MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Barcabarca3562157 wolę Real w LE
1
@Lucerfi nie na szczęście nie jestem nigdzie dzie*nikarzem
1
@jacobFCB nie no to by był komunizm
1
@jacobFCB niestety w moim życiu romantycznym był tylko Friedman z Ayn Rand ale oboje zmarli po zjedzeniu parówek z kanjpy bez zatwierdzeń sanepidu
0
Ten Felix to chyba w 12 samolotach leci
1
@Lucerfi robienie tego w zasadzie jest w moich obowiązkach zawodowych więc oczywiście, że nie pierwszy raz i jestem świadom, że odbywa się ich bardzo dużo, natomiast ten mnie ciekawił szczególnie ze względu na konsekwencję w postrzeganiu szurfederacji
2
@hayek w zasadzie to chyba nie ma bezpośrednio wspomniane, jest dyskusja o adopcji ale cieszę się, że z taką uwagą śledzisz moje poczynania
1
@mordini123 i cyk boras na dodatkowe 6X90 minut
0
@Herato dowolność (do 99) ale bez zastrzegania
1
@Lucerfi akurat dokładnie odwrotnie, zresztą nie wiem kto w Polsce 20-30 lat temu wychowywał bezstresowo
1
@Lucerfi na poważnie nie ale na pół serio w sprawie tak klarownej jak tylko rozstrzygnięcie sądowe to źródło jak wszystkie inne, czyli beznadziejne ale lepszych nie ma ;)
1
@Tasde albo żarty prezesa co wie jak bić dzieci
1
@hayek skąd to wiesz że jestem za takimi związkami?
0
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/konfederacja-przegrywa-w-trybie-wyborczym-pozwala-gazete-wyborcza/5vqbf4y i jeszcze przegrali zjadacze piesków
1
@Sulimo 1. śmieci 2. duża przerwa 3. dziennikarze
1
@Kuba_1 ale to nie NBA żeby numery zastrzegać, jest w kadrze jednym z najlepiej dryblujących piłkarzy to niech nosi sobie dziesiątkę
0
@Recha_0684 dość drastyczne te twoje przekonania ale to chyba wina jakiś traumatycznych przeżyć, coś jak problemy ze spacjami po znakach interpunkcyjnych
0
@MatBac1991 no nie do końca, moim zdaniem lepszy od Alonso, więc z jakimiś kontuzjami na środku/bokach wolę żeby on grał (a Marcosa bym z chęcią już nie zobaczył)
0
@Recha_0684 niestety macki poprawności politycznej neomarksizmu kulturowego z 1984 Orwella u moderacji są zbyt silne
14
Garcia odchodzący na wypożyczenie bez 100% pensji opłacanej przez Girone to top flop
0
rozbity? wylądował?
2
@Herato patrząc tylko po jakości to Mareczek
0
@Lucerfi oczywiście że po somsiedzie, Bayern to jakby majstra przegrał
1
Ale z tą presją na Tebasie to już przesadzamy
0
Ciekawe że United całe okno narzekające na pieniądze wykłada 10 mln na wypożyczenie Amrabata ciekawe ilu się śmiało z opłaty za Felixa do Chelsea
1
No to teraz tylko zawrót samolotu Felixa i znowu czytanie o optymizmach w obozach
0
@Emhyr Aborcja legalna do 80 miesiąca życia płodu
0
Widzę że oszust numer jeden jednak na listach w partii oszustów
0
No to Legia poza pucharami
0
Giertych, Kołodziejczak może by PO jeszcze Lecha wzięło na listy