MessiTheBesst
Dołączył/a: czerwiec 2011
Torun
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niby tu żartowałeś ale tak naprawdę przewidziałeś co się stanie,haha...(śmiech przez łzy)
0
To teraz sobie wyobraź dlaczego Ronaldo pomimo, że gra piach 90% sezonu to po dwóch/ trzech meczach w lm otrzymuje złotą piłkę bo taki Janusz albo pseudo ekspert na miarę Hajty zobaczy sobie kilka meczy w roku, spojrzy do tego na statystyki i nic po za strzelcem go nie obchodzi.
0
No racja trochę poleciałem bo zapomniałem, ze we Francji maja do rozegrania o dwie kolejki więcej
0
Decyzją komisji dyscyplinarnej FFF Kylian Mbappe za faul na Damienie Da Silva w finale Pucharu Francji został zawieszony na 3 mecze. Messi coraz bliżej złotego buta!
0
Alba dziś kozacki mecz, cichy bohater jak dla mnie dzisiejszego spotkania, nie wiem jakim cudem ludzie stawiają wyżej tak nierówno grającego Marcelo nad nim.
0
Nie wiem czy ktoś ogląda powtórki na TVP, ale iwanski to jest żałosny, nie wiem ile razy powtórzył słowo Ronaldo i przy każdej akcji nawet której nir dotknął piłki wyczytywał jego nazwisko i oczywiście na zakończenie, żeby jeszcze podkreślić, ze Juve to Ronaldo i 10 biegających innych nie ważnych piłkarzy dodał „dziś odpada Ronaldo wraz z juventusem” no żenada jak dla mnie
0
Przepraszam wszystkich bezstronnych kibiców, włączyłem mecz o 21:22 i przestały padać bramki
0
Fajny mecz Malcoma, ale valverde go wystawił tylko chyba po to by podbić jego cenę.
2
264 minuty Polacy w ciągu tygodnia spędzają na narzekanie na kadrę?
0
Nie ma tam nawet konto wiec jeśli ktoś to napisał to skopiował od mnie.
25
Szczerze? Messi ze wszystkich topowych drużyn uważanych za wielkie nie mógł trafić gorzej. Wydaje się, ze nawet hipotetycznie z taka Anglia albo Kolumbia/Urugwajem dawno by osiągnął jakis sukces. W reprezentacji Argentyny jak było źle, głównie w obronie to teraz jest totalna padaka, a ich zarząd zatrudnia coraz gorszych trenerów którzy zamiast ratować ten cyrk wrzucają go do jeszcze większego bagna.
3
Nie ma co w wierzyć w „zaostrzony ból” w kolanie. Wymyślona kontuzja by Messi mógł w spokoju wrócić do Barcelony.
22
Wydaje mi sie, że Czerwone Diabły to byłby najfajniejszy rywal, nie była by to tylko praktycznie formalność jak z Porto i nie starcie typu 50/50 jak z Juve i Man City.
0
Messi 3 razy traci pile w ciągu jakis 20 sekund, to chyba jakis jego rekord xd
1
Fanem valverde nigdy nie byłem i nie będę, ale trzeba przyznać, że od zwycięstw minimalnym kosztem jest ekspertem.
1
Po próbie Messiego i golu Rakiety ewidetnie widać, ze dostali wskazówkę by próbować pokonać courtoisa podcinką, bramkarz Realu po prostu się zbyt szybko kładzie.
0
Fart niczym realu w lm, nieskuteczność realu i tylko przebłyski na tle mizernej gry, nie wiem czy jest się z czego cieszyć na dłuższą metę.
2
Real gra słabo Barcelona zajebiscie, Barcelona wygrywa 5-1. Real gra świetnie, Barca padake, Barcelona wygrywa 3-0. (XD)
1
Mats na razie jak dla mnie występ typu 9,5/10.
9
Kiedy ten zarząd otworzy oczy i zobaczy, ze te zwycięstwa to przebłyski pojedynczych piłkarzy, a nie dobrze wykonana praca przez Valverde...
1
To jest jakis żart by nawet z Varem ten Real był tak ciągnięty za uszy. Nie pojęte co tu się dzieje
0
Ehh Messi wróci na rewanż ale co z tego jak z przemęczonym Rakiticiem i szukającym formy Busquetsem piłki nie będą nawet do niego dochodziły...
0
1 para i już mam problem i to niemały xD Oba gole magiczne na swój sposob ale chyba piętka Kluvierta mimo wszytko lepsza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No właśnie tego się obawiam, że jak zawsze z nami zagrają dwumecz życia a my nie będziemy potrafili grać na ich autobus. A juve udawało nam się pokonać jakby chociaż finale i rok temu.
0
Jeśli odrzucić całkowicie aspekt Ronaldo, która drużyna lepiej jakby odpadła z pary atletico/juve? Z która drużyną było by łatwiej wygrać Barcy?
1
Od razu się Barca z Interem przypomniała
1
Dzięki panowie.
0
Za co czerwo było bo akurat byłem po jedzonko w kuchni?
1
Ja polecam serie Civilization, EUIV, twierdze i heroes 3. Po za tym życzę Ci sił w walce z choroba i powodzenia!