MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr to znaczy jaki konkretnie?
0
@PIWOSZ89 niestety obawiam się, że nie mam żadnej rzeczywistej kontroli nad twoimi śliniankami (a przynajmniej nie jestem tego w stanie w żaden sposób dowieść)
0
@tristan87 mój post był nawiązaniem do tych wszystkich postujących o tym jako możliwości załatania naszego budżetu i podających info o rzekomym dogadaniu się, osobiście natomiast zdecydowanie wolałbym, żeby klub któremu kibicuje nie brał nieczysty pieniędzy czy to od krajów autorytarnych, czy szemranych biznesów, kryptowalut, przemysłu naftowego itp. Jednocześnie rozumiem, że takie istnienie na rynku jest w obecnych czasach rzeczą bardzo trudną, co tylko zraża mnie do futbolu w obecnej postaci
0
jako wielki fan Lucho życzę mu mimo wszystko powodzenia w tym projekcie
0
no i tyle żeśmy pieniądze z Arabii widzieli
0
@Zoker cóż było to pewne niepotwierdzone (jeszcze wtedy, teraz możesz spojrzeć na następny komentarz użytkownika) założenie z mojej strony, które okazało się słuszne
2
@Kgorecki2500 no tak bo piłka nożna jest najgorszym co robi Arabia Saudyjska
0
@IronSanHybrid inna droga, ale sam w kontrze do PiSu mówisz o PO?
0
@LM10GOAT "tylko"
0
@IronSanHybrid debilem czy nie debilem, ja bym raczej stwierdził, że jest to intuicyjne by głosować na kandydatów, którzy mają szansę coś uzyskać, to jest też jeden z powodów dlaczego w systemie JOW-ów dochodzi do powstawania opcji dwupartyjnej
1
@Bocheno1 wtedy delegalizacja powinna być też nie potrzebna
0
@IronSanHybrid oczywiście że wpływają, polecam poczytać badania w tym temacie
0
@IronSanHybrid co nie zmienia faktu, że same sondaże wpływają na wyniki wyborów, co tym bardziej skłania Lisa do takiego postępowania
0
@kuz a to on nie odchodzi w czerwcu?
8
@GeneralXavi w sensie Wiech raczej skupia się na fakcie niskiej emisyjności ich energetyki jako stały promotor energii atomowej, natomiast co do sytuacji politycznej to pewnie ma podobne zdanie jak sporo ludzi tutaj, biorąc pod uwagę, że sam jest konserwatystą
0
@JimMorrisonFCB ciebie nie dziwi, innych dziwi
0
@MessiForeverTheBest z tych samych powodów też nie poszli po Rice'a (oprócz rzekomej propozycji oddania McTomineya i Freda) i Caicedo
0
@Kidd bo był celem Ten Haaga i zrezygnowali z niego ze względu na pieniądze
0
@Kidd mhm to jeszcze mi powiedz jaki numer będzie Kim nosił? a nie czekaj
0
@Kapitan hawk oj z LM i ich fartem do losowanych grup będzie ciężko
0
@Kidd tych generalnie związanych ze zmianą właścicielską i tym, że jednak plany zakładały jeszcze aktywniejsze wzmocnienia, tymczasem ich okno poza Mountem wygląda na łatanie najbardziej kluczowych pozycji (ostatnia saga z bramkarzem i chociażby propozycja dla Feynoordu) plus problem z odejściami (co łączy z naszym klubem)
0
@Antimadridista_WR oczywiście, że będzie opinią. Chcesz powiedzieć, że istnieją kryteria bycia obrażanym będące obiektywną prawdą (która sama nie istnieje, a przynajmniej nie jest dostępna)? Co np z tymi wszystkimi ludźmi mówiącymi o tym, że męska przyjaźń zakłada w sobie mówienie do siebie obraźliwych zwrotów? Co z tymi ludźmi mówiącymi, że mają kolegę, którego nazywanie "grubym" nie obraża?
1
@JordiAlbion Raul Gonzalez też się wiecznie przewija jako kandydat
1
@Kidd biorąc pod uwagę problemy Juve i United mocno dziwią mnie te kandydatury u ciebie tak wysoko
0
@Odcinkowy no super ciekawostka prawna to jakaś seria u ciebie?
1
@ToWinaSedziego cóż jak na zdroworozsądkową osobę jestem zawsze otwarty na zmianę postępowania w tym przypadku zaoferowanie przez postującego pożądanych przez niego zaimków, natomiast on sam zwrócił się do mnie w płciowej formie paternalizującej, więc nie znając tych preferencji odpowiedziałem inną wersją takowej
1
@Antimadridista_WR profanacje xd samo to stwierdzenie jest opinią z twojej strony, natomiast sądowa i prokuratorska jest inna: https://www.rp.pl/dobra-osobiste/art1701521-prokuratura-transparent-z-orlem-na-teczowym-tle-nie-zniewaza https://queer.pl/news/204522/bezzasadne-zatrzymanie-za-teczowe-godlo-opic
0
@Bobo25 pomijając to że u mnie ten orzeł jest biały (co nie wiem w sumie co zmienia ale autor to niesamowicie podkreśla w swoim poście) to nie bardzo widzę jakieś powiązania z moją osobą
3
@Firestone narodowość też się zgadza, więc lepiej uważać
1
Komentarz usunięty