0

@MESSIah16 Mi się wydaje, że trochę opadną te zakażenia i w ciągu 2-3 tyg dojdzie do gwałtownego odmrożenia gospodarki. Niestety skoro ludzie mieli "wyjebane" na kornwirusa przy rekordowych ilości zakażeń, to znowu nie beda się zastosować do zaleceń i tak w kółko te zarażenia będą rosły i pewnie gospodarka będzie zamykana tak co jakiś czas by dać odpocząć ochronie zdrowia i ta z powrotem wróciła na nogi, a nasze portfele na tym znacząco, niestety ucierpią.

0

@YoNoEntiendoNada Jak nic nie wiesz to czasem warto się spytać, co zrobiłem, więc nie wiem skąd twoje o oburzenie. Nie znam szczegółów polityki ekonomicznej stanów jedynie powierzchownie śledzę informacje. No, ale ok rozumiem, że było złe już wcześniej, wiele obietnic nie spełnił, pewnie jak dużo polityków przed nim, między innymi Obama był mistrzem dyplomacji i niespełniania obietnic, może właśnie dlatego Amerykanie zdecydowali się na kogoś kto powie im nie pięknym językiem czegoś co nie zawsze jest prawda tylko kogo kto prosto powie w twarz jak jest? Takie moje przypuszczenie.

0

@YoNoEntiendoNada No to do tego momentu tragedii w stanach nie było, nie wiem o jakim wielkim innym kryzysie mówisz, który miałby go pogrążyć?

0

@YoNoEntiendoNada nie tylko w stanach jest problem ekonomiczny związany z koronakryzysem, ja mówiłem do momentu gdy go nie było, teraz to wiadomo, że sytuacja stanów wygląda bardzo źle i patrząc po aktualnych wynikach śmiało można stwierdzić, że głównie z tego powodu Trump przegra, a nie dlatego, że jest "Pajacem"

0

@Bykunn Pajac który odbił prezydenturę z rąk demokratów i wygrał z faworytką. Jako osoba, lekko mówiąc jest trochę oszołomem, ale same 4 lata gdyby nie kornakryzys wydaje mi się, że można byłoby ocenić pozytywnie. W tym, że te wybory uwydatniły jego braki w wystąpieniach medialnych, chociaż jak widać wielu Amerykanów docenią taki sposób rządzenia oraz taki bezpośrednie mówienie co się myśli.

2

Dla tych którzy są zdziwieni podejrzeniami Trumpa jeśli chodzi o uczciwość wyborow i ogólna szopka jaką wokół tego robi, warto przypomnieć, że w 2016 roku startował w wyborach z myślą, że je przegra, miał nawet przygotowana cała kampanię marketingowa o tym jak zepsuty jest system i, że nic nie da się z nim zrobić, a sam miałby po prosto jego ofiarą. Teraz kontynuuje on swoją politykę natomiast różnica jest taka, że sam tworzy ten system, ale nadal jeśli przegra widocznie będzie szukał kozła ofiarnego.

2

@Tomo1989 spokojnie, gdyby u nas przeprowadzili wybory korespondencyjne to... No tak u nas przejebali na to po prostu 70 mln i się okazało, że jest to nie możliwe

0

@NaFazieHitman przerwać nie przerwą, ale z pewnością Trump będzie miał prawo do zakwestionowania legalności wyborów w SN, zwłaszcza wybory korespondencyjne będę musiały być zweryfikowane, więc na oficjalny wynik, jeszcze bym poczekał.

2

@NeroTFP a skąd wiadomo, że z tego powodu to usunęli?

0

Ta już widze, jak idzie do klubu który jest zadłużony o może mu zaoferować pensje niższą niż Bayern, do tego na start otrzyma zredukowaną wypłatę o 80% bo klub jest niewypłacalny. Na deser fakt, że na chwilę obecną, nie oszukujemy się, to byłby krok wstecz jeśli chodzi o aspekt sportowy i to duży, ciężko iść do klubu który tak bardzo się ośmieszyło piłkarsko i mieć jakieś ambicje sportowe jednocześnie.

