0

@koziar może po cichu De Ligt jest zaklepywany przez Barce

0

@jedrek7000 powoli CD w laptopach i wgl idą w zapomnienie, lepiej kupić wersje digital danej gry czy oprogramowania wg mnie

17

@jedrek7000 możliwe

0

0

@tomono przyładowal nosem w tył Maxa

4

@pikass14 koleś udaru dostałeś?

0

Fajna atmosfera panuje chyba :D

0

@asterix78 mi się wydaje, że poleci Rakitic i Semedo w tym okienku

0

@Barcamoja niedziela byq

0

@moronw śmieje się tylko przecież :D wiem o co chodzi

0

@moronw a ty chyba nie masz ale kasy na słownik :D bez urazy ziomuś

4

@damian16161212 w sumie my to sobie możemy chcieć XD

3

@Zip Tomek Ćwiąkała, neurophate choćby

2

Ale piękna :D

5

@Kubix93 ten po meczu Barcelona-PSG 6-1 XDDDDDDDDDD

29

Pierwszy raz widzę, żeby Leo schodził z boiska z czerwona kartką

0

Messi dostał czerwo? XD

0

@AboveYou ciiicho :D.

1

Matura zdana to można pić :D

0

Max wyścig życia chyba jedzie :D

1

@Commando Polsat sport extra

0

@tadzik447 to jest jakaś masakra, to już nawet zdrowiu szkodzi, a tym bardziej, że robię na budowie

2

@hefaj6 ja pracuje od 7 do 16, nawet nie będę zabierał głosu bo nie da się wytrzymać po prostu

0

@Vhaeraun w Chabówce obecnie jestem, to jest jakiś korek gdzie ludzie 30km/h jadą

1

Pozdrówki ziomeczki z trasy do Zakopca

0

Co z tą Argentyną

0

@Chwytliwy ja tam tez lubię na to popatrzeć XD

0

Real w formie XD

0

Ale tez Umtiti był bodajże wczoraj

0

Starałem się :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?