MessiTheBesst
Dołączył/a: czerwiec 2011
Torun
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy da ktoś link do meczu :3? Prosiłabym bardzo :D
0
Coś czuję, że w tym roku będzie 200 :D
0
„Luis Enrique będzie musiał improwizować, ponieważ Neymar jest jedynym z cracków tridente w ataku” To co może Daglasik w ataku, he? :D
2
A na RM.pl zawsze znajdą się idioci... Jak mówili, że Ronaldo lepszy albo, że Messi nie zasłużył to teraz skończyły im się argumenty i gadają, że Messi zawdzięcza swój talent dzięki hormonowi wzrostu, że niby zmienił jego środek ciężkości(WTF xD) dzięki czemu tak drybluje albo przez to urosły mu mięśnie i jest lepszy niż inny. Nie pojętą głupota.
54
No Ronaldo Władcy ogórków zabraknąć oczywiście nie mogło, szkoda tylko, że takiemu PSG nic nie trafił.
1
Nie powiedziałbym, że się ośmieszył. Weź pod uwagę, że to Niemcy, oni zawsze muszą być najlepsi itd. Nie wiem czy pamiętasz jaką "aferę" wywołał rok temu Lewy kiedy wybrał w sumie słusznie Ronaldo na pierwsze miejsce. Cóż w tym roku wydaję mi się, że zrobił to trochę będąc przymuszany ze strony klubu.
1
Może mi ktoś powiedzieć jaki wynik padł w meczu Realu ? Kapitan grzmot tez coś tam trafił, z karnego xD?
36
Najbardziej niedoceniany piłkarz w Barcy. Swoją drogą nie wiem czemu ale właśnie najczęściej niedoceniani piłkarze grają na ŚPD...
1
Ten kibic Realu to lepszy ekspert piłkarski niż ta para z Eleven ;p
4
A ten Real to jakiś spadkowicz jest nie? ; )
0
Wie ktoś kiedy Messi najprawdopodbniej wróci? Ma szanse na El Clasico?
0
Bayern znowu niszczy :p Co do samego Lewgo chyba każdy zauważył, że dobra dyzpozyja Roberta to także zasługa braku samoluba Robena, Bayern bez niego gra znacznie lepiej mam nadzieje, że Pep też to widzi.
0
Z taką grą i jeszcze bez Messiego prędzej wypadniemy z pierwszej piątki niż wrócimy na pozycję lidera...
0
[Zobacz link:
:D
3
Komentarz usunięty
0
Dzieki za info :)
0
Wybacznie moja niewiedze ale bylem na wakacjach zagranica i nwm co sie dzieje, kto w koncu ma prawa telewizyjne, jesli wgl ktos je ma, wiaodmo cos?
1
Nie wiedzialem wczorajszego meczu Realu, o co chodzi z golem widmo?
0
No a o Wojtku to się czemu nie wspomniało? Cóż z ciebie za patriota ;)
0
Szkoda, że bez Messiego i Neymara ;/ Tak bez problemów byśmy pokazali Angolom kto jest lepszy ;)
1
0
Mam nadzieje, że przyleciał załtwić kontrakt ale swojego kolegi zespołu ;)
0
Pamietam jak wszyscy narzekali, że jeremy nie da rady, że drogi itd. ale byli co mówili"Zobaczycie pokochacie go jak strzeli w el clasico" Więc prszę macie racje :)
1
W sumi to i lepiej, że oni koentują bo ten Mielciarski jak czasem coś powie to ąż nie można go słuchać...
0
Dobrze gada zawsze lepsze jest trio z Bacry nie ważne jak sformułują pytanie xD
2
Wtf o co temu gościowi chodziło? xd
0
Na serio jego zdaniem masche lepszy na obronie niż na ŚPD? -.-
5
No cóż nawet piłkarze innych drużyn dobrze się bawią na meczu naszej drużyny. :D
0
Z kim gra real następny mecz?
3
Pedro, lata po tym boisku jak szalony widać, że sie stara :D