0

@Colon
Bardzo Ci polecam.

0

@Colon
Ogladales Dark?

0

@Rokita
Bingo. Genialny serial. Skonczylem go dzisiaj, ale caly czas sobie o nim czytam :)

2

Mam jeszcze chwile... Dlaczego w ogole sie tak mówi, mieć chwile... jak mozna miec czas, skoro, to czas ma nas.

Skąd tekst?

1

@klemens100
Pamietam jeszcze wiele innych tego typu rzeczy z tamtych lat. Czlowiek sie tym mocno interesował. Nie tylko telefonami.

0

Ide zaczynac Wikingów, skoro mowicie, że warto, to pewnie macie racje.

Dobranoc wszystkim.

0

@barcafan9512
Pojecia nie mam.

1

@barcafan9512
Najlepsza jest ta co ktos komus wyciaga woskowine z uszu. Masakra. Polecam Adblockera, pozbylem sie tej patologii.

0

@MesQueUnClub_87
Aaa wiem, slyszalem. W takim razie z wielkim bólem serca sobie jednak odpuszcze to wydarzenie.

0

@Triv44
Ja nawet nie wiem co to, ale jak na la rambli poruszenie, to se mysle, że zerkne ;)

0

Jest to fame mma w tv ?

0

Pany, pytanie do tych co piją wódke z dodatkiem tzw. drinka. Z czym pijecie? Albo jakiego drinka piliscie co smakował Wam najbardziej? Tylko nie piszcie, ja wale czystą, wódka z sokiem to dla Pań, ja pije herbatę, ja soczek itd. Nie pytam tez o drinki z innym alkoholem.

2

@Janiama
5110, kapitalny telefon. Mialem i sobie chwaliłem. Na tamte czasy cegłowek byla perełką :)

1

@kubix05
Jakis Sagem. Pozniej z tych najlepiej wspominanych to Nokia z antenka 5110, pozniej 3210, 6210, 3310, złota 6310, 8210 maluska czerwona, 8850 srebrna z klapką, w miedzyczasie swietne Ericssony T28s, T29 s, jakas Nokia banan sie tez przewinela, Motorole z klapkami wiecznie sie psujące itd itd :)

Najlepiej wspomninam złotą 6310.

1

@quarto
Ich zapytaj :


0

@XaviHeart
Wielkie dzięki za opinie.

0

@liberos35
Zazwyczaj produkcje skandynawskie mi sie wpisują w moje gusta więc wierze, że to dobry serial.

0

@Colon
Jak to sie mowi Ile osob tyle opinii, kazdy ma inny gust, niemniej bardzo lubie o nich dyskutować, o gustach :) Fajnie sie czyta opinie ludzi o filmach/serialach. Byle nie mialy w sobie zlosliwosci, bo jak czytam co poniektore opinie na filmwebie i jak jeden z drugim sie wyzywa, bo ma nieco inny pogląd, to mi sie odechciewa.

ps. chyba zaczne jednak od Wikingów. Coś innego.

1

@AnnaMarianna
No to wtedy warto zadbać o taką, ktora trzeba zdobywac i nie nalezy do łatwych. Takie misje są bardzo fajne. My faceci lubimy wyzwania, to jest fakt, choc czasami, a nawet w wiekszosci przypadkow myslimy nieco inną głową i decydujemy sie na takie, ktore sie nam poprostu podobają. Jest nam obojetne kto pierwszy zagaduje.

2

Ale Wy sie tu wszyscy produkujecie. Jak sie foka spodoba, to sie staracie ją złowić i nie patrzycie czy ona pierwsza zagaduje, czy Wy musicie zrobic pierwszy krok, czy jest pewna siebie, czy może melepeta. Towar sie łowi i tyle. Przynajmniej tak to wyglada u normalnych facetów ;) No chyba, że chcecie sobie z nią ukladac reszte zycia, to wtedy co innego.

0

@AnnaMarianna
Jest mi to obojętne.

1

@Chwytliwy
Mnie sie kojarza z Chrobrym Głogów ;)

0

Ktore barwy, jakiego klubu sie Wam najbardziej podobaja? Oprócz Barcelony oczywiście.

Mnie sie najbardziej podobają BVB.

2

@rosser
Jak rzeczywiscie nie miales nigdy wczesniej stycznosci z ta gra, to faktycznie nie zazdroszcze tych wszystkich opcji w grze ;) Mozna oszalec i dostac oczopląsu. Niemniej jednak im dluzej bedziesz gral, tym bardziej bedziesz docenial tą gre. Dla mnie absolutne mistrzostwo swiata. Nigdy żadna inna gra mnie tak nie zdmoninowała ;) Nie zrażaj sie poczatkami. Graj.

1

@barcafan9512
Lece bez przerwy 9 sezon w FMa. Niedlugo bede zaczynal jakims klubem typu Deportivo La Coruña nowa kariere.

1

@barcanawieki
A mnie tak nie wciagnęła. Natomiast Uncharted juz tak. Porownuje te dwie gry bo gralem jedna po drugiej.

1

@contowsky
Odkopali takie szkielety z tymi klejnotami ? Daj prosze jakis artykuł jak masz, chetnie poczytam. Ciekawa historia.

0

@TheNekro94
O taką opinie nt. tego serialu mi chodziło. Podziękował.

0

@liberos35
Tabula rasa pierwsze slysze, przyznaje sie bez bicia. Przeczytalem wlasnie o czym jest i mnie zaciekawil, lubie takie historie.

A widzial ktos Most nad Sundem? Nie ukrywam, że bardzo lubie skandynawskie kino i ten ich mroczny, ciężki klimat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?