Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zuang1995 jakbyś był takim super kibicem to byś wiedział że Busi nigdy nie miał szybkości . Widać właśnie jak się znasz i jak oglądasz. Udowodnij mi masę strat po których padły gole . Czyli Dembele też się nie nadaje bo ma masę strat strzela w kosmos a mógłby mieć trzy razy więcej gol. Skoro grasz podejmując ryzyko i masz na to zgodę trenera to chyba jest jasne że będą zdarzały się straty. Idąc dalej ter stegena też już w klubie nie powinno być bo miał słaby sezon a może nawet dwa. Ale tak bo w FM łatwo wyrzucić i wziąć następnego ale w życiu ciężko wydawac miliony . Trener i sztab mają wyciągać z zawodników formę ale chyba to wiesz bo jesteś ekspert bez papierów i kibic najmądrzejszy. Aaa i jeszcze jedno skoro to takie proste grać tam w środku pola to dlaczego Busi jest tam od 15 lat i nikt nie potrafi go zastapic ???
0
@zuang1995 dalej nie wiem jaki masz kurs trenerski skończony. Bo z tego co widzę to raczej żaden nie nadajesz się do trenowania b klasy a oceniasz pana gwiazdę BQ( co za skrot skąd ci to przyszło do bani aaa pewnie pisać jego nazwiska nie potrafisz ) . Pique skracałeś PQ??? Co do Pana gwiazdy to zobacz podania ile przez niego przechodzi jaki procent ile odbiorów przechwytów. Jak sie ustawia podczas bronienia .To jak dryguje i kieruje zespołem ale co ty możesz wiedzieć Fifie postawie krychowiaka na boisku i też dam radę grać . Taki człowiek jak ty widzi tylko bramki i asysty na flashscore.
0
@zuang1995 dziecinko co to jest BQ??? Widać że jeszcze ci się oranżada z komuni odbija bo twojego BQ nie tylko xavi jak ty to twierdzisz jego ziom bo Luis Enrique też go chciał a nie jest jego ziomem . Nawet powiem ci lepiej nowy trener reprezentacji też go chciał żeby został i nie kończył ale nie zuang który gra w FM 22 i fife 15 będzie mówił jaki jest Busi buhahaha . Powiedz mi jakie masz kursy trenerskie ukończone że taki mądry jesteś?? Podejrzewam że UEFA Pro musisz mieć jeżeli w ogóle wiesz jakie są. Co do Roberto ja się nie wypowiedziałem ale rolę jaka spełnia w klubie jest adekwatna do tego co daje dla klubu.
0
@zuang1995 z dupy przykłady??? Przecież każdy trener go chce cały czas.czy to było rok temu czy dwa czy 8 lat temu . To wy znafcy widzicie tylko słabe strony a nie potraficie docenić. Potraficie zapamiętać tylko słabsze momenty a nikt nie ma formy top przez 20 lat .
1
@Firestone co on bredzi neya kopali niemiłosiernie a on biadoli nad biednym vinim . Vini to zero i będą go kopać i bardzo dobrze niech całuję sobie herby dupy co chce i tak będzie posmiewiskiem i zerem jak się nie zmieni
0
@MESSIah16 żeby mieć jostorie potrzeba kilkudziesięciu lat a nie wygrania LM . Trzeba czasu a nie pieniędzy
2
@marcinbarca1984 żebyś nie musiał odszczekać tego co napisałeś. Wszyscy trenerzy cenią Busiego i go chcą tylko labambowcy znafcy twierdzą że się nie nadaje . Śmiech na sali .
0
@require a już pisali wczoraj że nie żyje.
4
To ciekawe jak Chelasea łapie się na fair play teraz .
0
@FCB24 śmiem twierdzić że na piłce to ty się znasz ale chyba wodnej
0
@JacaBarca może i cebulowy ale w moim mieście ma być mój klub a nie klub nie wiadomo skąd. Jak mam mieć więcej kibiców jak otworzę wszystko co jest dookoła ??? Nie muszą robić tego moi kumple . Sam go zlikwidował haahah. A powiem ci jeszcze jak byłem w Barcelonie i w okolicach camp nou jechał gościu w koszulce Espanyolu to wszyscy na niego trąbili i zajeżdżali drogę hahaha. Taka tam jest twoja tolerancja i szacunek .
2
@Gall czyli tak samo jak Dembele koniec końców liczą się liczby
5
Raphinia bardzo pięknie. Gol plus asysta( taka że będzie pokazywana przez miesiąc w TV ) . Rafa trzymaj tak dalej i zamykaj mordy wszystkim pajacom.
0
@Comfortable_ a może nie oni nam dali tylko my im nie pozwalamy jej wziąć. Chyba taka teza na tej stronie jest bardziej odpowiednia
0
@CZAJUN_119 ta para jest kozacka
0
@MateuszGotowka99 No powiem Ci kozackie by to było
0
@Paradoks ja nie wygram piłkarze wygrają
0
@masq gorączkę miał wczoraj
1
@Paradoks i wylew na la bambie. Już to widzę. Ale ja też tak mogę wygrać
2
@Kgorecki2500 @kryhaa odpowiedź jest prosta Rakitic i mamy 2w1
0
@Poro6niec byłaby ale nie ma bo jesteśmy najlepsi i mamy najlepszych zawodników
1
@JacaBarca nie ,nigdy ja tenisa stołowego oglądam. Widziałeś w Polsce kogoś na sektorze Śląska żeby ktoś paradował w koszulce korony Jagi czy jakiegokolwiek zespołu???
2
@MesQueUnClub96 a nie 38 ???
2
Kolejny Brazyliano który był geniuszem ale się zmarnował. Znaczy bardziej nie osiągnął tego co mógł
12
Niech nie płaczą mają swój sektor to niech w nim siedzą a jak chcą być po za nim to w koszulce Barcy albo pod krawatem
10
To jest hit on już w Hiszpanii powinien takich kartek zobaczyć kilka i to w samych meczach z Barca nie liczę innych .skończyło się unikanie kartek na pączkową mordę.
1
Sprawa jest prosta rozwiązują kontrakt z nim kontrakt Araujo przychodzi do nas jako wolny agent a później my organizujemy z nimi sparing płacąc im ustalona kwotę za to że chcemy z nimi zagrać hehe i system oszukany
3
Ciekawe za ile dni Kiwior dostanie swoje 5 min . Podejrzewam że raz w miesiącu będzie miał właśnie te 5min
0
@RosjaninBut też mnie to zastanowiło
1
@Sapos93 @Pustelnik czyli jednak jest taki mądry co wie . Myślę że trzeba go zgłosić przynajmniej do naszej kadry żeby coś pomógł swoją wiedzą