MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie do tatuśków. Pozwalacie grać swoim pociechom w taką grę jak Fortnite? Bo od kilku tygodni mi młody (9lat) suszy głowę, że bardzo chce w to grać, bo w klasie 5 kolegów gra i mają jakieś swoje konta, gdzie się porozumiewają w grze itd. itd. Póki co byłem nieugięty, ale powoli się zaczynam łamać. Gry nie znam i nigdy w nią nie grałem. Wiem tyle ile zobaczyłem na YT.
2
Ale brama Lewgo głową coś pięknego!
0
Oczy od tego krwawią. Xavi jak nie odmieni drużyny w drugiej połowie, to na zardzewiałych taczkach powinien stąd wyjechać. Wkurwieniometr u mnie sięga już końca skali. Dość tego.
0
@Lola120
Poka, to ocenie :)
1
@Lola120
Swoją drogą ciekawe jak się zmieniłaś w przeciągu tych ~dwóch lat :)
Również ślę pozdrowienia :)
2
@Lola120
Nie tylko Wasza tejemnica, bo ja też widziałem, prawda Justyś? :) I zgadzam się ze słowami kolegi @Lionel_Messi10 :)
A co do tematu - najpiękniejsza Polka, to moja żona.
0
@Joe_Barbaro
Zdecydowanie nie. Nie podoba mi się gra Barcelony i to jak jest marnowany potencjał piłkarzy. Mam dość Xaviego.
2
Katastrofa, wstyd i żenada.
0
Śmiało mogę kupowąć nowego FMa odrazu po premierze, czy lepiej poczekać z miesiąc na ewentualne poprawki ?
1
@Barca1922
To jest zdjęcie jak Ruch dopiero wchodził na sektory. Zresztą jak znasz specyfike tego sektora, to części przyjezdnych tutaj nie widać. W każdym razie ich liczba to 831. Owszem, stać ich na lepszy wyjazd, tym bardziej na delikatnie mowiac nielubianego Lecha, ale bidy też nie ma i większość ekip moze tylko pozazdrościć takich liczb na wyjazdach. Mówię to jako stary wyjazdowicz, co za klubem przejeździł lata temu tysiące kilometrów.
1
Na Eleven o Barcelonie właśnie :)
52
Ehhh, no i wydarłem mordę przy bramce, dzieci pobudziłem, żona wkurwiona, nici z umciurumcium. No nic, ważne, że są trzy punkty. Vamos Barca!!!
6
Na karteczce było napisane : Pique to stary Gaviego.
0
Zobaczymy jak treneiro odmieni zespół w przerwie. Póki co to jest dosłownie żenada - Madryt im chyba na mental siadł.
6
Xavi to niech o czas poprosi, bo to tragedia jest...
2
Wow, super. Biore napewno.
0
A tu cyk, w bliżej niekreslonej przyszłości balona zgarnia Fermin Lopez :)
2
Jakich jest Waszych dwóch ulubionych piłkarzy Barcy z obecnej kadry? U mnie zdecydowanie numer jeden, to Gavi, a dwa Araujo.
4
My tu nie możemy stracić punktów, jesteśmy dużo lepszym zespołem.
16
To co gra Gavi, to mi się w głowie nie mieści, żeby być tak dobrym piłkarzem w takim wieku. Czapki z głów. Chłop czyści aż miło.
1
@Lionel_Messi10
Kumam:))
2
Vamos Barca!!!!!
0
@Lionel_Messi10
Ćwiąkała oficjalnie kibicuje Barcelonie ? Określił się w końcu?
2
Gdzie jest lepszy komentarz i obraz, na Eleven czy Canal Plus ?
1
@LM10GOAT
Mam tak samo. Nic nie zrobiłem, tylko mecz w głowie:)
2
@AllBundy
Na szczęście mamy Fermina i jakoś tak mnie to już aż bardzo nie martwi. Wole żeby De Jong wrocil do pełni zdrowia i się już więcej nie rozkraczyl.
3
@Popitek12
Nie, bo nikt z nas się totalnie nie interesuje tym tematem. Jedynie może ojciec, ale sam jedyny nie będzie ze sobą o tym rozmawiał :) Zresztą wie, że u mnie w domu się o polityce nie rozmawia. Są niezliczone ilości ciekawszych tematów do poruszenia :)
1
@Pasiak
Nie ma sprawy. Jak potrzebujesz więcej tytułów, to wal śmiało. Mało jest produkcji, których nie widziałem. Mówię oczywiście o tych dobrych produkcjach :)
1
@MesQueUnClub_87
No to teraz Most nad Sundem. Serial. Polecam :)
1
@MesQueUnClub_87
Jeszcze a propos Kobiety w klatce, Zabójcy Bażantów... Jak mniemam trylogie Millennium kolega też widział? Jak nie, to pozycja obowiązkowa!
- Mężczyzni, którzy nienawidzą kobiet
- Dziewczyna, która igrała z ogniem
- Zamek z piasku, który runął