MessiTheBesst
Dołączył/a: czerwiec 2011
Torun
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, VAMOS
0
@Bykunn Przecież oficjalnych statystyk z tego nie ma, więc nie miałem na czym bazować. Przykład jeden na milion był bardziej takim szablonowym, tak po prostu się mówi, gdy chce się zaznaczyć, że coś zdarza się raczej rzadziej niż częściej, ale widocznie nie słyszałeś :)
2
@clyde Nie chce nic zarzucać, ale miałem koronę i znam parę osób co ją miało. U mnie był kaszel plus starta węchu i smaku na 3 dni, w czasie korony nawet uprawiałem sport w domu - rower + bieżnia (pytałem się lekarza i powiedział, że jak u mnie tylko kaszel to nie ma przeciwskazań) nie czułem żadnej różnicy w kwestii wydolności. u kolegi, który siedzi w domu 24/7, nic nie robi to nawet nie miał objawów, poszedł na test bo się z nim widziałem przez parę godzin stąd się dowiedział, że w ogóle ją ma. Jesteś pewnie tym przypadkiem na milion, który pomimo dobrego stanu zdrowia przeszło przez koronę ciężko. Równie dobrze można znaleźć 20 latka uprawiającego sport zawodowo co przeszedł przez grypę bardzo ciężko. Nie bagatelizuje korony, ale wyjątek nie zawsze potwierdza regułę, a zamykanie siłowni, basenów gdzie można byłoby o te zdrowie dbać i wzmacniać swoją odporność jest bardzo głupie. Już nie mówię, że straszenie ludzi wirusem przez co nie chodzą się badać i w ogólnym rozrachunku, nie licząc nawet korony mamy wzrost o koło 20% zgonów (znacznie więcej niż ludzi, którzy na te koronę umarli), bo ludzie nie chodzą do szpitali bo się boją. Czy na pewno jest to tego warte?
1
@Zip Czyli jak pałują innych to w ramach sprawiedliwości powinni spałować Komarenko? No tak tak ja mam źle to sąsiad też powinien, genialna logika. Nie do tego funkcjonariusza miałbym zarzuty tylko jak już to do tych co tak traktują innych.
5
@Zip Jak policja pałuje i gazem daje po oczach - źle. Jak podchodzi normalnie, przyjaźnie do obywatela - źle. Jak tym Polakom dogodzić?
0
@July_6_BcN nie, wykształcenie wyższe liczy się do urlopu 8 lat, nie ważne czy licencjat, inżynierka, magisterka itp. po studiach potem musisz pracować 2 lata by mieć dłuższy urlop i tak to wyglada
1
@lukasz9197 Słyszałem, że chodzi o konstytucje. Polacy jej nie szanują to ma być traki pstryczek w nos od UEFY i znak, że UEFA szanuje nas tak jak polski rząd nasze prawo
0
@Rastafarnianin Płacze ze szczęścia, bo w Polsce chociaż się urodzi xD
3
@tobiasson92 Nie no ta wpływ mediów na takie dziedziny jak medycyna jest żałośnie śmieszny. Przerywamy szczepienia, bo 3 osoby na miliony zaszczepionych miały problem z zakrzepem krwi. Serio więcej osób umiera po zażyciu tabletek przeciwbólowych w wyniku skutków ubocznych, a tu nie ma nic pewnego, do tego są to jednostkowe przypadki i nagle miliony antyszczepów się odpalają, a państwa przerywają szczepienia
0
@nwchades Wyolbrzymianie czy to też manipulacje wśród mediów to chleb powszedni zarówno wśród mediów lewicowych jak i prawicowych. Chcą rozdmuchać sprawę do maksimum wykorzystując każda wtope by pogrążyć daną osobę lub jej środowisko. często więc z drobnostki jest robiona duża kontrowersja należy ją tylko pokazać w odpowiednim świetle tu masz przykład. Dlatego nie warto czytać takich informacji przez pośredników w postaci mediów tylko szukać informacji u źródła, niestety takie czasy
2
@nwchades Powiem Ci tak kolego, ja nie widzę jakieś znacząco dużej kontrowersji w tym co napisał. Stelmach ewidentnie jest przecinkiem kościoła, ma do tego prawo, przesadził z dosadnością i użył słów, których nie powinien nawet w żartach, ale konsekwencje tego w moim odczuciu są za duże. Tyle, że jak ktoś z poglądami prawicowymi pisał w podobnym tonie to za mniej karygodne wpisy dostawał po łapach, więc jeśli poprzeczka jest zawieszona tak nisko to powinna być dla obu stron, więc cieszy jakaś tam sprawiedliwość medialna, której ostatnimi czasy nie można było doświadczyć.
2
@Janiama zdrówka życzę. Tak z ciekawości ile masz lat i znasz może przyczynę udaru?
0
@Chakalaka A czemu nie xD
0
@Vebrol Patrząc na to jak sobie radzą stoperzy Barcelony z aktualnymi trendami w footballu, to odnoszę wrażenie, że niczym w fifie lepszym stoperem jest zawsze ten szybki. Nawet jak obrońca ma inne braki zawsze może to nadrobić w pojedynku biegowym, a taki Lenglet czy Pique pomimo, że mają jakieś swoje atuty to czasem dadzą się mijać jak tyczki przez szybki napadziorów i na ich tle taki Araújo z prawie zerowym doświadczeniem wygląda znacznie lepiej.
0
@Chakalaka To następny tweet będzie - Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk oraz były premier oraz były przewodniczący Rady Europejskiej pogratulował prof. Hofmańskiemu(...).
6
Porównanie statystyk z dziś vs 4 lata temu :OOO
https://x.com/Thektos/status/1369778898582568966
0
@Shear007 jedynie ta kartka dla kurzawy, karny Legneta prawidłowy.
3
Sędzia z Anglii to wyjątkowo nam siadł dziś, co zawodnik się położy, albo interwencja na styku to on puszcza. Większość z korzyścią dla Barcy. Gdyby sędziował to Hiszpan to by było z 7 fauli i gra wstrzymywana razem łącznie na jakieś 10 min
1
Psycha Messiego to jest tragedia, przecież jego występ w pierwszej przed karnym a w drugiej po karnym to niebios i ziemia...
0
Paradoksalnie totalna odwrotność w porównaniu do meczu przed 4 laty, wtedy sytuacji było przez większość meczu jak kot na płakał a padało wszytko nawet to co nie powinno a dziś mnóstwo sytuacji i nie wpada nic...
3
@Ghotti Abstrahując od tego czy post to manipulacja czy też nie, to fakt, że dostałeś aż tyle zielonych podając głupotę napawa mnie strachem jak wiele osób nie umie czytać albo nie wie co to znaczy "na milion mieszkańców". Tragedia
0
@Zoker Ale ile nerwów tego jego za długie łapy nas znowu kosztowały xD
4
Oglądając wczorajszy mecz Lengleta i z resztą wiele innych z tego sezonu, doszedłem do konkluzji, żeby jak profilaktycznie upierdolic mu obie ręce to byłby to całkiem solidny obrońca
0
@Encore Jeden z komentarzy pod tym twittem, z pozdrowieniami dla kibiców Lechii xD:
"once I've been to a Lechia Gdańsk match, fuckin worst experience of whole 26 years of my life"
4
@Chakalaka Nie chcę bronić TVP bo to dno, ale nie pomyliły im się te nakładki z podpisami? Wiele razy widziałem m na różnych stacjach takie pomyłki
1
Komentarz usunięty
0
@tkankowski wtedy dochodziliśmy do finału i dostawaliśmy lanie od legendarnego Milanu, a teraz dostajemy lanie od każdego plus superwpie**ol od zespołów klasy światowej mając jeszcze Messiego składzie. Jak on odejdzie to Barca będzie walczyła o LM/LE, więc serio teraz jest znacznie gorzej
0
@Nolife1899 jak Messi odejdzie to będzie ekstra 100 mln na pensje xd
2
Ten komentator to musi być fan Realu jak nic, tak postronie na niekorzyść Barcelony bardziej komentować się nie da xD
0
Wchodzi gwiazda xD