MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obejrzałoby się
5
@NeroTFP1 kto nie urodził się wczoraj może pamiętać, że Troja ta z 2004 była jechana przez krytyków jak i widzów
1
@norbi77 No to były tylko przecieki z tego co kojarzę. Ostatnio wyszło oficjalne info, że zagra kogoś innego.
2
@norbi77 Elliot Page nie będzie Achillesem
2
Ja wszystko rozumiem, ale tu z brakiem powołania przesadził Tusiel
3
Życie pisze najlepsze scenariusze
2
@Kidd no to se jeszcze poczeka
4
A Urban co tak czeka z tą kadrą na mundial
0
@Encore zemsta za wojny światowe
2
@Czajka90 A on na to "Jakie my gówniaku"
6
@Bolton idzie się pogubić na tym twoim osiedlu
0
@Hosh @FcPortoFan1999 gratulacje
1
@NeroTFP1 Chciałbym to zobaczyć, acz po pierwsze to pewnie chomiki by nie dały rady, a po drugie by się skończyło na nitce "komentarz usunięty" xd
2
@NeroTFP1 some men just want to watch the world burn
2
Nasserzy idą po swoje. Koniec mistrzostw do widzenia
2
@TR3YWAY Generalnie jak wam tak wszystko lata to raczej źle robicie
0
@FcPortoFan1999 Myślisz Oski, że jak Anglia większość składu ma bez formy to tym razem dadzą radę?
3
A nie jakieś Angole
2
@Filipem @Comentateiro @draxidox
2
@AssisMoreira a butem chcesz?
0
@Bolton Za to Argentyna jest ich podnóżkiem
2
@Bolton USA przyjęło więcej nazistów
0
@Dankho94isback na bezrybiu i rak ryba
1
@Profesorek
1. Hiszpania bo nasi
2. Japonia bo mój typ na czarnego konia
3. Opcje dla fabuły
0
@marcin62 Dlatego dałem tam cudzysłów bo wszystko może mieć wartość jeśli grający mu ją nada (świadomie czy podświadomie).
1
@marcin62 Jak nie jesteś w esporcie z zawodu to bicie innych ludzi też nie ma żadnej "wartości"
2
Średnie IQ kadry by za bardzo wzrosło
5
@pt9 20 lat temu byłbyś milionerem
3
@BillyButcher No strategia Disneya co do SW nigdy nie istniała. Dostaliśmy kopię nowej nadziei, potem odbicie w zupełnie inny kierunek i wreszcie abominację jaką była 9 część. W wersji serialowej dostaliśmy boba fetta bez boba fetta, jakieś strzępy dla fanów Clone warsów i drugiego boba fetta bez boba fetta xd Należy się cieszyć, że jakimś cudem powstało takie dzieło jak Andor.
14
I to są ważne pytania, a nie jakieś prezenty