MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@paweldunajecfcb w historii najnowszej były to ziemie zamieszkane przez ludność arabską ale pod butem zachodu a nowo powstały Izrael nie przestrzegał umów miedzynarodowych odnośnie granic i praw człowieka, do dziś okupując np tereny wzgórz Golan i dokonując mordów ludności cywilnej
0
@tomek8756 rodzinę ma konserwatywną była o to raz lekka aferka w USA natomiast ona sama pewnie jak to w tym zawodzie i środowisku pewnie i tak liberalna
3
Ale najbardziej szkoda tych co wymyślali te esejo-pytania w TVP tylko po to by ich kandydat wypadł najgorzej xd
0
To teraz tylko wstawić post o wygraniu debaty w sociale i pora na CSa
1
@Kgorecki2500 w sumie to chyba nie aż tak dużo nie było Webera, Bosak nie użył słowa jedna partia, nie wyłączyli mikrofonu i nie przerwali w trakcie
4
Jednak bez pytań wzajmenych urok debaty praktycznie zanika
0
@Danqoo spokojnie w 2024 są samorządowe, do PE i w USA
7
@Firestone wyrwane z kontekstu
6
@FutbolFan dobrze że footroll nie oglądał tych wszystkich gal i nie brał pieniędzy za promocje ... a nie czekaj
2
To jeszcze porażka z Wyspami i będzie więcej dymów niż w 39
0
@kondzix2115 badania pokazuja że tak
0
@Ojciec5tkidzieci berkowicz kandyduje z trzeciej drogi? Pierwsze słyszę
0
@Kinginiesta niestety pewnie tak, ale jestem ciekaw kogo wystawią jak u nich z debatami niemal zawsze słabiutko jeśli tylko mają jakiegoś rywala
1
@tristan87 bez przesady panie silny razem, ale będzie po co włączać
1
Tusk zapowiedział że przyjdzie na "debatę" do TVP
1
W końcu dobra połowa w wykonaniu Balde
0
@BorzyKrzys reżyser faktycznie świetnym moim zdaniem, acz Blade Runner 2049 jest średni (szczególnie scenariusz)
2
@goryl-16 Nie no dostanie Carlo za wejście do top 4 mimo ligi Negreiry
2
@Kidd e tam united na pewno mają pozytywny po dodaniu wszystkich karnych i spalonych o które płaczą w necie
3
@AdiKingu96 to tak jak połowa reszty socios ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@VeB 1899 Chelsea przed 2003
0
@Kozinho. Jedni są w sojuszu z Kościołem, a drudzy by chcieli być
1
I Broja jeszcze. Tak to jest z graczami na których Rambla narzeka
1
I pyk brameczka Ukraińca
0
@Faro zazdroszczę tym co dopiero na tvp1 go ogarnęli
4
@KmN Polska dla Polaków, a Norwegia dla Norwegów i Polaków
1
@MadafakinGuy spokojnie pewnie tylko żartowali jak memcen
0
@Herato czyli w United i jeszcze 12 lat to długa kariera
1
@DLFCB kamień to dość tania broń także gdzie sprzeczność?
0
@Kgorecki2500 ale gdzie z polityką na la ramblii