3

@Barcabarca3562157 wolę Real w LE

1

@Lucerfi nie na szczęście nie jestem nigdzie dzie*nikarzem

1

@jacobFCB nie no to by był komunizm

1

@jacobFCB niestety w moim życiu romantycznym był tylko Friedman z Ayn Rand ale oboje zmarli po zjedzeniu parówek z kanjpy bez zatwierdzeń sanepidu

0

Ten Felix to chyba w 12 samolotach leci

1

@Lucerfi robienie tego w zasadzie jest w moich obowiązkach zawodowych więc oczywiście, że nie pierwszy raz i jestem świadom, że odbywa się ich bardzo dużo, natomiast ten mnie ciekawił szczególnie ze względu na konsekwencję w postrzeganiu szurfederacji

2

@hayek w zasadzie to chyba nie ma bezpośrednio wspomniane, jest dyskusja o adopcji ale cieszę się, że z taką uwagą śledzisz moje poczynania

1

@mordini123 i cyk boras na dodatkowe 6X90 minut

0

@Herato dowolność (do 99) ale bez zastrzegania

1

@Lucerfi akurat dokładnie odwrotnie, zresztą nie wiem kto w Polsce 20-30 lat temu wychowywał bezstresowo

1

@Lucerfi na poważnie nie ale na pół serio w sprawie tak klarownej jak tylko rozstrzygnięcie sądowe to źródło jak wszystkie inne, czyli beznadziejne ale lepszych nie ma ;)

1

@Tasde albo żarty prezesa co wie jak bić dzieci

1

@hayek skąd to wiesz że jestem za takimi związkami?

1

@Sulimo 1. śmieci 2. duża przerwa 3. dziennikarze

1

@Kuba_1 ale to nie NBA żeby numery zastrzegać, jest w kadrze jednym z najlepiej dryblujących piłkarzy to niech nosi sobie dziesiątkę

0

@Recha_0684 dość drastyczne te twoje przekonania ale to chyba wina jakiś traumatycznych przeżyć, coś jak problemy ze spacjami po znakach interpunkcyjnych

0

@MatBac1991 no nie do końca, moim zdaniem lepszy od Alonso, więc z jakimiś kontuzjami na środku/bokach wolę żeby on grał (a Marcosa bym z chęcią już nie zobaczył)

0

@Recha_0684 niestety macki poprawności politycznej neomarksizmu kulturowego z 1984 Orwella u moderacji są zbyt silne

14

Garcia odchodzący na wypożyczenie bez 100% pensji opłacanej przez Girone to top flop

0

rozbity? wylądował?

2

@Herato patrząc tylko po jakości to Mareczek

0

@Lucerfi oczywiście że po somsiedzie, Bayern to jakby majstra przegrał

1

Ale z tą presją na Tebasie to już przesadzamy

0

Ciekawe że United całe okno narzekające na pieniądze wykłada 10 mln na wypożyczenie Amrabata ciekawe ilu się śmiało z opłaty za Felixa do Chelsea

1

No to teraz tylko zawrót samolotu Felixa i znowu czytanie o optymizmach w obozach

0

@Emhyr Aborcja legalna do 80 miesiąca życia płodu

0

Widzę że oszust numer jeden jednak na listach w partii oszustów

0

No to Legia poza pucharami

0

Giertych, Kołodziejczak może by PO jeszcze Lecha wzięło na listy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?