MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120
Widze, że nie czytałes mojego przydlugawego postu ;) Widzialem Narcos. Nie było efektu wow. Serial ni mniej ni wiecej jak tylko dobry. Bez szału. Moze dlatego, że historia byla mi wczesniej dobrze znana i wiedzialem czego sie spodziewać.
Ps. Z archiwum X zreszta tez widzialem, lata, lata temu, ale widzialem. Zdaje sie nie skonczylem. Mocno średni.
0
@XaviHeart
Gdyby nie to, że jest taki dlugi, ma tyle sezonów, to juz dawno bym zaczął ogladac Dextera. Ma fajna fabułe, opis tego serialu mnie bardzo zinteresował. Ktos tez mi go juz kiedys zreszta mocno polecał, ale zarazem mowil , że są tez sezony bardzo srednie, żeby nie powiedzieć, że słabe. Prawda to?
0
@Colon
Czemu Ci nie podszedl Sherlock ?
0
@TheNekro94
Nie bede mial syndromu BB ? Chodzi mi o to, czy nie zepsuje sobie tego tzw. smaczku po wrazeniu jakie mialem po ogladnieciu BB ? Podejrzewam, że juz nic nie bedzie takie samo, a czasami cos jak probuje dorównac mistrzowi, to wychodzi z tego klapa. Mam nadzieje, że rozumiesz co mam na mysli.
@matirix20 @Colon
The Wire chodzi za mna od początku i napewno w koncu sie za niego zabiore. Duzo osob mi go juz polecało.
0
@clyde
Dziękuję, wezme pod uwage, poczytam recenzje, ale najpierw cos z powyższych o ktorych wspominałem. Wikingowie, Gra o Tron, Sherlock, The Wire, Black Mirror, Dexter, Synowie Anarchii, Fargo, House of Cards albo Better Call Saul. Najblizej jestem czegos z pierwsze czwórki. Na tych serialach chce sie najpierw skupić.
2
Dark zaliczone :)
Uaktualnienie mojej listy best series :
Numer 1 ex aequo zdecydowanie Peaky Blinders i Breaking Bad. Nie wiem ktory serial mi sie bardziej podobał, oba gienialne. Zdecydowanie najlepsze produkcje!
Numer 2 to również ex aequo dwa seriale. Stranger Things, którego jestem wielkim fanem, przy którym cofnąłem sie w czasie i sie swietnie bawiłem, oraz Dark, ktory właśnie skończyłem. Też zrobił na mnie ogromne wrażenie. Po każdym odcinku robiłem wielkie oczy i mówiłem wow ale klimat. Serial zdecydowanie dla tych, którzy lubią wytężyć swój mózg i włączyć myślenie. Polecam!
Numer 3 Rodzina Soprano! Serial ogladalem kilka lat temu dwa razy pod rząd i bylem jego wielkim fanem. Zapewne jeszcze kiedys do niego wrócę. Rewelacja, na maxa wciągał. Odcinki sie połykało jeden za drugim jak świeże bułeczki.
Numer 4 to Gomorra. Nie spodziewałem sie tak dobrej produkcji! Swietny serial, swietny klimat, swietne aktorstwo,sceneria i w ogole cala produkcja najwyższych lotów. Zdecydowanie wart polecenia. Jeden z tych seriali, ktore trzeba zobaczyć.
Numer 5 True Detective sezon pierwszy. Aktorstwo i dialogi, to prawdziwy majstersztyk. Kapitalna produkcja.
W dalszych kolejnosciach seriale, ktore widzialem i ktore mi sie podobaly, ale juz mniej od tych wspomnianych powyżej to Kompania Braci, Miasteczko Twin Peaks, Narcos, Przyjaciele, Dr. House i to chyba tyle. Nie podszedł mi natomiast w ogole Dom z papieru.