0

@maroon No, ale tutaj mówimy o ryzyku i chciwości, bo ludzie już dużo wcześniej wiedzieli, że jest wirus, więc nie musieli inwestować tylu pieniędzy na ten okres, pewnie wiele osób się tak czy siak wycofało, więc nie będzie aż takiej tragedii, część kwiatów i tak się sprzeda bo przecież na grób nie bierzesz róż, tylko wiązankę którą trzeba zamówić kilka dni a nawet tygodni wcześniej, więc już byli w stanie mniej więcej oszacować ile będzie im potrzeba tych kwiatow. Po za tym branża kwiatowo/zniczowa może funkcjonować bez większych ograniczeń, co ma powiedzieć branża gastro albo fitnes? Niedość, że jest większa i bardziej istotna to w zasadzie jest zamrożona, a tak na prawdę to co dzień dla wielu firm to milionowe straty o nich też zapomniano.

0

@Kuczek No żeby to tak pięknie wyglądało, warto przypomnieć, że nasz ochrona zdrowia już ledwo wytrzymuje, więc tym bardziej nie będzie kolorowo jak ty zakażeń będzie koło 30 tys dziennie, więc ważne jest to by to rozłożyć w czasie, aby otrzymać ochronę zdrowia na nogach.

0

@maroon No chyba jedyni ludzie którzy coś stracą jak każdy nie przyjdzie zapalić zniczu 1 listopada xd

1

@MESSIah16 tak samo pomyśli milon innych Polaków co wspomoże tylko rozszerzania się i tak już niekontrolowanego wirusa, serio nie ma lepszego dnia na pamięć o zmarłych bliskich niż te przereklamowane święto?

0

@tobiasson92 Szkoda tylko, że to i tak nie ruszy żelaznego elektoratu PiSu. Przecież te wszystkie osoby które teraz wychodzą i protestują i tak nie zagłosowałby na pis i oni dobrze o tym wiedza. Nawet podejrzewam, że jak dobrze opłakują to im przybędzie kilka głosów od katolików. A propos 5 dla zwierząt, ile osób pracuje w branży futerkowej? Kilkadziesiąt tysięcy, większość Ukraińców nie mających prawo głosu. Jaka siłę przebicia ma te kilka tysięcy przedsiębiorców siedzących w tej branży? Nawet jak doliczymy branże pokrewne które też utracą trochę na zamknięciu tej części gospodarki to nadal są to nie znaczące liczby. Tak długo jak Polska będzie w większości katolicka tak długo PiS nie utraci swojej części elektoratu. Zwłaszcza jak największą ich "konkurencja" zaczęła się uśmiechać w lewą stronę co zraziło do nich większość katolików. Trzeba niestety poczekać kilkanaście lat aż wymrze pokolenie komunistyczne i wtedy nie wystarczy by mieć rydzka za sobą by wygrać wybory

0

@michal26 Wiem, że post z wczoraj i pewnie nie odpiszesz, ale nie wiem czemu jesteś taki zdziwiony, że konfa popiera totalny zakaz aborcji i są z tego bardzo dumni, tak nie było od dziś i przede wszystkim nie dotyczy to tylko katolika Bosaka co byłoby w jakim zakresie zrozumiałe bo dla osoby wierzącej każde dziecko to dar boży i trzeba je chronic też te z gwałtu co dla mnie jest chore, ale także osób niewierzących typu Korwin. Więc Konfederacja zdania nie zmieni to na pewno, chociażby miał się odpalil protokół 2% to zostaną przy swoim jak zawsze, jedynie może będą próbowali omijać temat, to maks jaki mogą od siebie dać by ratować poparcie. Co do reszty to się zgadzam w 100% też moje poglądy pokrywają się z ich w zdecydowanej większości, ale kwestia aborcji to bardzo dużo skaza na całym wizerunku konfy i też z tym zgodzić się absolutnie nie mogę. A to, że oni się jeszcze tym chwalą... Ech tragedia

