0

UU trochę pocharatany :(

0

Transfer jak najbardziej opłacalny ale kto dwa lata temu mógł wiedziec, że Neymar w ogóle dostosuję się do Ligi hiszpańskiej, więc kwota do 60-70 mln była by ok ale 95 mln to już przesada biorąc pod uwagę ryzko...

0

I to się nazywa fachowa i obiektywna ocena poszczególnych zawodników za grę, może nie ze wszytkim się zgadzam ale na pewno większośc piłkarzy w tym rankingu trafiło zasłużenie. Nie chcę nic mówić ale gdyby ten artykół byłby na rm.pl i jeszcze pisałby go tak przez nas lubiony El jarek to pewnie na szczycie znalezli by się sami pilkarze Realu a na podium może jeden piłkarz Barcy, więc jeszcze raz brawo za obiektywizm.

0

Wie ktoś kiedy podejmą decyzję w sprawie Ronaldo?

3

Lepszego zdjecia nie było ? xD

6

Jaki zarząd takie koszulki.

0

JEST !!!! KURDE JEST!!!

0

Parodia jakaś z tymi kartakami. xd

0

Jakie drewno xd

2

NO XD TERAZ ZA CIOSEM DOWALIĆ IM DRUGIEGO XD

1

LE, jak dla mnie psuję Barcę, jeśli nic się nie poprawi to nie boje się jednego sezonu w plecy ale raczej, że pomimo fatalnej gry i stylu LE wygra coś na farcie przez to zostanie na dłużej...

1

Powiedział najlepszy zawodnik na boisku...

1

Jakie Wyniki Obstawiacie?:D Ja 3:1 dla Barcy i 2 gole Messiego :)

0

Jakie wyniki obstawiacie? Ja 3:0 dla Barcy i 2 gole Messiego :D

0


Widzieliście? :D, "Zlatan Ibrahimovic the God" Jak zawsze skromny :D

0


Widzieliście? :D, "Zlatan Ibrahimovic the God" Jak zawsze skromny xD

0

Dzięki za info ;)

0

Mógłby ktoś powiedzieć ile bramek ma strzelonych Messi, Ronaldo i Neymar w La Liga?

0

Asystował mu Alba.

0

Oby tak dalej, panowie.

1

Kurdę jak sprzedamy Suareza za 20 mln jak Zlatana bo Trener nie trener nie umie wykorzystać jego potencjału to zjem swoje kapcie.

0

Jaja były jakby Barcelona sprzątnęła z przed nosa kolejnego wielkiego piłkarz Perezowi, Wtedy znowu by walnął jakiś transfer jak James, który nie gra nic :D

0

Za co ten Leo dostaję 40 to ja nie wiem.... Ok Dałbym mu tyle te 2-3 lata temu ale on dostał podwyżkę w praktycznie najsłabszej dyspozycji w swojej karierze.

0

EE tam, po co ułatwiać życie i dawać do barcy grupy ogurasów jak chcę widzieć co 2 tygodnie jakiś dobry mecz a nie Barcę wygrywająca po 5-0, więc po cichu licże na grupę:
AS Roma
Liverpool FC
PSG/Man City(Borrusia jest już teraz cieniem własnego cienia a jak odjedzie do tego Rues, choć nie wiadomo to może nawet nie wyjść z grupy :P)
No i Barca oczywiście :P

1

Oby te wejście zapowiadało nowego lepszego Alvesa :)

0

Aha ten Rafinia :(

0

No raczej, że sędzia nie widział :p

0

Co myślicie będzie wykluczenie?

https://vine.co/v/MLTiFadZBVj

0

Tak, masz jakiś problem?

0

Rocznik 94 to taki stary nie jesteś ale sarkazm widzę Ci obcy :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?