0

Wszyscy młodzi którzy grają po pierwszych ligach są utalentowani

1

Poborsky kręcił ale na Euro 96

0

Jak odpali to zobaczycie że zostanie u nas na jeden sezon. Tak samo jak munir

0

Wiem poziom jest różny ale co to zmienia? Tu i tu musisz dać z siebie 100% tak? Tak. Więc taki argument do mnie nie przemawia.

7

Powiem jedno obraźliwe skojarzenie : "hiszpański sędzia" jak ktoś na ciebie tak powie tzn ze cie obraził

0

Ja szanuje i decyzje i jego tylko mówię mam trochę żalu. Nawet zobacz powiedział żebym wrócił ktoś musiałby dać lepszą propozycje. Może chodzi o kasę. Ja raczej myślę że chodzi o jego wina które pójdą na rynek azjatycki ale wydaje mi się że nawet jakbym miał wchodzić na 20 min i dać w nich 100% dla ukochanego klubu to bym został i je dawał dopóki by mnie chcieli

0

A tam wyrabia? Zawsze by się tu przydał z takim betisem jak znalazł by się przydał od 60 min

2

Uwielbiam gościa ale jednak mam trochę żalu że odszedł. Ja wiem biadolenie że nie da z siebie 100 %. Teraz pytanie a w Nowym klubie nie daje z siebie 100%?pewnie ze daje to i unas by dał.

1

No właśnie ale skoro to jest zestawienie zawodników to powinno być ich dwóch a skoro nie może być dwóch niech powiedzą FC Barcelona jest druga w klasyfikacji pod względem strzelonych goli przez jednego zawodnika dla jednego klubu

1

To bezsensu to porównanie a gdyby Suarez miał 500 goli dla Barcy to by się na listę nie złapał a byłby wybitnym strzelcem o dupe rozbić takie coś

2

Normalne zachowanie jak podczas każdego meczu.

1

Zryty łeb jak u jego kolegi z reprezentacji zwanego Pogba

0

Zagra w następnym meczu bo dostał dwie żółte a nie bezpośrednio czerwona

2

Jak to mówił mój trener : strzelić u siebie trzy bramki i przegrać to frajerstwo. Z tym Valverde to za często takie wpadki się zdarzają

0

Dlatego wejdzie Vidal żeby to szarpnac

0

Powiem jedno skoro Xavi nie chce trenować Barcy bo nie czuje się na siłach to dawać tego Quique Setiena

0

Malcom się dobrze pokazuje a nie dostaje żadnej piłki wchodzi jak Alba i na tym się kończy jakby brak zaufania miał

0

Oby przyszło bo nie jestem jego przeciwnikiem tylko jestem wymagający

0

Dzisiaj mini Barcelona z Evertonu od pierwszej minuty wszyscy

4

Tylko żeby Malcom zamknął wszystkim usta którzy mówią że dembele jest lepszy. Wierzę w niego

0

Ooo pięknie już się nie mogę doczekać

0

To prawda gole ma, asysty ma ale cały czas twierdzę że to nie wszystko na boisku trzeba pokazać serce do gry

0

Dla mnie trzy pkt i odpoczynek z dwóch graczy najważniejsze

0

Dobra opcja.

0

Myślę że spokojnie byśmy ze 100mln za niego wzięli. Wziąść Hazarda dołożyć 100mln i oddać im tego Dembusia

0

Tylko żeby nie było to 10 min chociaż on jak widać w 10 min może więcej niż dembus w 80 min

15

On go powinien odstawić na boczny tor za jego podejście na meczu dużo strat i bardzo małe zaangażowanie w pressing i pokazywanie się do gry

7

Jak on teraz nie wyjdzie w pierwszym składzie oczywiście pod nieobecność Cou i Messiego to nie widzę jego przyszłości w naszych barwach. Taki Gomes dostawał tyle szans że masakra a chłop który jest 10 razy lepszy nie gra wogole

2

Mamy Cilessena Mark może odpoczywać spokojnie nawet z miesiąc

0

Lenglet na pewno lepszy od Ramiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?