0

Leo mógł odjesc, ona gra jak swój cien w tym sezonie

0

@NaFazieHitman Nie no brak Messiego to ma być jakiś przykry żart? Albo jakiś kompleks Święcickiego

1

@wonsz_w_pomidorach No Dest źle nie zagrał, ale miał błędy popełniał w tym jeden znaczący, nie za dużo dał w ofensywie, nawet na tle beznadziejnego Dembele. Jego występ raczej bym zaliczył do tych bez echa niż pozytywow.

0

@Hakiru tak rzeczywiście to jest według transmarktu, ale nwm czy Ci piłkarzy zostali uwzględnieni w tych statystykach.

1

Ciekawa statystka, kadra Barcelona jest najmłodsza w La lidze z średnią wieku na poziomie 25,1 lat. Następna jest Valencia 25,5 lat. Natomiast Atletico oraz Real mają kadrę z średnia wieku na poziomie 26,8 oraz 27,1 lat. Niezły progres w porównaniu do poprzedniego sezonu nie powiem

0

@Quavosk miałem przerwę 3 letnia, więc dla mnie największym zaskoczeniem jest obrona i w zasadzie niemożliwe do strzelenia gole zza pola karnego, a tak to spoko, na razie bez większych błędów i problemów jak często bywało kiedyś

0

Ktoś chce ze mną zagrać w Fifę 21 w trybie współpracy bo muszę wykonać do misji, niestety nie mam żadnych znajomych posiadających tę grę na pc :/

0

Wie ktoś czy da się zagrać mecz współpracy w FIFA 21 by wykonać zadanie, ale z jakąś randomowa osobą? Jak tak to jak

2

@Prezes_sycylijczyk a mnie nie dziwi ten kurs wystarczy przypomnieć, że grając nie lepszą piłkę w lidze niż teraz zdobyli 3 razy z rzędu LM.

0

@chavez czyli standardowo nic u nich nie działa, człowiek chce wrócić do gry po 4 latach płacąc za nią 260 zl, a tu się zalogować nie da. Jak klikam te opcję, że kod nie przychodzi to na tej stronie wyskakuje mi eror 404 xD to już nawet śmieszne nie jest

0

Ma ktoś albo miał problem z uzyskaniem kodu uwierzytelniajacego do fut weba?

2

@MaziFCB Niby ja to się spóźniam do pracy często, ale mi nie płacą 7 mln euro rocznie i serio Dembele ma z 4 treningi po 2-3h w tygodniu, to aż wstyd się spóźniać

0

Ktoś oglądał wczoraj wolverhampton z west hamem i widział jak sobie poradził semedo, bo po wyniku z tego co widzę to nie najlepiej.

0

@Hushovt nie nazwałbym tego głupotą, kwestia jest taka dlaczego gmina taką strefą się ogłosiła, dlatego, że nie popiera ideologii która promuje mniejszości kosztem utraty wartości tradycyjnej rodziny, dyskryminują białego heteronormatywnego mężczyzny który nie wpisuje się w ich politykę i jest obarczany całym złem na świecie? Jednocześnie szkodząc homoseksualistom i ich wizerunkowi, który aktualnie większości Polakom kojarzy się z osobami które muszę manifestować swoją inność, przebierać się za żywe tęczę i krzyczeć głośniej od innych gdy brak im argumentów? Jeśli tym uwarunkowane jest ich dzialanie, to je popieram. Natomiast jeśli gminy ogłaszają się takimi strefami bo po prostu brzydzą się właśnie innymi orientacjami seksualnymi i nie chcą by w ich społeczności żyły geje i lesbijki oraz inne osoby nieheteronormatywne(co i tak, nie spowoduje, że ich nie będzie) to jak najbardziej jestem na nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?