MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Ten raz coś mądrze napisał
Może trzeźwy przez pół minuty
0
@Messiah10 kolor może nie ten ale w "ideały" klubu wpisują się idealnie xd
0
@Veysel No tylko ja oglądam mecze Interu Miami xd
45
Każdy ma swoje rekordy
2
@qbsonFCBarca bo nie ma Juppa Henkesa?
2
Yamal czaruje w klasyku, Hiszpania robi mundial i młody bierze złotą piłkę. Tak to widzę
5
Ale przestańcie już tak jechać po białych. Nie nadążam z herbami
3
Czekam na występ berkowicza z przerobionym herbem realu
1
Wujek Xabiego Alonso: liga mistrzów to dla nas najmniej istotne rozgrywki
9
#TakByło
0
Niech ich odpadnięcie z ligi fraudów nie odwiedzie was od faktu, że to najbardziej obrzydliwy twór w futbolu
3
Biali zdziwieni, że mogą dostać drugą żółtą xddd
1
Piłkarze Bayernu naoglądali się tej akcji chyba xd
2
Doniesienia o testowaniu spalonego Wengera w Kanadzie czytałem. Ale info, że mecze Bayern - real będą rozgrywane w formule 11 na 12 to przegapiłem
0
Ale odpalić Arsenal po oglądaniu gry naszych to jakby się czas zatrzymał takie tempo.
Na szczęście nikt tego nie ogląda xd
0
@Tasde jak to się mówi to jest rada na nasze możliwości xd
6
Ale ekipę Batyr zmontował xd
1
Ja już zbieram siły psychiczne na taki obrót spraw
1
@Lordzi Milan Arsenal byłby gorszy gdyby Włosi grali w lm
1
@directedbyfcb Plus Mourinho zrobił 100 punktów w 2012 jako pierwszy w La lidze plus jeśli się nie mylę rekord bramek drużyny w sezonie niepobity do dziś
0
@kanver_ Lepiej to niż jakby Bayern i PSG miało się obsrać i Mbappe ją wziąć za ten sezon xd
1
@Bolton Acz samo istnienie opcji wylogowania się daje człowiekowi pewną wolność
1
@FcPortoFan1999 Ale ty skład kadry ustalasz, także chciałem wiedzieć czy do kadry go bierzesz
2
Woke nonsense
1
Jak ma być wiatr na skrzydle to może Bartosz Mazurek. @FcPortoFan1999
2
Mówi się o problemach z mentalem naszych także ten transfer może być odpowiedzią @FcPortoFan1999
0
@CriminalFCB No nie wiem czy to akurat agresji im brakuje
xd
1
Mój idol
3
@Popitek12 natomiast jak remisują to też odpadają, a i przy wygranej jest opcja
9
Proszę Puchatku mom hory kraj