2

@paweldunajecfcb w historii najnowszej były to ziemie zamieszkane przez ludność arabską ale pod butem zachodu a nowo powstały Izrael nie przestrzegał umów miedzynarodowych odnośnie granic i praw człowieka, do dziś okupując np tereny wzgórz Golan i dokonując mordów ludności cywilnej

0

@tomek8756 rodzinę ma konserwatywną była o to raz lekka aferka w USA natomiast ona sama pewnie jak to w tym zawodzie i środowisku pewnie i tak liberalna

3

Ale najbardziej szkoda tych co wymyślali te esejo-pytania w TVP tylko po to by ich kandydat wypadł najgorzej xd

0

To teraz tylko wstawić post o wygraniu debaty w sociale i pora na CSa

1

@Kgorecki2500 w sumie to chyba nie aż tak dużo nie było Webera, Bosak nie użył słowa jedna partia, nie wyłączyli mikrofonu i nie przerwali w trakcie

4

Jednak bez pytań wzajmenych urok debaty praktycznie zanika

0

@Danqoo spokojnie w 2024 są samorządowe, do PE i w USA

7

@Firestone wyrwane z kontekstu


6

@FutbolFan dobrze że footroll nie oglądał tych wszystkich gal i nie brał pieniędzy za promocje ... a nie czekaj

2

To jeszcze porażka z Wyspami i będzie więcej dymów niż w 39

0

@kondzix2115 badania pokazuja że tak

0

@Ojciec5tkidzieci berkowicz kandyduje z trzeciej drogi? Pierwsze słyszę

0

@Kinginiesta niestety pewnie tak, ale jestem ciekaw kogo wystawią jak u nich z debatami niemal zawsze słabiutko jeśli tylko mają jakiegoś rywala

1

@tristan87 bez przesady panie silny razem, ale będzie po co włączać

1

Tusk zapowiedział że przyjdzie na "debatę" do TVP

1

W końcu dobra połowa w wykonaniu Balde

0

@BorzyKrzys reżyser faktycznie świetnym moim zdaniem, acz Blade Runner 2049 jest średni (szczególnie scenariusz)

2

@goryl-16 Nie no dostanie Carlo za wejście do top 4 mimo ligi Negreiry

2

@Kidd e tam united na pewno mają pozytywny po dodaniu wszystkich karnych i spalonych o które płaczą w necie

3

@AdiKingu96 to tak jak połowa reszty socios ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@VeB 1899 Chelsea przed 2003

0

@Kozinho. Jedni są w sojuszu z Kościołem, a drudzy by chcieli być

1

I Broja jeszcze. Tak to jest z graczami na których Rambla narzeka

1

I pyk brameczka Ukraińca

0

@Faro zazdroszczę tym co dopiero na tvp1 go ogarnęli

4

@KmN Polska dla Polaków, a Norwegia dla Norwegów i Polaków

1

@MadafakinGuy spokojnie pewnie tylko żartowali jak memcen

0

@Herato czyli w United i jeszcze 12 lat to długa kariera

1

@DLFCB kamień to dość tania broń także gdzie sprzeczność?

0

@Kgorecki2500 ale gdzie z polityką na la ramblii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?