1

Nie jesteś sam XD

0

JAKIE ONE SĄ ZAJEBISTE !!! BĘDĘ BRAŁ JAK KOMORNIK SZAFĘ!!

15

Z Sevillą będziemy grać :)

1

Wielki szacunek :)

0

Chodzi o to, że Luis wspiera dzieci chore na fenyloketonurie, a zwłaszcza tą dziewczynkę

2

Kosmiczne statystyki Leo ;)

0

Suarez jak Ronaldo dwa razy karny i raz na czysto :D

0

Bravo niech strzela XDD

0

pięknie xd
brawo :D

0

no to neymar nie strzeli pewnie xd

0

To jest jakaś patologia co gra ten koleś, co on odpieprza w ogóle xd

0

Jak najbardziej polecam

0

Będzie jeszczee 10-0 zobaczycie :D

1

nie no jak Bartra strzela gola to to jest gwałt :D

0

Ciekawa teoria ziomeczku :D

0

DanixDZik :D hihi

0

moje serce umarło

0

100 lat chłopaki :D

0

Stary masz świętą rację ;)

0

poda ktoś link do meczu? ;P

0

Najpierw muszę ją kupić

3

Dobreee ziomuś

2

Widać w tym prawdziwy geniusz Leo i to, że dla niego liczy się zespół, a nie osiągnięcia indywidualne ;D

1

To co dzisiaj zrobili chłopcy to był majstersztyk,geniusz, brak mi słów na to! Jestem dumny,z kibicowania temu klubowi! Jaka chemia jest między Messim, Neymarem, Suarezem i resztą! To była miazgaaaa!

0

Dobrze gadasz ziomek XD

2

Enrique dzik :D

1

Messi, skurczybyk twardy jest! Oj pracował na tą kartkę, pracował i w końcu wypracował, bandyta cholerny

0

Co pacze! Oby tak dalej chłopaki!

0

Awans xd bo bramki w przypadku remisu strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie xd czy coś XD

2

Ciężka sprawa chopie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?