0

A no chyba, że tak

0

Spójrz na terminarz

1

A co to za różnica, jak jest mecz z RSSS wcześniej

0

Z dystansem, panowie, z dystansem

3

A z jakiej racji, jak jeszcze jest mecz z Sociedad przed El Clasico?

1

Się zdziwicie jak Barca pyknie taki tryplecik na luzaku, oni dają fory Realowi xddddd

0

Kto to jest tak wgl? :D

0

Ma ktoś może gdzieś na dysku mecz Barcy z PSG? Chodzi mi o cały mecz z polskim komentarzem.

1

HyperX Cloud 2

0

Pewnie Enrique go wprowadza, w to co go czeka ;D

1

Żeby rozpędzić samochód do prędkości 100km/h i wystawić rękę za szybę i sprawdzić jaki jest opór powietrza i wtedy przekona się z czym zmagają się skoczkowie, to chyba to powiedział :D

0

5 punktów, a nie 4

0

A sory nie przeczytałem dobrze, że chcesz odtworzyć skład. To mój błąd i przepraszam ;)

0

Cofnij Inieste i przesuń wyżej na skrzydło Rafinhe ;)

0

Tak to jest Roberto, Tak to jest Barca, Tak to jest ten cud! VAMOOOOOS!

0

Tego pod uwagę nie wziąłem :D

0

Jestem ciekawy jakby się wykazał na tle takiego przeciwnika jak Barca .

0

https://www.instagram.com/p/BRVOhaHB9vn/ 23 piłkarzy, których Unai weźmie na mecz z Barceloną

0

na wizji jest ;D

0

Roberto w końcu asysta ;D

2

I ręką jeszcze chyba zagrał Luis w tej sytuacji

0

i znowu Munir maczał palce przy bramce ;D

0

Gdzie mógłbym obejrzeć powtórkę całego meczu City-Monaco? ;D

0

Nikt o stylu nie będzie pamiętał, liczy się wynik podobno

0

Bóg Neo, nasz wybawca :D

0

Podzielam twoją opinię.

0

A masz jakiś urywek tego?

0

Co się dokładnie stało? :/

0

Już Lucho wykorzystał komplet zmian ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?