MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pt9
Ja ogólnie bardzo lubię i doceniam dobre dialogi (to co były dialogi np. w pierwszym sezonie detektywa, to mnie dosłownie wbiło w fotel). Lubię przegadane produkcję. Niemniej tutaj jak sam słusznie zauważyłeś duża część serialu jest przegadana o niczym i te dialogi tez jakos mnie nie porwały. GOT po całym tym hajpie jaki usłyszałem przed oglądaniem tego serialu, to spodziewałem się czegoś lepszego, a wynudził mnie niemiłosiernie. Aczkolwiek tak jak mówię, są ludzie, którzy powiadają, że to top topów, więc myślę, że autor tego wątku powinien sam sprawdzić, bo może jemu tak jak i zdaje się większości ludzi podejdzie ta produkcja.
3
@Faro
Spokojnie przyjacielu, nie pisałem o Tobie. Ale fakt, że nie doczytałem Twojego posta do końca, bo dotyczył strony Realu, więc mało mnie interesował. Zainteresowała mnie jedynie odpowiedź kolegi @Jakchcesz :)
3
@Jakchcesz
Szczerze też tego nie kumam. Ludziom się musi okrutnie nudzić, żeby wchodzić na stronę Realu. Tym bardziej, że tam ponoć nic ciekawego sie nie dzieje. Jeszcze od bidy jestem w stanie zrozumieć jak ktoś wejdzie tam raz na ruski rok, ale ponoć są tam tacy ludzie od nas, co to non toper tam przesiadują. Wyższy level abstrakcji :)
2
@barcanawieki
Jakoś w mękach wymęczyłem oglądanie do końca. Jeden z najbardziej przereklamowanych seriali. Moim zdaniem oczywiście, bo po drugiej stronie barykady, moja druga połówka uważa, że jest wybitny :)
2
W końcu jakiś bdb film. GAD/Reptile. Polecam.
0
@JohnA
Swego czasu miał powiązania z grupą Wisła Sharks.
3
@Xavinista
Pizza i lody z dzieciakami i małżonką. Później jakiś horror, jak młodzież pójdzie spać.
1
@anton95
Jednak zaczne od jedynki.
0
Zakonnica dwójka jest silnie powiązana z jedynką, czy można śmiało oglądać jak się nie widziało jedynki ?
1
@Kidd
Absolutnie masz również rację, bo to jak sam zauważyłeś działa w dwie strony i zawsze się znajdą ciekawi ludzie do pogaduch, to prawda. Niemniej mi jakoś się bardziej podobało tu kiedyś. Było jakoś bardziej przyjaźnie, że to tak ujmę ;) Albo może to ja z biegiem lat zniewieścialem, bo to też tak może być :) Z biegiem lat człowiekowi też się juz nie chce szukać nowych znajomości, więc mojej winy w tym wszystkim trochę też pewnie jest.
0
@matirix20
Gavi, De Jong, Ter Stegen :)
2
@Kidd
Od siebie dodam, jako iż w miare regularnie śledze to "forum" od już dobrych paru lat (mało sie wypowiadam, bo już za stary jestem i mi sie nie chce ;) ), to uważam, że LR staje sie coraz nudniejsza z roku na rok i coraz mniej tu takich prawdziwych osobowości, charakterów, ludzi z jajem, charyzmą, wiedzą, ludzi z różnorodnymi zainteresowaniami, z którymi mozna było gadać o byle zupie marynie nawet do rana... cytujac klasyka - kiedyś to było ;) Mój głos jeśli nie zapomnę oddać, to poleci na człowieka z balkonu (zainteresowany wie o kim mówie :) )
0
Lubię jak Balde za każdym razem dziękuję za długie podanie zanim jeszcze przyjmie piłkę:)
0
@tbas
Ja również. Aczkolwiek mam jeszcze tak, że jednym okiem dogladam, bo w miedzy czasie cos na kompie robie, ale jak Napoli strzeli, to zacznę juz normalnie oglądać ;)
0
@matirix20
W zasadzie już wiem jak będę grał. Jeden napewno odgrywający, a drugi nękajacy albo wysuniety.
