0

Pytanie do tatuśków. Pozwalacie grać swoim pociechom w taką grę jak Fortnite? Bo od kilku tygodni mi młody (9lat) suszy głowę, że bardzo chce w to grać, bo w klasie 5 kolegów gra i mają jakieś swoje konta, gdzie się porozumiewają w grze itd. itd. Póki co byłem nieugięty, ale powoli się zaczynam łamać. Gry nie znam i nigdy w nią nie grałem. Wiem tyle ile zobaczyłem na YT.

2

Ale brama Lewgo głową coś pięknego!

0

Oczy od tego krwawią. Xavi jak nie odmieni drużyny w drugiej połowie, to na zardzewiałych taczkach powinien stąd wyjechać. Wkurwieniometr u mnie sięga już końca skali. Dość tego.

0

@Lola120
Poka, to ocenie :)

1

@Lola120
Swoją drogą ciekawe jak się zmieniłaś w przeciągu tych ~dwóch lat :)

Również ślę pozdrowienia :)

2

@Lola120
Nie tylko Wasza tejemnica, bo ja też widziałem, prawda Justyś? :) I zgadzam się ze słowami kolegi @Lionel_Messi10 :)

A co do tematu - najpiękniejsza Polka, to moja żona.

0

@Joe_Barbaro
Zdecydowanie nie. Nie podoba mi się gra Barcelony i to jak jest marnowany potencjał piłkarzy. Mam dość Xaviego.

2

Katastrofa, wstyd i żenada.

0

Śmiało mogę kupowąć nowego FMa odrazu po premierze, czy lepiej poczekać z miesiąc na ewentualne poprawki ?

1

@Barca1922
To jest zdjęcie jak Ruch dopiero wchodził na sektory. Zresztą jak znasz specyfike tego sektora, to części przyjezdnych tutaj nie widać. W każdym razie ich liczba to 831. Owszem, stać ich na lepszy wyjazd, tym bardziej na delikatnie mowiac nielubianego Lecha, ale bidy też nie ma i większość ekip moze tylko pozazdrościć takich liczb na wyjazdach. Mówię to jako stary wyjazdowicz, co za klubem przejeździł lata temu tysiące kilometrów.

1

Na Eleven o Barcelonie właśnie :)

52

Ehhh, no i wydarłem mordę przy bramce, dzieci pobudziłem, żona wkurwiona, nici z umciurumcium. No nic, ważne, że są trzy punkty. Vamos Barca!!!

6

Na karteczce było napisane : Pique to stary Gaviego.

0

Zobaczymy jak treneiro odmieni zespół w przerwie. Póki co to jest dosłownie żenada - Madryt im chyba na mental siadł.

6

Xavi to niech o czas poprosi, bo to tragedia jest...

2

Wow, super. Biore napewno.

0

A tu cyk, w bliżej niekreslonej przyszłości balona zgarnia Fermin Lopez :)

2

Jakich jest Waszych dwóch ulubionych piłkarzy Barcy z obecnej kadry? U mnie zdecydowanie numer jeden, to Gavi, a dwa Araujo.

4

My tu nie możemy stracić punktów, jesteśmy dużo lepszym zespołem.

16

To co gra Gavi, to mi się w głowie nie mieści, żeby być tak dobrym piłkarzem w takim wieku. Czapki z głów. Chłop czyści aż miło.

1

@Lionel_Messi10
Kumam:))

2

Vamos Barca!!!!!

0

@Lionel_Messi10
Ćwiąkała oficjalnie kibicuje Barcelonie ? Określił się w końcu?

2

Gdzie jest lepszy komentarz i obraz, na Eleven czy Canal Plus ?

1

@LM10GOAT
Mam tak samo. Nic nie zrobiłem, tylko mecz w głowie:)

2

@AllBundy
Na szczęście mamy Fermina i jakoś tak mnie to już aż bardzo nie martwi. Wole żeby De Jong wrocil do pełni zdrowia i się już więcej nie rozkraczyl.

3

@Popitek12
Nie, bo nikt z nas się totalnie nie interesuje tym tematem. Jedynie może ojciec, ale sam jedyny nie będzie ze sobą o tym rozmawiał :) Zresztą wie, że u mnie w domu się o polityce nie rozmawia. Są niezliczone ilości ciekawszych tematów do poruszenia :)

1

@Pasiak
Nie ma sprawy. Jak potrzebujesz więcej tytułów, to wal śmiało. Mało jest produkcji, których nie widziałem. Mówię oczywiście o tych dobrych produkcjach :)

1

@MesQueUnClub_87
No to teraz Most nad Sundem. Serial. Polecam :)

1

@MesQueUnClub_87
Jeszcze a propos Kobiety w klatce, Zabójcy Bażantów... Jak mniemam trylogie Millennium kolega też widział? Jak nie, to pozycja obowiązkowa!

- Mężczyzni, którzy nienawidzą kobiet
- Dziewczyna, która igrała z ogniem
- Zamek z piasku, który runął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?