MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@VegetaPolska czasem jednak warto o wiek spytać
1
@Ramos9248 Wiele rzeczy. Ostatnio nieironicznie depresja mnie skłoniła do powrotu do ćwiczeń
1
@Ramos9248 Chęci, a motywacja to jednak trochę inne rzeczy.
2
@July_6_BcN Picie kawy to u mnie głównie na problemy z wydalaniem się nadaje, a lemoniada i niektóre piwka to w zasadzie to samo
7
Tak trzeba żyć
1
@Criss18Barca no bo tak jest xd
13
@agaFCB co sądzisz o umawianiu się z 16 latkami?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
https://x.com/ozjaaaasz/status/2050514687297532278
Nawet mi was nie żal
8
Porządek zatriumfuje
0
Ups
3
@Kozinho. Jak ma walczyć między innymi z nepotyzmem to powinien chyba znać zjawisko z doświadczenia
xd
2
@Deathwing112 Dokładnie dramat. Żaden inny twardy narkotyk nie jest nawet blisko tej ceny
10
Niestety futbol dzisiaj przegrał
0
Zrobić hat tricka gorących tą samą dyskusją to byłoby osiągnięcie xd
0
Niech wygra lepszy albo legia w*rszawa
0
@Nazio_87 Trump?
0
@Kgorecki2500 Z maca
0
@Eklerek Ale to podnosi czy obniża ocenę?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lithotripter No 10 w tej skali to raczej wyobrażam sobie osobę co po prostu cały czas mówi o zwierzętach, mieszkanie ma zawalone nimi i to jakimiś dziwnymi okazami itp. Ale można też iść w tę stronę xd
0
@Kozinho. Pytanie co konkretnie łata
0
@FcPortoFan1999 Ty rolnik Oski tak nisko?
0
Wiadomo, że były memy i żarty w tym temacie, ale jakbyście mieli określić swój stosunek do zwierząt to jak on wypada powiedzmy w skali 1-10?
0
@FcPortoFan1999 ale jakie szanse, że piłkarz Lecha wzniesie najważniejsze trofeum?
4
@LAMC_10 teraz tylko czekać na opinię paznokciowego eksperta @pt9
0
@Faro Sąsiadka ale Julian na imię?
1
@LAMC_10 łzami warsz*wiaków po 22
3
@LAMC_10 oczywiście. Nie dość, że nastrój poprawia to jeszcze żyje się krócej
1
@marcin62 ale jak to pierwszy raz jak 16 latki to królowe seksu według @orgazm44
2
Julian Alvarez za 100 mln € vs Joao Pedro za 90 €
Przecież nie ma tu nawet nad czym się zastanawiać.
1
@MadafakinGuy Rozumiem. U mnie to też chyba prawie jedyna możliwość na przestanie