0

@cold_play czekałem na to a Villareal to słaby jest?? No tak nigdy nie grali w Europie ledwo uchodzą przed spadkiem

0

@Seledynowy dlaczego tak twierdzisz ?

0

@LatajacyHolender czasem tak

0

@Survier No ale przecież Barca B nie gra więc dobrze ze go bierze nie wiem po co płacz

1

Chyba najlepiej Tielmans bo Jorginho to chyba żadna zmiana patrząc na ich wiek

0

@Santodomingo1234 tak patrząc jaką padakę grają to tak

1

@Santodomingo1234 oho wara madrycka sie oburzyła hahaha . Fajny jesteś tylko nie za mądry. To że twój klub wygrywa to nie znaczy że jest najlepszy tylko ma najwięcej szczęścia.

0

@Zoker bo wyszła by z tego szybka akcja a to nie jest w naszym DNA za mało klepki by było

2

@Kusco15 a ja byłem lepszy od Fabiańskiego ale kontuzja mnie złamała i postanowiłem nie wracać. Daliby spokój temu Janczykowi bo chłop się nie nadawał do piłki a wszyscy robią z niego przez 15 lat wielka niedoszłą gwiazdę. Dlaczego nic nie piszą o Janocie bo przecież Messi biłby się o złote piłki właśnie z naszym polaczkiem

3

W madrycie piecze dalej a zobaczcie kto grał najładniejsza piłkę kto strzelił najwięcej bramek kto ich mało tracił . Wiadomo Man City nie męczyli się tylko jechali po każdym więc są najlepsi. W meczu z tym wielkim najlepszym realem dominowali ich 160 min w dwumeczu a tamci rozegrali raptem 20 dobrych minut więc niech wytrą sobie tam gdzie ich piecze hahaah

2

@Herato a dla mnie ibra grał dobrze a to że pep go nie lubiał to inna sprawa

0

@FcPortoFan1999 zaraz za Lewusiem haha

1

@bartas97 za prezesa Jarka

2

@lucas/catalan ile wleją do szklanki tyle pije

0

@pacior95 No to pisz maila do Barcy na pewno cię posłuchają bo widzisz go codziennie na treningu i w końcu fachowiec jesteś

1

@Mixtape najlepiej jedenastoosobowy

0

@Comfortable_ a to neymar nie mógłby się wstrzelić tak samo . Myślę że wstrzliby się już wcześniej

0

@pacior95 może dajmy go jeszcze wyżej im dalej od bramki tym lepiej co ??? Młody jest da sobie radę jako napastnik

0

@Borry za bycie zmiennikiem pączka hahaha

0

@Comfortable_ jakby został a nie słuchał ojczulka bo kasa to już by miał i to pewnie nie jedną

1

@Malibu czyli dupa nie konkurs skoro mają to głęboko nawet piłkarze

1

@RobiS za rok to już musi asensio

0

@Kamilos84 ślepy benzema a tak szczera??? Ktoś pisał o babie kurtuły że petarda wcześniej dla mnie szału nie robi są lepsze tam

0

@FC1899Barca ale się wytapecila to szok . A dwa prezy się jak struna a robercik luzik

0

@Rust_Cohle że co ????

0

@pacior95 jak czytam te brednie o Garcii na SPD to już nawet nie kontynuuje. Zobaczyliście 3 miesiące temu artykuł o tym i cały czas klepiecie jedno i to samo Garcia na SPD jakby artykuł napisali ze Ferran Torres na SPD to też bycie tak pisali ???

1

@Marcelinho99 brak karnego na lewym

0

@AmigoBlancos O kim mówisz ?nie znam gościa

1

@jedrek7000 jasne ale do swojej bramki haha

0

@Roobo ooooo bo u nas Robert już trzeci sezon jest żeby takie wnioski wyciągać. Ciekawy jestem co miałeś do powiedzenia jak Luisito grał słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?