0

@Odcinkowy oj zdecydowanie bym wolał żeby ją z list lewicy zabrali także masz rację

0

Dziambor z list Trzeciej Drogi i PSL, czyli jak dobierać listy to tylko z tych najgorszych

0

@Mezocyklon87 w aspekcie doboru pytań/moderacji masz rację, natomiast nadal wszyscy chcący rywalizować z PiSem powinni na nie chodzić przygotowani właśnie na takie warunki i w ramach przytaczanych problemów przedstawiać konkurencyjne wizje, gdyż grupy pozbawione dopływu kontrpropozycji radykalizują się w stronę poglądów najbardziej zagorzałych

0

@Mezocyklon87 patrząc na badania w podobnych aspektach plus sytuację z prezydenckich ostatnich jest to strategia raczej skazana na porażkę

0

@Volk Koeman jak go wywalą znowu

0

@cris27 Niemcy zmusili Abramowicza?

0

@Albatros spokojnie jeszcze miesiąc trzeba będzie pewnie poczekać na rejestrację

0

@J23Closs to masz dwie opcje - albo przestań golić jajka swojemu psu albo przestań na nie patrzeć

0

@MarcelNJ11 tylko nie mamy 50 wolnych baniek

0

I teraz kontuzja Joao przy schodzeniu po schodach jak Joe Biden

0

@aspr1me to byśmy tylko Pique zatrudnili?

0

@koksik2700 w ten sposób mają się czym zasłaniać w razie krytyki programu

0

@Janas11224 Xavi i tak gra 4 pomocnikami a na prawe skrzydło/atak jest 4 chętnych

1

@panczo uważaj tutaj raczej mało osób jest tak PC jak ty

0

Co to za piłkarz?

1

@Kgorecki2500 jednego Muska mniej także wybór oczywisty

0

@BARCA1899Messi Cancelo, Bernardo Silva, Amrabat, Mabappe, Haaland i wszystkie inne niespełnione cele Barcy

1

@jacobFCB Był to zabieg humorystyczny mający obrazować moją generalną opinię o zawodzie. Oczywiście że są, ale klnę się na Bogów ja jeszcze nie spotkałem

2

@wojopancer Alves?

3

@Barcabarca3562157 wolę Real w LE

1

@Lucerfi nie na szczęście nie jestem nigdzie dzie*nikarzem

1

@jacobFCB nie no to by był komunizm

1

@jacobFCB niestety w moim życiu romantycznym był tylko Friedman z Ayn Rand ale oboje zmarli po zjedzeniu parówek z kanjpy bez zatwierdzeń sanepidu

0

Ten Felix to chyba w 12 samolotach leci

1

@Lucerfi robienie tego w zasadzie jest w moich obowiązkach zawodowych więc oczywiście, że nie pierwszy raz i jestem świadom, że odbywa się ich bardzo dużo, natomiast ten mnie ciekawił szczególnie ze względu na konsekwencję w postrzeganiu szurfederacji

2

@hayek w zasadzie to chyba nie ma bezpośrednio wspomniane, jest dyskusja o adopcji ale cieszę się, że z taką uwagą śledzisz moje poczynania

1

@mordini123 i cyk boras na dodatkowe 6X90 minut

0

@Herato dowolność (do 99) ale bez zastrzegania

1

@Lucerfi akurat dokładnie odwrotnie, zresztą nie wiem kto w Polsce 20-30 lat temu wychowywał bezstresowo

1

@Lucerfi na poważnie nie ale na pół serio w sprawie tak klarownej jak tylko rozstrzygnięcie sądowe to źródło jak wszystkie inne, czyli beznadziejne ale lepszych nie ma ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?