MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marko111122
Nie byłbym sobą, gdybym nie wierzył. Zawsze wierzę, że Barca zgarnie wszystko :)
1
@Donnie_Darko
Prosze wybaczyc normalną dyskusje ludzi na poziomie :)
2
@Szreko
Brzmi bardzo ciekawie. Zdaję się na nich właśnie postawie i ich wskrzeszę:)
Przepięknie dziękuję za pomoc.
0
@Szreko
Aaa kumam. Ja tam wolę się wszystkim sam zajmować. Asystent mi jedynie służy do kontaktu z mediami, konferencji prasowych itd. To mnie najbardziej nudziło zawsze.
ps. wpadła mi w oko nazwa Blackburn Olympic FC.
1
@Szreko
Nigdy tak nie grałem, nawet chyba nie wiedziałem, że tak można, grać tylko dyrektorem sportowym. Ja tak czy siak lubię grzebać w treningach, taktykach itd. więc to raczej nie dla mnie opcja, ale rozumiem, że u kogoś innego takie coś to musi być też swietna zabawa :)
2
@Szreko
Albo ciekawe jest też (polecam, fajna zabawa po wielu sezonach, żeby sobie urozmaicić gre) zrobić edytorem budżet na minusie, wpedzic sie w dlugi, żeby tabelka z finansami była na czerwono (wymogi FFP) i wymusić na sobie sprzedawanie piłkarzy z dużymi kontraktami (czyli tych lepszych, których zazwyczaj nie chcemy sprzedawac) i wyciągać klub z dołka.
2
@Szreko
Ja np. jak już w którymś z sezonów mam za dużo kasy, to robię tak, że sobie kasuje edytorem budżet i gram tylko wychowankami + transfery za free, bądź te tańsze, wykazujące niezły potencjał wskazany przez sztab. Dlatego tak ważne u mnie jest odrazu rozbudowa bazy i szkolenie młodzieży. Oczywiście zaczynam grę zawsze od dobrania sztabu i tutaj spędzam naprawdę wiele wiele godzin. Przywiązuje do tego dużą wagę.
1
@Szreko
Genialne. Coś sobie wybiorę z tego zestawienia. Dzięki chłopaki.
1
@ToWinaSedziego
Pomijajac nazwe stadionu, to ciekawa nazwa klubu :)
1
@Szreko
No, i to jest dopiero wynik, naprawdę podziwiam :)
1
@chavez
Też tak słyszałem. Póki co chyba zostane na jeszcze jedna kariere w fmie 22.
2
@chavez
24 fm dużo się rozni od 22 ? Warto się przesiąść jak bardzo lubie 22 ?
@JimMorrisonFCB @Kratos1990
Jeszcze myślę, czy nie zacząć Wrexham. Klub z 5 ligi. Albo w jego miejsce stworzyć wlasnie własny klub...
1
@JimMorrisonFCB
Przemyśle Twoja propozycje :D
2
@JimMorrisonFCB
Mój rekord to z tego co pamiętam 22 sezony fc Paris.
Też mam 24 ale cały czas gram w 22 :) Człowiek jak do czegoś przywyknie, to ciężko mu to odstawić, zwłaszcza jak jest coś fajnego. Przynajmniej ja tak mam.
2
@JimMorrisonFCB
Haha rozwaliłeś mi głowę the naturatem :D
Niemniej wolałbyś coś bardziej poważnego;)
2
@Kratos1990
Ja to jestem totalnie uzależniony od tej gry ;) No i jestem długodystansowcem. Obecnie gram Kaiserslautern już 12 sezon, ale chyba czas na jakieś nowe zdecydowanie trudniejsze wyzwanie...
2
Jakieś propozycje nazwy klubu którym będę zaczynał kariere w najniższej klasie rozgrywkowej w Anglii ? Przy okazji jak ktos sie jeszcze pokusi o jakąś fajna nazwe stadionu, to juz w ogole bede wdzieczny ;)
Football Manager.
1
Dziwi w zestawieniu brak Pawła Brożka. Jestem rozczarowany.
0
@dawidlampa
Proponuję zebranie materiałów i temat szeroko pojętej korupcji w białej części Madrytu ;)
15
Łapy precz od żula!
1
Kto ogląda mecze PSG ? Faktycznie Dembele będzie taki groźny, czy to wciąż zależy jaką formę wylosuje danego dnia ? :) Cos jak w Barcelonie, kiedy mial przebłyski, gdzie oddawał 3 strzały w trybuny i jeden groźny w światło bramki ? Bo, to że jest szybki, to wiadomo, ale często też się potykał o własne nogi, albo markowal strzał i przekładał piłkę na drugą nogę. Podania też często miał niecelne. Tak samo wygląda w PSG i robi tylko dużo wiatru czy rzeczywiscie się poprawił i gra bardziej dojrzale ?
0
@Roobo
Trzeba się cieszyć, że forma Kounde rośnie z meczu na mecz i czysci dosłownie wszystko, Araujo to samo forma rośnie, Cubarsi stała kapitalna forma odkąd wszystko zaczał grać w pierwszym składzie, trochę się jedynie obawiam flanki gdzie będzie biegał Dembele. Nie wiem czy Fort nie byłby tutaj lepszym rozwiązaniem aniżeli bardziej ofensywny Cancelo...
1
@Comentateiro
Również wyżej stawiam Barcę z obecną formą. Jak Araujo przykryje czapką Mbappe tak jak przykrywał swego czasu Viniego, to nie ma bata, żebyśmy dalej nie przeszli. Jestem naprawde dobrej myśli.
0
@AlexDark00
Ale pochwaliłbys czasami Lewego, a nie tylko ganił, bo naprawdę na to zasługuje, żeby go ostatnio docenić...
0
@AlexDark00
Nie no miałem już wyłączać internety, ale zobaczyłem to i no kurcze za stary jestem, żeby się nabrać i uwierzyć, że chłop nas nie podpuszcza :) A jeśli jakimś cudem nie troluje, to brak mi słów :) Lewy ostatnio to jest potwór, który wraca z formą i z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Dużo lepiej. Czuje pilke, piłka się tak od niego nie odbija jak kiedyś, częściej go szuka, jest dużo lepszy fizycznie, swietnie szuka wolnych stref, widać, że się bardzo poprawił pod kazdym wzgledem i wygląda jak Lewy z Monachium, pozatym zwyżkuje wykończenie, to samo ostatnie podanie, mental tez inny, instynkt snajpera na plus itd. itd. Na chwile obecną znow top dziewiątka.
2
@damianex10
Kolega @maroon mi polecił serial From :
https://www.filmweb.pl/serial/Stamt%C4%85d-2022-10004652
6
Czy kibic Barcelony może mieć przyjemniejszy wieczór? No ciężko. Coś pięknego. Faktycznie mozna obrosnąć w piórka i śmiało wierzyć, ze PSG jest juz zesrane po same pachy ;) Teraz serial i można odfajkować kolejny wspaniały dzień. Dziekuje i dobranoc.
1
Pan pilkarz Robert Lewandowski proszę państwa :)
0
Ale Lewy wygląda ostatnio naprawde lepiej fizycznie, widać, że chłop pracuje nad siłą i to się przekłada na jego lepsza grę. Brawo.
0
A mówiłem, choć wiadomo, że to jeszcze nie koniec, ale coś w tym jest, że mamy na nich patent i się przed nami rozkładają ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14223671#comment-14223694