MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem z czego się cieszycie jak za rok ogłaszamy bankructwo xD
2
Szkoda trochę Leclerca ale sam też sobie nie pomaga swoimi błędami
0
https://zapodaj.net/b7178a5f5103b.jpg.html
Nawet spoko traf z picka z ikona, będzie na pewno testowany ale było blisko tragedi bo był jeszcze Hagi i Rush xD
4
Wyścig się jeszcze nie zaczął a Russel już w żwirze xD
10
Ale Gimper ostatnio odklejony xD
0
@Survier tak,ten anonimowany
2
Byłem wczoraj na nowym Spider-Manie i to było coś niesamowitego,dla mnie jak na razie film roku.Kto nie oglądał to polecam pójść do kina naprawdę warto
0
@IronSanHybrid ale beka haha
1
@Kidd 1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gasly
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor
1
@Kidd 1)Ver
2)Ver
3)Rbr
4)Ver
5)Ver,Ham,Alo
6)Tak
0
@masq bo może są dobrymi ziomkami po prostu?ty się nie przytulasz swojego taty,wujków czy ziomeczkow na przywitanie?
1
@cris2706 odlatuje? W czym niby odlatuje? Tym że piszę że Ronaldo jest top2 w historii
2
@cris2706 Rozumiem że jesteś Fanboyem Leo i to jest dla ciebie bóg xD ale po co umniejszasz Ronaldo? Nikt nie zdominował piłki na tak długo zaliczając chore sezony jak ta dwójka genialnych zawodników.Nie przepadam za Ronaldo a i tak go doceniam ale widzę że dla ciebie to za ciężkie
2
@cris2706 zasługuje, nawet na top2 razem z Leo zdominowali piłkę na 15 lat
1
@LM10GOAT dobrze ze nie jesteś za to odpowiedzialny
0
@DaPidejpi Taki madryciak że kibicuje Barcelonie od 2007 xD
8
@DaPidejpi no i Chelsea będzie fajnie zobaczyc w LM a nie jednak nie zobaczymy
15
@arasz1819 dobrze za na la bambie mamy ekspertów od wszystkiego
0
@kuz no jak ludzie trafiają z tego Mbappe,Neymara,Ronaldo,Varane czy innego Renato to nie są to gówno karty tylko najlepsze karty w grze,to że mamy czerwiec nie tłumaczy ze maja dawać ludziom takie karty na własność
2
Ea dzisiaj nie zawodzi xD przecież to jest hit
0
@Stanio87 w mistrzostwach
3
Poważna Firma dla której dzień bez błędu to dzień stracony
2
@Karzel kolega jakoś dobrze zorientowany w temacie widzę, halo policja proszę przejechac na la bambe
3
@David_Beckham ten co się bawi w Escobara a jeszcze była akcja że dźgnął kogoś z rodziny xD
0
@ObiwanKenobi "a to co? Mistrzostwa Europy czy puchar Afryki?" twój pierwszy komentarz w tej dyskusji
0
@ObiwanKenobi no jak widać z tobą jest większy problem bo to nie ja mam problem ze piłkarze o ciemniejszej karnacji grają na Euro u17 dla Niemiec
0
@ObiwanKenobi czyli wychodzi na to że nie potrafisz mi odpowiedzieć i masz problem do piłkarzy którzy reprezentują swój kraj
0
@ObiwanKenobi nigdzie nie jest napisane ale ciężko żeby Polska czy Niemcy grali o Puchar Afryki, na Twoja głupotę też odpowiedziałem glupio
0
@ObiwanKenobi Mistrzostwa Europy,umiesz czytać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika