jakby wykluczyć Souse to niezła seria z selekcjonerami przestępcami (niektórzy domniemanymi)

0

@JimMorrisonFCB to mnie nie obchodzi, natomiast nie powinno tego za ciebie robić państwo postując swoją oficjalną narrację

0

@MysticCat też uważam że wolność artystyczna jest gorsza od cenzury

0

nareszcie jakaś realna reakcja na aferę wizową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Firestone przydałby się nowy wiceprezydent UEFA

1

@Kapitan hawk tzw. tradycyjny model rodziny

16

@Rewolucja123 ale to 95 minuta xd

0

No to wiadomo już że złota piłka nie Leo, nie bestia z Norwegii tylko Galaktyczny Bellingham

0

@shahman pewnie chodzi o kary za bicie dzieci

3

@Emhyr i pokazanie mentalu zwycięzców w starciu z trudnym rywalem (przyszły mistrz Niemiec zdaniem Labogi)

1

@Przemek2323 pewnie ten gdzie prezes największego związku sportowego dwóch chwili nie usiedzi tak bez niczego

0

@Bzyczekk za granie by się wziął a nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?