Michal1975
Dołączył/a: kwiecień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki karny z niczego, krzywdzący, ale w myśl przepisów, jest zagranie ręką w polu karnym i "jedenastka". Natomiast zachowanie sędziego, który nie wiedział co ma zrobić, widział każdy kto oglądał mecz. Można tłumaczyć zachowanie obrońcy, że nie zrobił tego umyślnie, itp. ale jedno jest pewne, umyślnie kradł sekundy. Stara piłkarska zagrywka, jak chcesz kraść czas, to w każdej możliwej sytuacji, przepychasz, posuwasz i odkopujesz piłkę i tak sekunda po sekundzie płynie. Atletico słynie z tego typu zagrań. Dlatego osobiście uważa, że nie można tu bronić tego defensora, że był czegoś nieświadomy itd. Jak dołożymy do tego inne większe i pomniejsze błędy sędziego, to uzbiera się tego cała sterta. Największy, to ten, o którym pisze tutaj prawie w każdym komentarzu: jakim cudem Koke dograł pierwszą połowę...... Z tego co mi wiadomo, to po dwóch żółtych, wchodzi czerwo, a on zasłużył na 3 takie.
13
Wiadomo, jest "naszym człowiekiem" szuka okoliczności łagodzących i być może na ileś takich przypadków, jakiś sędzię nie dałby czerwonej i była by wtedy bardzo duża kontrowersja. Ale pytam jakim cudem Koke w tym momencie meczu był jeszcze na boisku..... Należały mu się co najmniej 2, jak nie 3 żółte kartki.
0
@Zdenekfcb Lepiej wspominać mniej, a zdobytych uczciwie, niż po przekrętach....
2
Czy Cubarsi powinnien wylecieć z boiska, TAK. Czy powinien być karny po zagraniu ręką ich obrońcy, dajmy spokój, NIE. Czy Koke powinien dokończyć mecz w pierwszej połowie, otórz NIE. Zasłużył sobie łącznie na 3 żółte kartki, a dostał jedną. Widziałem parę komentarzy, że sędzia sędziował poprawnie i równo. Nie zgadzam się z tym. Bezpośrednio wyniki nie wypaczył, ale momentami nie wiedział co ma robić. Pierwszy przykład z góry. Po faulu Cubarsiego pokazuje mu żółtą. Gdyby ogarniał to co się dzieje, natychmiast wyjąłby czerwo. Po zagraniu ręką ich obrońcy, zamurowało go. W paru innych przypadkach, oprócz Kokek, powinien pokazać tamtym żółtą kartkę, czego nie zrobił, a zaraz ukarał bodajże Gaviego. Nie było poprostu konsekwencji w tym co robił. Szkoda meczu, bo nie wyglądał tak źle, jakim się skończył wynikiem.
0
@Zdenekfcb Dobrze, że masz taką dobrą pamięć, będziesz mógł za kilkanaście lat wspominać dzieciom / wnukom, że Real dawno, dawno temu wygrywał ligi mistrzów.
0
@KibicBarcy84 Właśnie dlatego nie zachwycił, bo mogli strzelić więcej i stracić tez więcej.
1
@ousmanedembele10 Ogólnie to wydaje mi się, że z Olmo więcej pożytku jest jak wchodzi z ławki na podmęczonego przeciwnika.
2
@DzizuSS Pewnie ktoś przewidując ten skład, brał pod uwagę, że Athletico może ustawić autobus, a wtedy Rashford ma za mało miejsca do gry, a Olmo lepiej odnajduje się na małych przestrzeniach. Oczywiście nie podważam tu Twoje teorii.
2
W kwestii meczu Realu, oczywiście, że to jest piłka i wszystko jest możliwe. Wczoraj Bayern nie zachwycił, a jednak spokojnie wygrał. Dziś już nie wystarczy grać starej angielskiej piłki, tak jak gra Real, czyli "kick and run", na Bayern w Monachium to raczej nie wystaczy, chyba że będą robić jeszcze więcej błedów niż wczoraj, a w Realu ktoś będzie miał dzień konia, jak Valverde z City.
0
@Zdenekfcb Ja pamiętam 9:1dla Bayernu z Realem z 5 sierpnia 1980 .
0
@LaMasia1899 Tylko ciekaw czy się mylą, bo człowiek jest nieomylny, czy wygląda to inaczej...
