MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Często zdania nie zmieniam, ale jak Xavi przejdzie Paryż i wygra z Realem mecz w lidze, to zaczne się zastanawiać, czy to co kiedyś napisałem, że jestem za odejściem Xaviego, nie włożę w między bajki i nie potraktuje tego jako chwilę słabości ;)
0
Ma to wszystko tez swoje minusy - weź i teraz zaśnij po takim meczu. Emocje dalej we mnie siedzą jak nie wiem co, te dobre oczywiście :)
2
@barcelonaLM
Absolutnie tak. Jedna z najbardziej znanych.
3
@Popitek12
Pozatym każda ekipa w Polsce jest prawicowa. Kiedyś tylko lewactwo na Polonii Warszawa próbowało się przebić, ale im się nie udało, bo Narodowa Polonia im to wybiła z głowy. Takie tam stare klimaty ;)
3
@Criss18Barca
Napewno St Pauli nie jest prawicowa ekipą. Przynajmniej nie była jak w tym temacie siedziałem, a było to juz bardzo dawno temu :)
Edit : nie zauważyłem literki L sorki :)
6
@Popitek12
Lazio.
4
Ci co tu pisali jak Barca stracila druga bramke, zeby zaorac ten klub, to powinni dostać dożywotniego bana.
Brawo Barca, brawo dla tych z nas co wierzyli do konca w zwycięstwo!!! Co za wieczór, co za mecz, co za duma, coś wspaniałego :)))
2
Szkoda, że takie wieczory tak szybko mijają i znów trzeba tak długo czekać na takie mecze. Vamos Barca!
0
Ależ emocje od rana już mną targają. Nie mogę się doczekać wieczorka, oby szybko zleciało... Dzisiaj lejemy Paryż aż miło, mina szejka, Dembele i Mbappe po meczu będzie bezcenna ;)
1
@Wittgenstein
Oczywiście, że to drugie :)
1
@Safrani
Też moje pociechy lubią i oglądają Barcę, ale jako, że mieszkamy od wielu lat na wyspach, to tutaj każdy dzieciak kibicuje komuś z Anglii. W szkołach to w ogóle istne szaleństwo. Co drugi jak tylko może, to pod szkolna bluza ma koszulkę jakiegoś klubu z PL.
0
@Bobo25
Ooo! Wcale bym się obraził :) Tym bardziej, że drugi z moich pociech jest kibicem Utd. No ale jednak jak cuda sie nie zdarzaja, to niech wygra City, bo niechęć do Realu jednak znacznie wieksza z mojej strony :)
2
@Safrani
Tez nie kibicuje jakos specjalnie tutaj nikomu, a w szczegolnosci Realowi, niemniej druzyny za ktorymi sa moje pociechy wzbudzaja we mnie troche sympatie, to powinnno byc zrozumiale, choc wiadomo, ze jakby graly z moja Barcą, to szlo by w domu na noże ;)
3
Ależ mam dylemat, który mecz dzisiaj wybrać. Z jednej strony Arsenal ktoremu kibicuje mój najmodszy, a z drugiej no mecz klasyk już można powiedzieć - emocje nie z tej ziemi, sciskajac kciuki za City, któremu nie kibicuje w ogóle, ale niechęć do Realu wiadomo, swoje robi ;)
1
@patrys218
Osobiście się brzydzę tego typu rzeczami. Jak kupować, to oryginał. Przy okazji odrazu wspierasz klub, któremu kibicujesz.
0
@patrys218
Doradzę, aby w żadnym wypadku nie kupować podrób.
0
@FearTheBeard
Piękne dzięki:)
1
@Antimadridista_WR
Szczerze? Pojęcia nie mam. Do sprawdzenia. Dzięki.
0
@MesQueUnClub96
Interesuje mnie dzisiaj a nie kiedyś, przepraszam powinienem o tym wspomnieć :)
2
Pany, młody ma mecz i nie mogę przegapić, a chciałbym też oglądać Wisłę Kraków, problem w tym, że wszystko jest o tej samej porze. Kojarzycie może gdzie mogę później oglądać powtórkę całego meczu Wisły?
0
@FcPortoFan1999
Doskonale pamiętam ten mecz, chociaż nie wspominam dobrze.
1
@FcPortoFan1999
Sorki ale nie oglądałem, tak juz mam, że oglądam tylko mecze Wisły (w większości), Barcy (wszystkie), repki oraz Ligi Mistrzów (czasami), w każdym razie liczę na dobry mecz i zwycięstwo Wisły Kraków :) Może być w karnych.
0
@FcPortoFan1999
No właśnie, presja, podświadomość faworyta, to wszystko działa na korzyść Wisły... Wisla to bierze po karnych. Tak mówię ja ;)
0
@FcPortoFan1999
Wisla to bierze. Zobaczysz. Chociaż mi nie należy wierzyć, bo ja zawsze jestem optymistycznym nader optymistą ;)
0
@FcPortoFan1999
Uuu kolego trzydziestka, to poważna sprawa, więc się zastanów ;)
0
@FcPortoFan1999
Jesteśmy wtedy w kontakcie :)
1
@QQL5
Bana nie miałem nigdy, @Moderacja zdaje się wie, że jestem człowiekiem na poziomie, aczkolwiek białym niejednokrotnie pocisnąłem, bo umówmy się - nie cierpie ich - ale jakoś mi tak o poprostu chyba odpuścili za co jestem im wdzięczny i szanuje, bo rozumieć emocje też trzeba u innych zrozumieć ;)
0
@FcPortoFan1999
Tak jestem zajarany tym finałem, że ciężko będzie mi dotrwać, niemniej najpierw Barca i PSG i to jest dla mnie priorytet ;)
0
@FcPortoFan1999
Wiesz co, na 100% mój ojciec się wybiera (stary wiślak), ja będę rozważał - jest duża na to szansa.
0
@FcPortoFan1999
Dziękuję bardzo.