MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę, że "drama" na Twitterze mnie ominęła. Także na zapas daje z góry pozwolenie wszystkim na śmianie się na moim pogrzebie.
0
@Arden chyba w skali sosnowieckiej
0
@Popitek12 Patrząc, że strzela w ważnych meczach to chyba bardziej En-nesyri
1
@Batys Simeone w finale lm
0
@TR3YWAY kreatynę można z grilla?
2
@Sysia11 Żeby ściągnąć piłkarza wszechświata Juliana Alvareza
2
@Bolton Akurat dzisiaj mają puścić to
0
@Kgorecki2500 Modernizm kościoła katolickiego mający źródło w soborze watykańskim II daje możliwość obrony takiej postawy. Papież Franciszek miał bliskiego przyjaciela wyznawcę judaizm i mówił, że nigdy nie próbował go nawrócić.
0
@Faro tylko legia nie jest w półfinale
3
@NeroTFP1 to ja jak do kogoś dzwonię to na złość odbierają
0
@SeWo77 No i dobrze. Z Lechem osłabił to może z Widzewem zrobi legii to samo xd
0
@Roobo Arsenal jest bardziej obrzydliwy. Plus jak jeszcze ligę wtopią to będzie zabawa dekady
2
@RafiVeB Jak zauważył @Gary dorośli są nadal w grze
6
Rodrigo "Rodri" Hernandez - bohater na jakiego nie zasługujemy
9
Wszystkie rozrywki człowiekowi zabiorą. Woke nonsens
11
@FcPortoFan1999 Trochę na minę wrzucili go tą grafiką
0
@626 Oddamy Rafę, żeby kupić zastępcę dla niego?
0
@RoberDzik a co tam korozja w aucie ci zjada?
2
Ale fani Man utd to są odklejeńcy xd
1
Dla kadry to faktycznie raczej lepiej. Szczególnie, że brak następców na pozycję
4
@Aragorn33 Typowy content dla fanów chłopskiego rozumu z Brighton
0
Kiedy stajesz się modelem
6
@Tasde ale jak to korporacje nie działają z dobroci serca xdd
6
Pora na CSa
0
@Kgorecki2500 Panie nie obrażaj Pan
2
@FcPortoFan1999 Oski to chyba twoje konto
2
Zakręcił nim jak zondacrypto pieniędzmi klientów
1
Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę @Frimpong
1
Jak Gavi zdaniem niektórych jest zbyt agresywny to co o nim powiedzą xd
3
Jutro nie ma co oglądać lm. Natomiast dzisiaj liczę, że jednak atleti Arsenal dowiozą