Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy młodzi którzy grają po pierwszych ligach są utalentowani
1
Poborsky kręcił ale na Euro 96
0
Jak odpali to zobaczycie że zostanie u nas na jeden sezon. Tak samo jak munir
0
Wiem poziom jest różny ale co to zmienia? Tu i tu musisz dać z siebie 100% tak? Tak. Więc taki argument do mnie nie przemawia.
7
Powiem jedno obraźliwe skojarzenie : "hiszpański sędzia" jak ktoś na ciebie tak powie tzn ze cie obraził
0
Ja szanuje i decyzje i jego tylko mówię mam trochę żalu. Nawet zobacz powiedział żebym wrócił ktoś musiałby dać lepszą propozycje. Może chodzi o kasę. Ja raczej myślę że chodzi o jego wina które pójdą na rynek azjatycki ale wydaje mi się że nawet jakbym miał wchodzić na 20 min i dać w nich 100% dla ukochanego klubu to bym został i je dawał dopóki by mnie chcieli
0
A tam wyrabia? Zawsze by się tu przydał z takim betisem jak znalazł by się przydał od 60 min
2
Uwielbiam gościa ale jednak mam trochę żalu że odszedł. Ja wiem biadolenie że nie da z siebie 100 %. Teraz pytanie a w Nowym klubie nie daje z siebie 100%?pewnie ze daje to i unas by dał.
1
No właśnie ale skoro to jest zestawienie zawodników to powinno być ich dwóch a skoro nie może być dwóch niech powiedzą FC Barcelona jest druga w klasyfikacji pod względem strzelonych goli przez jednego zawodnika dla jednego klubu
1
To bezsensu to porównanie a gdyby Suarez miał 500 goli dla Barcy to by się na listę nie złapał a byłby wybitnym strzelcem o dupe rozbić takie coś
2
Normalne zachowanie jak podczas każdego meczu.
1
Zryty łeb jak u jego kolegi z reprezentacji zwanego Pogba
0
Zagra w następnym meczu bo dostał dwie żółte a nie bezpośrednio czerwona
2
Jak to mówił mój trener : strzelić u siebie trzy bramki i przegrać to frajerstwo. Z tym Valverde to za często takie wpadki się zdarzają
0
Dlatego wejdzie Vidal żeby to szarpnac
0
Powiem jedno skoro Xavi nie chce trenować Barcy bo nie czuje się na siłach to dawać tego Quique Setiena
0
Malcom się dobrze pokazuje a nie dostaje żadnej piłki wchodzi jak Alba i na tym się kończy jakby brak zaufania miał
0
Oby przyszło bo nie jestem jego przeciwnikiem tylko jestem wymagający
0
Dzisiaj mini Barcelona z Evertonu od pierwszej minuty wszyscy
4
Tylko żeby Malcom zamknął wszystkim usta którzy mówią że dembele jest lepszy. Wierzę w niego
0
Ooo pięknie już się nie mogę doczekać
0
To prawda gole ma, asysty ma ale cały czas twierdzę że to nie wszystko na boisku trzeba pokazać serce do gry
0
Dla mnie trzy pkt i odpoczynek z dwóch graczy najważniejsze
0
Dobra opcja.
0
Myślę że spokojnie byśmy ze 100mln za niego wzięli. Wziąść Hazarda dołożyć 100mln i oddać im tego Dembusia
0
Tylko żeby nie było to 10 min chociaż on jak widać w 10 min może więcej niż dembus w 80 min
15
On go powinien odstawić na boczny tor za jego podejście na meczu dużo strat i bardzo małe zaangażowanie w pressing i pokazywanie się do gry
7
Jak on teraz nie wyjdzie w pierwszym składzie oczywiście pod nieobecność Cou i Messiego to nie widzę jego przyszłości w naszych barwach. Taki Gomes dostawał tyle szans że masakra a chłop który jest 10 razy lepszy nie gra wogole
2
Mamy Cilessena Mark może odpoczywać spokojnie nawet z miesiąc
0
Lenglet na pewno lepszy od Ramiego