0

@MarcepanowyKsiaze co mam nie porównywać jaki jest Alba ze swoim charakterem każdy wie Luis to samo ja rozumiem że Twoja najlepsza myśl szkoleniowa nie dopuszcza takich zawodników do gry bo są nie dobrzy . Mają charakter a ty się takich boisz bo nie radzisz sobie z takimi zawodnikami czy osobami . Mięka faja tak to się nazywa .

0

@MarcepanowyKsiaze No ale co nie chciałbyś Keana w swojej szatni ??? Przecież pilkarsko był bardzo dobry a ty patrzysz tylko jaki jest dobry piłkarsko. Podam następne przykłady z bardzo bliska Alba i Suarez do świętych nie należą też ich nie chcesz???

1

@MarcepanowyKsiaze ale kto powiedział że ktoś się ze mną użera??? Większej głupoty już nie mogłeś napisać. W każdym zespole powinien być rozrabiaka powinien śmieszek który robi kawały powinien itd. Ale ty pewnie nigdy nie byłeś w szatni piłkarskiej po za tą z Fify na konsoli ale najwięcej masz do powiedzenia. Fajny jesteś taki nie za mądry bym powiedział. Tak Góralski byłby moim idealnym kandydatem tak samo jak Roy Keane. I teraz co powiesz Panu z Anglii ??? Nie nadawał się do grania prawda ??? Bo był twardy i pchał się wszędzie gdzie nie powinno . Teraz mam nadzieję że zrozumiesz jaki jesteś malutki w tym świecie.

5

@Faro a tam bardzo dobrze twardy gość takich nam trzeba . Dzieciak z charyzmą uwielbiam takich . Sam jestem trenerem i szukam takich do swojego zespołu którzy dadzą mi taką nutkę zadziorności

2

@barcelonaLM a tam by się nie rozwijał więc bezsensu chyba ten poznany trener był z polskiej okręgówki

36

Totalna głupota zwalniać trenera na początku sezonu. Przepracował okres przygotowawczy a sprowadził zawodników pod siebie a ci go zwalniają od razu po zamknięciu okienka .

0

@Tomek54321 tak jak mówisz ale i tak wiadomo że Messi lepszy hehe

1

@PietrasCoelho taka różnica że do tej pory czytałem tutaj o Barcelonie i realu najwięcej i dążę do tego żeby wszystkie kluby były traktowane rowno i skoro piszą ciągle o realu to chciałem żeby pisali o Sevilli Atletico San Sebastian itp

0

@Tomek54321 ja bym nie zaliczył bo spokojnie myślę że właśnie wymieniony przez ciebie Maldini, Beckenbauer, Baresi, Puyol byli lepsi a to tylko pierwsu lepsi którzy przychodzą mi na myśl. To że Ramos strzelił dużo bramek nie znaczy że hyl super obrońcą. Jak dla mnie za dużo chamski . Rozumiem że obrońca musi być twardy ale nie może być świnią a moim zdaniem on taki był czy jest

2

Z całym szacunkiem to Tenasa ale pójście do Psg na wiecznie rezerwowego to już pokazuje że z niego talent to jest ale do pobierania pensji tylko. Bo u nas też przyspawany do ławki i jak miałby zastapic Marka to z całym szacunkiem ale już a nie za 5 lat jakby całą swoją przygodę tylko grzał ławkę

4

@Veysel z tym najlepszym to odleciałeś na maksa

13

Szacun dla Romosa że wrócił do Hiszpanii a nie do jakiś arabusow

0

@PietrasCoelho super artykuł o Sevilli akurat. Tylko czy autor myślał o Sevilli czy o tym że to były zawodnik realu?

2

@Pawel1985 a ty myślisz że jak oni mają kasę i wszystko czego chcą to są szczęśliwi??? Musisz trochę jeszcze poczytać i poglądać że ci ludzie też są tylko ludźmi i presja może ich niszczyć

10

Ale Messi nie był beznadziejny. Jest królem i nie musi siedzieć cicho. Zresztą neymar też tonie jest byle pilkarzyna tylko jeden z najlepszych .

3

Karny jak nic ? Dlaczego te dziennikarzyny nic nie komentują że przeciw Realowi nie odgwizdali ?

1

@natanvip nawet nie pisz takich głupot bo wezmą cię na sędziego do Hiszpanii

6

Brak ferrana to kryminał ją nie wiem co on musi zrobić żeby grać w jedenastce

0

@Azi bo może ty z Polonii

0

@Colin94 fiat 126p popularny maluch i chodzi mi po głowie żeby kupić sobie jeszcze raz takie auto tylko teraz trochę trzeba zapłacić

0

@mekston obok realu to Getafe i może być celta bo mamy z nimi zawsze ciężary

0

Nie podoba mi prezentacja tego za szybko wszystko skacze nie można się skupić. Filmik o wszystkim i o niczym

0

Ja tam jestem bardzo zadowolony z naszych dwóch Portugalczyków. Mam nadzieję że dadzą nam dużo radości

0

@Hubertusk aha czyli fati i garcia u nas to zawodnicy pierwszego składu tak ? Ile Fati gra? Po 10min. Piszesz takie bzdety że normalnie mozna zwrócić

0

Niech Alemany opuszcza ostatni raz . Był chłop i go ni ma .

0

@Hubertusk czyli każde wypożyczenie do wyruch.... . Bardzo mądre

3

@DonAndrzejos masz 5 osób na 3 pozycje a nawet dwie bo xavi gra pomocnikami to nie ma tragedi

0

@Krystian1588 @bari_94 proszę was a w Europie nie zarobi ? I tak jego rodzina już będzie ustawiona. Przez 15 lat kariery zarabiać średnio po kilka mln to i tak ma w ciul kasy do tego reklamy swoje biznesy itp .

0

Carcassonne o już raz się sprzedał teraz to powtarza . Powrócił raz do Europy próbuje podbijać wschód znowu . Nic nie uczy się na błędach oby tam go szejk dojechał

0

@kodi77 deco to nie Portugalczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?