0
@Striker
Jak najbardziej sie z Tobą zgadzam. A jak sie tu wrzuca zrzuty ekranu ? :)
0
@Striker
4231 mi sie znudziła. Najczesciej gram taką własnie taktyką. Albo 433 szer. Teraz szukam innych ustawien - pod wahadłowych z dobrymi dosrodkowaniami i dwóch wysokich napadziorów. Mam tez dobrych mezzela, ktorzy dodatkowo zabezpieczają boczne strefy.
0
@SuperPatsonFCB
Tak wlasnie myslalem. Podziekował chłopaku :)
Dwóch wysunietych może sie dublować, czego wolałbym uniknąć.
2
Od zawsze w FMie ukladam taktyki z jednym napadziorem, ale teraz sobie troche eksperymentuje z innym ustawieniem (532 z wahadłowymi), bo mam dwie dziewiątki, które bardzo dobrze grają głową, są wysocy i silni, mogąc grać tyłem do bramki i w związku z tym mam pytanie - jak ustawiacie dwóch napadziorów grających razem obok siebie? Podejrzewam, że jeden odgrywający, albo cofniety, a drugi wysuniety, nękający albo lisek, zgadza się ? Jeden z funkcją wsparcia, a drugi atakujący?
0
@matirix20
Byku jest juz fm24 ?
0
@matirix20
A to z tymi kontuzjami, to jest masakra. U mnie w klubie też. Mimo, że bardzo dbam o sztab medyczny, żeby był na najwyższym poziomie i był w maksymalnej ilości.
1
@matirix20
O kurde ale sztab rzeczywiście kosmiczny. Marzenie :)
1
@matirix20
Moriba to rozbój w biały dzień w fmie 22 :D Za wysokie ma te atrybuty.
0
@matirix20
Nie wiem czy widziałeś mój powyższy post dotyczący kasowania budżetu, ale dodam jeszcze, że np niejednokrotnie zwiększam budżet rywalom (BVB, Bayern, Lipsk itd) żeby liga zyskiwała i bylo trudniej (zwiekszam też reputację ligi).
0
@matirix20
Kasuje budżet co sezon. Gram już piąty sezon i udało mi się awansować do pucharów, w związku z tym dostałem budżet 40 baniek na transfery i go też skasowałem. Mam jedynie 2 bańki budzetu na budzet placowy. Prezesa prosze tylko czasami o kase na sztab (podwyzka dla trenerow itd). Zabawa przednia, bo musisz się naszukac piłkarzy którym kontrakty dobiegają końca, albo rozwijać juniorów.
0
@matirix20
Tak, pamiętam jak z rok czy dwa lata temu również grałeś w czasie rzeczywistym. Ja edytorem lubię się bawić, ale bardziej sobie nim utrudniam grę, niż ułatwiam.
Yamal ma czasami problemy z przyjęciem piłki ale chyba 13 jest w miarę ok. Drybling 16 ok. Dośrodkowania bym dał już 12, gra głową też oczko wyżej, podania ok, technika myślę, że już 15, strzały też już oczko wyżej, błyskotliwosc ok, choć jakbyś dał 16 też nie byłoby ściemą, reszta też miarę ok. Ogólnie się zgadzam.
Kadra git.
1
@matirix20
Dalej grywasz tylko Barcą? Ja np. startuje zespołem z 3 albo 4 ligi (obecnie Kaisersautern) i edytorem kasuje sobie budżet na transfery :) Podpisuje tylko piłkarzy którzy sa bez kontraktu, albo juniorów, albo tych, którym się kończy kontrakt za 6 miesięcy.
2
@matirix20
Waleczność atrybut powinien być 19 albo 20 :)
0
@gumaz
No cóż, życie bywa okrutne i nie rozpieszcza ;)
1
@gumaz
A nie sorry. Jakiś czas temu dostałem karę 24 godziny za zapytanie gdzie w internetach mogę oglądać jakiś mecz, bo bylem na wyjeździe i nie miałem dostępu do tv.