5

Minęło zaledwie kilka dni jak trafnie opisał ich niemiecki Welt a już ośmieszają się ponownie. Widzą caly Swiat przeciwko nim, a nie Widzą jaką graja padlinę. Ich styl gry sięga bodajże lat 90siatych w Premier L, gdzie dominował styl "kick and rush", a angielskie kluby przestały się liczyć w Europie. Czy Negreira jest rowniez odpowiedzialny za ich styl....

0

@fotohobby Na pewno to dla nich strata, ale nie ucierpią w ofensywie tak jak my. Militao i Gulera kimś załatają i dalej będą kopać z obrony lage do przodu.

1

U białych pojawiło się światełko nadziei. Już rozpalają sobie zmysły na stronie. Mam nadzieje, że ten promyk nadziei szybko zgaśnie i już w piątek dostaną kubeł zimnej wody od Betisu.

0

I jeszcze jedno, choć mało prawdopodobne, życzyłbym sobie i pewnie wszystkim kibicom FCB, aby teraz będącym Atletico na czwartym miejscu, premiującym do LM , zostało wyprzedzone przez Betis i finalnie nie wygrało w tym sezonie kompletnie nic. Zakładając, że LM też raczej nie wygrają.

2

Wygrać dziś pewnie, przekonująco i odebrać im jakiekolwiek nadzieje na odrobienie strat. W piątek grają z Betisem na wyjeździe, więc są bardzo duże szanse, że pogubią kolejne punkty.

1

@krzak90 Racja, oddajemy za mało strzałów z dystansu, ale trzeba też oddać, że ilość zdobytych bramek z dystansu przez Viniciusa, można policzyć na palcach jednej ręki. Chyba, że jako dystans ktoś uzna samo pole karne lub jego okolice.

0

@mielniczas Obydwoje macie racje. Z jednej strony należałoby zmienić taktykę na defensywną, ale z drugiej, ta drużyna jest nauczona czego innego.

0

@RosjaninBut Skoro tak wszystko w realu dobrze funkcjonuje, to czemu kolejny rok beż trofeów....

0

@RosjaninBut "Oni mają bardzo dobrze zmontowany skład i styl gry pod puchary, tylko chwilowo farcik się skończył..." czegoś tu nie rozumiem. Jedno zaprzecza drugiemu, choć do drugie to prawda. A propos dobrze zmontowanego składu i stylu gry, to prezentują taki dawny angielski styl "kick and run". 30 lat temu tak grali w Anglii i piłkarska Europa zaczęła im odjeżdżać. Musieli zrobić u siebie piłkarskie reformy aby wrócić do czołówki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Do pełni szczęścia powinni jeszcze ogłosić, że kadra jest kompletna i po sezonie nie będzie żadnych transferów :)

1

"Real Madryt odpada w Monachium - i jak to często bywa, winy szuka u sędziego. Bo gdzie indziej? Od dawna teorie spiskowe o ciosie w plecy stały się częścią DNA klubu, który od lat traci szacunek i klasę."
Ten cytat idealnie odzwierciedla to co ten klub prezentuje. Powtórzę to jeszcze raz, nie przypadkiem w piłkarskiej Europie powstało hasło "antimadrismo".

0

Pewnie tak jest.

6

Wczoraj odpadli też przez Negreire i w ogóle gdyby nie Negreira, to wygraliby wszystkie swoje mecze w historii.

0

@ACRAB95 Dokładnie, ten błąd sędziego z pierwszego meczu, wypaczył wynik dwumeczu. Nie usunięcie Koke, spowodowało, że ta rywalizacja wkroczyła na zupełnie inne tory. To co się dzieje z sędziami, przechodzi ludzkie pojęcie. Nie radzą sobie kompletnie, przede wszystkim z presją i wagą spotkań. Nie ma jednoznaczności w podejmowaniu decyzji, panują podwójne standardy, za podobne faule / sytuacje, są różne interpretacje, a widz przed tv często nie wie o co chodzi. Kiedyś nie było VARu i było mniej kontrowersji.

1

@dawid0wskyy Trochę odjechałeś. Wprawdzie to jest sport i wszystko jest możliwe, ale do 16 to brakuje tu jeszcze bardzo dużo.

14

To był moment zwrotny tego dwumeczu. Zamiast strzelić na 0:3, straciliśmy gola a Fermin nie był już sobą. Potem mecz był powoli wygaszany i mieliśmy coraz mniej animuszu. Do tego przerwa zadziałała na korzyść Atletico, bo mogli się otrząsnąć po pierwszej połowie i otrzymać pomocne instrukcje od Simeone.

1

@tarantino10 To też były błędy sędziego, ale najpoważniejszy z pierwszego za utrzymanie Koke na boisku, zamiast wręczeniu by drugiej żółtej, gdzie w sumie zasłużył na 3. Ogólnie sędziowanie w obydwu meczach było niekonsekwentne.

0

Dwumecz został wypaczony w pierwszym spotkaniu, w momencie gdy Koke zasłużył w sumie na 3 żółte kartki. Cały dwumecz nabrał by zupełnie innego obrotu, bo gdy Cubarski obejrzał czerwoną, Koke powinien być już w szatni, a wczoraj oglądać mecz z trybun. Historia tego meczu mogła, a wręcz powinna potoczyć się inaczej. O innych pomniejszych błędach z pierwszego meczu, już nawet nie chce mi się wspominać.

4

Dzisiejszy mecz powinien się zacząć od rzutu karnego dla nas, a potem sędzia gwiżdże początek meczu i jedziemy. Tak trochę science - fiction, ale sens by miało.

1

@masik86 Brutalny atak w polu karnym i jest red + karny. Silva w meczy City vs RM zatrzymał piłkę ręka i dostał red a potem karny.

1

@tarantino10 Zgadza się, tylko tu mamy trochę wyższy level, bo musimy odrabiać na wyjeździe. W każdym bądź razie i tak mamy większe szanse na remontadę na Metropolitano, niż RM w Monachium.

5

A ja uważam, że trzeba bezwzglednie wykorzystać potknięcie RM i wygrać dzis za wszelką cenę. LM praktycznie nam odjechała. Nie skreślam nas w rewanżu z Atletico, ale oni są tak wyrafinowani, że musieli by być frajerami roku, aby odpaść. Do tego dalej aby zagrac w finale, trzeba by było jeszcze wyeliminować chyba Arsenal i sam final z Baeyrnem, Live lub PSG. Łapanie dwóch srok za jeden ogon, w czarnym scenariuszu, może skończyć się, że zostaniemy z niczym. A wygrywając dzis, praktycznie LL jest nasza. A dalej martwy się o LM.

0

Trzeba wystawić taki skład, który zapewni 3 punkty. Ten mecz trzeba wygrac i praktycznie zapewnić sobie LL !!!

0

@bulo Otóż nie dają, bo po po dwóch żółtych jest czerwona itd :)

1

Co to ma być....Nie po to płaciliśmy i cały czas płacimy Negreirze aby gwizdał im takie karne !!!

9

@rumilas A ja pozwolę sobie krótko dołączyć do dyskusji i potwierdzić to. Pisałem o tym wczoraj w kilku postach. To jest właśnie największy skandal tego meczu !!!
Koke zasłużył łącznie do czerwa Cubarsiego na 3 zółte kartki, tyle że po drugiej powinien być już w szatni.

1

@ShawnC Wczoraj o tym w kilku komentarzach pisałem, że to jest właśnie największy skandal tego meczu.

0

Bredzi, ale co się dziwić, jest świadomy, że szykuje się sezon na zero.

0

@rrradziowy Piszą o trzeciej, wchodziłem w ironię, a zarazem wytykałem na ile zasłużył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?