Podsumowanie :
1. Pieaky Blinders i Breaking Bad
2. Stranger Things i Dark
3 Rodzina Soprano
4 Gomorra
5 Detektyw
Co teraz? Sam nie wiem. Napewno coś z poniższych produkcji :
Wikingowie, Gra o Tron, Sherlock, The Wire, Black Mirror, Dexter, Synowie Anarchii, Fargo, House of Cards albo Better Call Saul.
Co polecacie???
Szczerze to sie mocno nastawiam na cos z czwórki Wikingowie, GOT, Sherlock, The Wire.
Ps. macie swoją ulubioną liste seriali? Podajcie Waszą prywatną topkę z krótkim opisem dlaczego tak a nie inaczej.
Pozdrawiam i życze wszystkim miłego popołudnia.
0
@Colon
TP ogladalem lata temu, ale inny klimat. Niemniej poziom podobny, tez ogladasz z otwartą japą i wypiekami na twarzy ;)
1
Skonczylem pierwszy sezon Dark. Kosmos, efekt wow po kazdym odcinku!
1
@svensonFCB
Tylko pizza.
10
Ale Dark to jest sztos! Za jednym razem dzisiaj wlchonąłem jak gąbka wodę 8 odcinkow :) Kapitalna produkcja! Napewno powalczy w moim prywatnym rankingu o czołowe lokaty najlepszych seriali. Mega, mega, mega dobry serial. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Świetnie się to ogląda.
0
@Dosq
Skupiam sie, skupiam, tylko musze walnąć mocna kawe i cos zjesc zeby lepiej funkcjonowac przy takich filmach. Dobra cicho, wracam ogladac ;)
2
@damianex10
Wann.
;)
0
@Gacu95
Z ogorkiem to tylko nutella.
2
Skonczylem 3 odcinek Dark, w koncu sie zabralem za ten serial i juz teraz moge smialo stwierdzic, że wstrzelilem sie idealnie! Uwielbiam takie klimaty :) Ide po kawe, kanapke i wracam ogladac dalej. Nie moge sie doczekac :)
0
Ten film z Ciro, Niesmiertelny (L'Immortale), to streszczenie calego serialu w filmie czy co ?
1
@MontelQ @Kamil92
Dzieki Panowie, juz wszystko sobie poustawialem. Pozdrawiam Was serdecznie.
0
@Kamil92
Bede grzebal, moze kolega @MontelQ wie ?
0
@Kamil92
No dobra, potrzebuje pomocy :) Teraz mi Malwarebytes blokuje ekino i nie moge wlaczyc filmu. Wyswietla mi komunikat strona zablokowana z powodu zlosliwe reklamy. Jak to obejsc ?
0
@MontelQ
To jest to do reklam tak? A czy przez to beda mi dzialaly strony z filmami, ktore zanim sie film uruchomi maja mnostwo reklam?
0
@Danny Gaucho
To juz mam. Potrzebuje taki, ktory mi usunie pliki tymczasowe, cookies itd. Ogolnie niepotrzebne smieci co zawalają kompa.
0
Koledzy, który program do czyszczenia kompa polecacie? Ccleaner czy cos innego?
3
Mati Borek dojechal tego hejtera co mu gdzies tam naublizal w sieci ?
1
@Kamil92
Dzieki kolego za pomoc.
0
@Kamil92 @MontelQ
Czyli jeszcze raz dla pewnosci. Zostaje tylko z oryginalnie wbudowanym programem antywirusowym - Defender, instaluje program skanujacy Malwarebytes i bez problemu wchodze w strony z filmami i serialami typu cda, fili, ekino bez żadnych obaw, że dostane jakiegos wirusa, zgadza sie?
0
@Kamil92
To cos takiego jak ccleaner ?
0
@Kamil92 @MontelQ
Malwarebytes pobrac darmowy program?
0
@Kamil92
Chodze tylko po stronach z filmami typu cda, ekino itd. Defendera mam, ale wolalbym sie czyms jeszcze zabezpieczyc.
0
Jaki obecnie polecacie darmowy program antywirusowy dla windows 10 ?
0
@Colon
Cos w tym jest :)
0
@Ghotti @Striker
Panowie, a ccleanera warto sobie zainstalowac?