MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy oj zdecydowanie bym wolał żeby ją z list lewicy zabrali także masz rację
0
Dziambor z list Trzeciej Drogi i PSL, czyli jak dobierać listy to tylko z tych najgorszych
0
@Mezocyklon87 w aspekcie doboru pytań/moderacji masz rację, natomiast nadal wszyscy chcący rywalizować z PiSem powinni na nie chodzić przygotowani właśnie na takie warunki i w ramach przytaczanych problemów przedstawiać konkurencyjne wizje, gdyż grupy pozbawione dopływu kontrpropozycji radykalizują się w stronę poglądów najbardziej zagorzałych
0
@Mezocyklon87 patrząc na badania w podobnych aspektach plus sytuację z prezydenckich ostatnich jest to strategia raczej skazana na porażkę
0
@Volk Koeman jak go wywalą znowu
0
@cris27 Niemcy zmusili Abramowicza?
0
@Albatros spokojnie jeszcze miesiąc trzeba będzie pewnie poczekać na rejestrację
0
@J23Closs to masz dwie opcje - albo przestań golić jajka swojemu psu albo przestań na nie patrzeć
0
@MarcelNJ11 tylko nie mamy 50 wolnych baniek
0
I teraz kontuzja Joao przy schodzeniu po schodach jak Joe Biden
0
@aspr1me to byśmy tylko Pique zatrudnili?
0
@koksik2700 w ten sposób mają się czym zasłaniać w razie krytyki programu
0
@Janas11224 Xavi i tak gra 4 pomocnikami a na prawe skrzydło/atak jest 4 chętnych
1
@panczo uważaj tutaj raczej mało osób jest tak PC jak ty
0
Co to za piłkarz?
1
@Kgorecki2500 jednego Muska mniej także wybór oczywisty
0
@BARCA1899Messi Cancelo, Bernardo Silva, Amrabat, Mabappe, Haaland i wszystkie inne niespełnione cele Barcy
1
@jacobFCB Był to zabieg humorystyczny mający obrazować moją generalną opinię o zawodzie. Oczywiście że są, ale klnę się na Bogów ja jeszcze nie spotkałem
2
@wojopancer Alves?
3
@Barcabarca3562157 wolę Real w LE
1
@Lucerfi nie na szczęście nie jestem nigdzie dzie*nikarzem
1
@jacobFCB nie no to by był komunizm
1
@jacobFCB niestety w moim życiu romantycznym był tylko Friedman z Ayn Rand ale oboje zmarli po zjedzeniu parówek z kanjpy bez zatwierdzeń sanepidu
0
Ten Felix to chyba w 12 samolotach leci
1
@Lucerfi robienie tego w zasadzie jest w moich obowiązkach zawodowych więc oczywiście, że nie pierwszy raz i jestem świadom, że odbywa się ich bardzo dużo, natomiast ten mnie ciekawił szczególnie ze względu na konsekwencję w postrzeganiu szurfederacji
2
@hayek w zasadzie to chyba nie ma bezpośrednio wspomniane, jest dyskusja o adopcji ale cieszę się, że z taką uwagą śledzisz moje poczynania
1
@mordini123 i cyk boras na dodatkowe 6X90 minut
0
@Herato dowolność (do 99) ale bez zastrzegania
1
@Lucerfi akurat dokładnie odwrotnie, zresztą nie wiem kto w Polsce 20-30 lat temu wychowywał bezstresowo
1
@Lucerfi na poważnie nie ale na pół serio w sprawie tak klarownej jak tylko rozstrzygnięcie sądowe to źródło jak wszystkie inne, czyli beznadziejne ale lepszych nie ma ;)