0

Nie wiem z czego się cieszycie jak za rok ogłaszamy bankructwo xD

2


Szkoda trochę Leclerca ale sam też sobie nie pomaga swoimi błędami

0

https://zapodaj.net/b7178a5f5103b.jpg.html
Nawet spoko traf z picka z ikona, będzie na pewno testowany ale było blisko tragedi bo był jeszcze Hagi i Rush xD

4


Wyścig się jeszcze nie zaczął a Russel już w żwirze xD

10


Ale Gimper ostatnio odklejony xD

0

@Survier tak,ten anonimowany

2

Byłem wczoraj na nowym Spider-Manie i to było coś niesamowitego,dla mnie jak na razie film roku.Kto nie oglądał to polecam pójść do kina naprawdę warto

0

@IronSanHybrid ale beka haha

1

@Kidd 1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gasly
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor

1

@Kidd 1)Ver
2)Ver
3)Rbr
4)Ver
5)Ver,Ham,Alo
6)Tak

0

@masq bo może są dobrymi ziomkami po prostu?ty się nie przytulasz swojego taty,wujków czy ziomeczkow na przywitanie?

1

@cris2706 odlatuje? W czym niby odlatuje? Tym że piszę że Ronaldo jest top2 w historii

2

@cris2706 Rozumiem że jesteś Fanboyem Leo i to jest dla ciebie bóg xD ale po co umniejszasz Ronaldo? Nikt nie zdominował piłki na tak długo zaliczając chore sezony jak ta dwójka genialnych zawodników.Nie przepadam za Ronaldo a i tak go doceniam ale widzę że dla ciebie to za ciężkie

2

@cris2706 zasługuje, nawet na top2 razem z Leo zdominowali piłkę na 15 lat

1

@LM10GOAT dobrze ze nie jesteś za to odpowiedzialny

0

@DaPidejpi Taki madryciak że kibicuje Barcelonie od 2007 xD

8

@DaPidejpi no i Chelsea będzie fajnie zobaczyc w LM a nie jednak nie zobaczymy

15

@arasz1819 dobrze za na la bambie mamy ekspertów od wszystkiego

0

@kuz no jak ludzie trafiają z tego Mbappe,Neymara,Ronaldo,Varane czy innego Renato to nie są to gówno karty tylko najlepsze karty w grze,to że mamy czerwiec nie tłumaczy ze maja dawać ludziom takie karty na własność

2


Ea dzisiaj nie zawodzi xD przecież to jest hit

0

@Stanio87 w mistrzostwach

3


Poważna Firma dla której dzień bez błędu to dzień stracony

2

@Karzel kolega jakoś dobrze zorientowany w temacie widzę, halo policja proszę przejechac na la bambe

3

@David_Beckham ten co się bawi w Escobara a jeszcze była akcja że dźgnął kogoś z rodziny xD

0

@ObiwanKenobi "a to co? Mistrzostwa Europy czy puchar Afryki?" twój pierwszy komentarz w tej dyskusji

0

@ObiwanKenobi no jak widać z tobą jest większy problem bo to nie ja mam problem ze piłkarze o ciemniejszej karnacji grają na Euro u17 dla Niemiec

0

@ObiwanKenobi czyli wychodzi na to że nie potrafisz mi odpowiedzieć i masz problem do piłkarzy którzy reprezentują swój kraj

0

@ObiwanKenobi nigdzie nie jest napisane ale ciężko żeby Polska czy Niemcy grali o Puchar Afryki, na Twoja głupotę też odpowiedziałem glupio

0

@ObiwanKenobi Mistrzostwa Europy,umiesz czytać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?