3
Człowiek patrzy na te sytuacje i nie dowierza..... Wszystko idzie do przodu, technologia się rozwija, VAR mamy już kilka lat, a przekręty cały czas te same jak zdobywali kolejne ligi mistrzów w erze przed varem.
6
Elche to nie City i powinno prznajmnkej ten remis wyciągnąć, a może pokusić się nawet o zwycięstwo :)
9
Widzę, że Pep traci kontakt z rzeczywistością. Poza pierwszymi kilkoma minutami, nie stworzyli sobie kompletnie nic. Jedną okazję jaką mieli, to jak w drugiej połowie ten nowy, młody obrońca białych zaczął się bawić. We wtorek oglądaliśmy Newcastle, który biegał jak oszalały, w środę slow motion w wykonaniu City. Z drugiej strony czego się można było po nich spodziewać, od Bodo też dostali tęgie lanie. Myślę, że mimo iż Real przeciętny, to w rewanżu nie wypuszczą takiej przewagi, a biorąc pod uwagę fakt, że City musi się otworzyć, skontrują i spokojnie przejdą. A na wyjaśnieni Realu trzeba będzie jeszcze chwile poczekać. Może to i dla nas dobrze, bo wtedy jeszcze się w 100 % nie skoncentrują na lidze.
3
Nie zgodzę się do końca z drugim wnioskiem. Zagraliśmy z tylu na zero, bo Athletico też nie potrzebowało nic strzelić, a jedynie utrzymywać zaliczkę z pierwszego meczu. Z drugiej strony przy tak huraganowych atakach i ryzykownej grze, trudno utrzymać zero z tyłu. Czyli tak trochę podważam ten wniosek, a zarazem zaprzeczam sam sobie. Oby do końca sezonu wszystkie mecze i wyniki wyglądały podobnie :)
3
Nawet na stronie białych 99 % komentarzy, że powinna być czerwona kartka i potępiają takie zachowanie, gdzie on zawsze widzą wszystko pod siebie, a VAR milczał. Brak słów. Kto płacił, płaci Negreirze, no kto pytam się .....
3
@Aequlibre Jeszcze lepiej ujęte.
33
Co z tego, że VAR jest, jak Madryt wciąż kradnie. Sędzia nie zauważy, VAR zignoruje i po varze.
1
@Dynak "a w tym Realu jest zbyt wielu zawodników przeświadczonych (niesłusznie) o swojej wielkości" cały czas to powtarzam, że oni tak naprawdę myślą i wydaje im się, że każdy będzie się przed nimi kładł, a to tylko średniacy kupieni za grube miliony.
1
"Zostało nam 36 punktów i naszym celem jest zdobycie wszystkich 36" czyli powili już są pogodzeni z tym, że kolejny sezon na pusto.
Tak przyszłościowo, w następnych lepiej nie będzie :)
0
@Gibon97 Ale popatrz jacy tam fachowcy są :)
0
@derus Pytanie było do Batigol22, także chyba coś pomyliłes.
2
@Batigol22 Tak tyko grzecznie zapytam, a Ty skąd ?
0
Otóż nie. Do karnego powinien podejść ktoś odpowiedzialny, skoncentrowany, następnie egzekwować go, a bramkarz wyjąć piłkę z siatki.
0
Dla nich to mecz o życie. Będą zmotywowani jak mało kiedy. W naszym pełnym składzie byłbym spokojny i obstawiał nasze zwycięstwo, a tak remis byłby bardzo dobrym wynikiem.
1
Ostatni bastion padł. A to wszystko wina "Negreiry", który się wycofał przed Perezem :)
11
Jeszcze zapomniał dodać, że zasłużyli na więcej i gdyby nie to czy tamto, to mogli nawet zdobyć 3 punkty :)
4
A w studiu pomeczowym w canal niezły ubaw z realu :)
A gdyby ktoś chciał poczytać komentarze na stronie bialych i posmiac sie, to strona zablokowana :)
12
Ale sensacja. Szczur były, są i będą wszędzie. W meczu Belgi, nie pamiętam z kim, szczur wpadł na murawę i TIbo próbował go złapać.
1
Pan Janek znów w formie.
Ponieważ miałem z nim okazję osobiście porozmawiać kilka lat temu i miło wspominam tę pogawędkę, to nie wypowiem się z grzeczności i szacunku na temat jego wypowiedzi :)