MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sysia11 nie ma nikt takiej nadziei jak my
0
@FcPortoFan1999 Oglądając piłkę poznałeś piosenkę Żabsona Oski?
2
@Faro alba na rewanż lm???
1
@kuz Busi najlepszy na swojej pozycji, no ale to nie tam mamy teraz braki
2
@Messiah10 Ja widzę na postach, że w reprezentacji
8
@vangoor Myślę, że rozgrzał się z espanyolem więc może się udać dzięki temu
9
@Esteban_ Zna też smak wyrzucenia nas z lm dwa razy u siebie xd
0
@FcPortoFan1999 Bardziej Myśl o win z Porto
0
@FcPortoFan1999 A co będzie wieczorem Oski, wystawisz ekran i wyświetlisz film?
1
@Hosh mój miliarder jest lepszy niż twój
19
Podobno jak Orban wygra w Ohio to jednak może uzbierać głosy elektorskie
3
@Jakchcesz jak konfa i trump płacze to wybór co najmniej znośny
0
@Roobo PiS lub PO rządzi w Polsce od ponad 16 lat akurat
0
@Szicek10 Menadżer materiałów sypkich, ziół, kartonów i cukierków na języki.
2
@macio_944 Właśnie powinien ogłosić azyl i znienacka ich wziąć
0
@BorzyKrzys To ja odwrotnie. Niech Arsenal przegra majstra czwarty raz z rzędu i Koguty spadną to będzie mój ulubiony sezon ligi angielskiej
5
@sebasarna No to wyciągamy karteczki
5
Zawsze mieli łeb do interesów
8
Zapraszamy do Polski w przyszłym roku
1
A jakieś wady?
5
Przyjaciel to tylko wróg, który się jeszcze nie ujawnił
5
Ale co oni robią. Przecież to się powołuje rząd bez poparcia co by stołki jeszcze obstawić i odprawy dostać. Vateusz się w domu przewraca
3
Como i Orban na kuponie to oczywiście przegrali
1
@kundee Ładni ludzie > brzydcy ludzie
3
@Popitek12 Brawo Popi. Nie pozwól by tak błahe rzeczy jak zakaz zbliżania powstrzymały cię przed miłością
0
@Kubajnos345 Oviedo gra na luzie to są wyniki ostatnio
2
@MateS Chyba Oskara. Szerokie spektrum zainteresowań. Jak tylko nie robi na piątą zmianę to zaraz ci odpisze. Wielka kultura, ale jak trzeba pojechać po kimś to też dowozi. @FcPortoFan1999 TOP
1
@PeRRy Może w końcu skończy się narzekanie na politykę
0
I to jest granie, a nie jakieś Corner FC
4
Mecz GKS - Lechia to ma chyba potencjał na 10-10