MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Postecoglou kontrakt zbiera xd
0
Fajne to zagranie wczoraj
5
Czyli Arsenal z PSG gra nie tylko o lm
16
POzdro xd
2
No ładnie ten Milan zdominował rywali
Tylko czemu grali u siebie na niebiesko
3
No fajny ten twój album @Comentateiro
1
@Dankho94isback w ramach klątwy - dušan vlahović
1
@xvcWinterSoldier Ja najbardziej nie lubię jak mam niestałe oświetlenie. Tak to jak wszędzie ciemno lub jasno to nie mam problemów z zasypianiem (inna sprawa, że zazwyczaj jestem niewyspany co ułatwia sprawę)
1
@MroQ Nie. Czekam mocno na mundial i czy Deco coś wyczaruje w lato
0
@JordiAlbion Serie B ma najlepszą. Połowa miejsc daje grę o awans/spadek
0
Newcastle w sumie sezon kompromitacja
2
50 procent szans na derby Warszawy lub Łodzi w nowym sezonie.
Będą albo nie
1
No to bez lm dla bournemouth
1
Arsenal mistrzem, totki zostają. Nothing ever happens
1
@FcPortoFan1999 Jutro ciekawe jak pszczółka Maja się pokaże
2
A zawodnik kibiców?
0
@Arkon Griezmann był najgorszy bo nie miał sensu i nie było nas stać xd
3
@Bernard777 Myślę, że co najmniej jedna kompromitacja przed nami dzisiaj
4
@heniusss Na pewno im to w głowach siedzi, bo pokazało że jednak Barca i Real są jeszcze półkę wyżej (jeśli chodzi o renomę) od reszty klubów
3
Próbować nie zaszkodzi
2
@Pedri16Future Ja zapamiętam czerwone kartki xd
2
@FcPortoFan1999 A i tak szkoda, że teraz szybsza ta mączka jest
0
@Popitek12 chyba w Polsce B
3
@FcPortoFan1999 To jest nas dwóch. U mnie głównie jako antidotum na serwboty
0
@Arden Bezpieczna nie do końca ;)
1
Puchar to puchar
2
Ale boli niektórych 18 latek xd
2
@Faro koszmar jako mara senna pasuję w tym kontekście
3
@Eklerek Tak (15 znaków)
1
@VegetaPolska Zakończyłeś wojnę w Iranie?