0

Po pierwsze nie chodziłem do gimnazjum tylko jeszcze miałem 8 klas szkoły podstawowej. Po drugie Ciebie w gimnazjum chyba nie uczyli, że zdania nie zaczyna się od "ale". Trzeba było postawić przecinek a nie kropkę. Haha. Pamiętaj przed "ale" stawia się zawsze przecinek polonisto. Zacznij pisać poprawnie bo to wszystko zmienia sens zdania.

0

Kogoś w rezwarach musiał zostawić oni też mają mecz dzisiaj

0

O ku... chyba Ivan go jednak zaraził

0

Przestań. piszesz o rakiecie a teraz głupio ci i wykrecasz się messim

0

zapomnij że todibo wyjdzie w podstawowym chyba że Ernest ma też gorączkę

0

To wiedziałbys że nie pojechał bo ma gorączkę a ty mówisz że to jego pierwsza dobra decyzja. Trochę słabo jak na takiego kibica

0

Co nas Ronaldo interesuje? Gra w Juve to niech gra. My zdobędziemy LM a Juve nie.

0

Dziękuję zapomniałem. Już oglądam

0

No popatrz to chyba normalne że na napastnika pracują pomocnicy

0

Ale co że prawdę mówi? On strzelał najwięcej i wszystko kręciło się wokół niego.

0

A że niby Cou jest w formie?

28

Malcoma oszczędza na Man United dlatego gra słabszy Coutinho

11

Malcolm napewno nie zagra bo nie mamy takiego w kadrze

3

Nie mówmy o tym. Mam nadzieję że z 5 lat będzie jeszcze grał przynajmniej

1

tak to jest jak próbuję się być mądrym gdyby poddał się operacji w październiku lub listopadzie to właśnie by wracał do formy a tak to jest cieniem samego siebie

3

Douglasinho 8 spotkań i 8 pucharów to jest crack Total

1

Umtiti tragedia musi się wziąść za siebie

1

Za Luisa mógł zagrać Prince

0

Dobra wymiana by była

11

A ja go będę zawsze pamiętał mimo tego że nie grał na swoim poziomie

0

W pracy używam rysunku technicznego ale jakoś super dobry nie jestem ale jak chcesz to pokaż może pomogę

1

Light to jest coca cola to jest de ligt

2

Pudź albo Puć słyszałem

0

Musi z Burneikom stejki zjadać

0

Tak tak płaczę ale ze śmiechu że są tacy słabi

22

Śmiech na sali Real wygrywa z ostatnią drużyna w tabeli a cieszy się jakby pokonali przynajmniej Atletico. Messi jak kiedyś strzelił z karnego w 90 min na 2:1 z slabiakmi to wkur.... chodził że tak słabo grali

5

Light to jest coca cola

2

Tylko żeby nie było że przegraja we wtorek przez rotacje i później z Atletico i 10 pkt zrobi się 4 i do końca sezonu będzie już grać tylko goła 11

0

Na szczęście trener nie oglądał meczu reprezentacji i tylko myśli że gra dobrze

0

A ja ich postawiłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?