MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB ciebie nie dziwi, innych dziwi
0
@MessiForeverTheBest z tych samych powodów też nie poszli po Rice'a (oprócz rzekomej propozycji oddania McTomineya i Freda) i Caicedo
0
@Kidd bo był celem Ten Haaga i zrezygnowali z niego ze względu na pieniądze
0
@Kidd mhm to jeszcze mi powiedz jaki numer będzie Kim nosił? a nie czekaj
0
@Kapitan hawk oj z LM i ich fartem do losowanych grup będzie ciężko
0
@Kidd tych generalnie związanych ze zmianą właścicielską i tym, że jednak plany zakładały jeszcze aktywniejsze wzmocnienia, tymczasem ich okno poza Mountem wygląda na łatanie najbardziej kluczowych pozycji (ostatnia saga z bramkarzem i chociażby propozycja dla Feynoordu) plus problem z odejściami (co łączy z naszym klubem)
0
@Antimadridista_WR oczywiście, że będzie opinią. Chcesz powiedzieć, że istnieją kryteria bycia obrażanym będące obiektywną prawdą (która sama nie istnieje, a przynajmniej nie jest dostępna)? Co np z tymi wszystkimi ludźmi mówiącymi o tym, że męska przyjaźń zakłada w sobie mówienie do siebie obraźliwych zwrotów? Co z tymi ludźmi mówiącymi, że mają kolegę, którego nazywanie "grubym" nie obraża?
1
@JordiAlbion Raul Gonzalez też się wiecznie przewija jako kandydat
1
@Kidd biorąc pod uwagę problemy Juve i United mocno dziwią mnie te kandydatury u ciebie tak wysoko
0
@Odcinkowy no super ciekawostka prawna to jakaś seria u ciebie?
1
@ToWinaSedziego cóż jak na zdroworozsądkową osobę jestem zawsze otwarty na zmianę postępowania w tym przypadku zaoferowanie przez postującego pożądanych przez niego zaimków, natomiast on sam zwrócił się do mnie w płciowej formie paternalizującej, więc nie znając tych preferencji odpowiedziałem inną wersją takowej
1
@Antimadridista_WR profanacje xd samo to stwierdzenie jest opinią z twojej strony, natomiast sądowa i prokuratorska jest inna: https://www.rp.pl/dobra-osobiste/art1701521-prokuratura-transparent-z-orlem-na-teczowym-tle-nie-zniewaza https://queer.pl/news/204522/bezzasadne-zatrzymanie-za-teczowe-godlo-opic
0
@Bobo25 pomijając to że u mnie ten orzeł jest biały (co nie wiem w sumie co zmienia ale autor to niesamowicie podkreśla w swoim poście) to nie bardzo widzę jakieś powiązania z moją osobą
3
@Firestone narodowość też się zgadza, więc lepiej uważać
1
Komentarz usunięty
1
@Archie egzystuje
1
@JimMorrisonFCB no u mnie nad "c" jest w nim taka kreseczka ale może to jakiś regionalizm czy coś
3
Komentarz usunięty
1
@JimMorrisonFCB no właśnie więc tym bardziej trzeba wspierać
4
Ale dobrze że ten Guler wczoraj wszystko wyjaśnił na konferencji, nie trzeba teraz dalej gdybać
0
@Miszak dopiec sąsiadowi zawsze warto, a jakby u nich wypalił to potem znów milion artykułów jak o Mbappe
0
@masq jednak w tej obecnej kadencji jest też sporo kamyków do ogródka Lapcia, jak konflikty z resztą zarządu czy sprowadzenie części piłkarzy, których teraz chcemy się pozbywać
0
@Janas11224 wiem i to w dodatku przetłumaczona, to nagle czynią ją z automatu zabawną/inteligentną?
0
@Przemek2323 jak nie lubię Karnowskiego to tutaj wydaje mi się, że jednak ma więcej racji od ciebie, oczywiście nie twierdzę jak on, że PiS wygrałby wybory z łatwością bez pandemii i wojny, ale zdecydowanie uważam je za czynniki uderzające w pozycje władzy, bo jednak narrację jako taką zawsze można znaleźć, nie potrzeba do tego kryzysów, natomiast co do efektu flagi raczej odnosiłbym go do kwestii migracyjnych itp., może trochę wojny, ale jednak nie pandemii, ta wydaje się bardziej w wielu przypadkach ukazywać rządzących jako nieudolnych i obniżać ich poparcie (np. porażka Donalda Trumpa w USA)
1
@Janas11224 ja wiem, że są wakacje więc dzieci nie są zmuszane do wysiłku intelektualnego, ale bez przesady
2
No to teraz panowie zarządzający brać się za wyloty z klubu
0
@marcin62 pomijając samą kwestię uprzedmiotowienia to ta analogia jednak nie do końca się trzyma nawet zakładając seksistowskie standardy, bo jednak żaden "klucz" nie otwiera wszystkich "zamków" i żaden "zamek" nie jest otwierany przez wszystkie "klucze", zawsze w przypadku relacji występują jakieś warunki czy kryteria, jakkolwiek rozciągnięte lub zawężone
0
@Emhyr i bez goli zza połowy
1
Mam nadzieję że w najbliższym czasie Arabia przerzuci się jednak z naszych niedoszłych piłkarzy na tych co są już u nas (a mogli by nie)
2
@Jakchcesz halo prawnicy? znowu roberta przesladujo