0

@thorin też się zastanawiam jak z warunkami pogodowymi tam

0

W sieci pojawiły się wizualizacje wieżowca Zanzibar Domino Commercial Tower, który ma powstać w Tanzanii. Ma mieć 70 pięter, a koszt jego budowy ma wynieść 1,3 mld dolarów.

Zgodnie z projektem studia xCassia, Zanzibar Domino Commercial Tower miałby powstać na sztucznym archipelagu, zajmując ponad 20 hektarów. Drapacz chmur stanie się drugą najwyższą budowlą w Afryce i największym hotelem w Afryce Wschodniej i Środkowej. Zaraz po Iconic Tower zlokalizowanym w Egipcie.

Sam budynek, nazywany Zanzibar Domino Commercial Tower, inspirowany jest kształtem ułożonych w stos kostek domino


ℹ️ BBC / worldarchitecture.org / PŚ

4

Pentagon daje zielone światło na atak terytorium rosji mhmm

0

@Krychaaa10 oko za oko to i tak nie jest nic dobrego jakby już tak spojrzeć na to szerzej ;)

3

@MesQueUnClub96 No niestety jak gielda wywala w kosmos ludzi na 10mld i gra pieniędzmi z depozytów trzymając 1.5mld straty na pozycji to tak będzie

4

No i tyle było wolności w krypto (:

Płatności gotówkowe powyżej 10 000 euro będą niemożliwe. Zachowanie anonimowości podczas kupowania lub sprzedawania aktywów kryptograficznych będzie znacznie trudniejsze.

5

@DaPidejpi agreed niektórym to misja życiowa się z tym włączyła xD ale jakby się tak wszystkimi przejmować to życia nie starczy, kij z nimi, a czas płynie dalej :)

0

@kamiVeB myślał że go wyłączą

23

Cucittini popiera opinie Rambli


0

4

@MateuszGotowka99 No jeszcze po wygraniu karnych pajacerka do holendrów

3

@Janiama Cristiano byłby dość mocno uciemiezony na ławce. podobno chciał już uciec z Kataru

11

Wysoko postawieni urzędnicy Unii Europejskiej zostali w piątek zatrzymani w związku z korupcją łączoną z Qatarem :)

„Dzisiejsze przeszukania umożliwiły śledczym odzyskanie około 600 000 euro w gotówce ” – napisali prokuratorzy w oświadczeniu po przeszukaniu ich domów.
@michal26 @barcelonaLM @Kidd @Barca1992

2

@Matheu12 Twój krewny?

6

No look pass Leo Messi

0

wiem, że jest mecz, ale jebłem xD
https://streamable.com/3s3d6x

2

@michal26 świetnie że poruszyłeś ten temat. te wszystkie lgbt, powodowanie że facet może płakać itd obdzierają z testosteronu prawdziwych mężczyzn potem są depresje i żona zostawia... takimi ludźmi łatwiej jest sterować, takim społeczeństwem slabych jednostek, netflix chipsy browar. mam nawet teorie, że to specjalny zabieg psyops

36

@sevs ale nim rzucił kot pewnie stracił wszystkie łapy lol, a mógł zabić. (Sic!) prawidłowo go podniósł i zrzucił ze stołu to nie lot z 7 piętra nie przesadzajcie.

8

Nowe dochodzenie #TwitterFiles ujawnia, że ​​zespoły pracowników Twittera tworzą czarne listy, zapobiegają pojawianiu się niechcianych tweetów i aktywnie ograniczają widoczność całych kont, a nawet tematów zyskujących popularność — wszystko w tajemnicy, bez informowania użytkowników.

Tak się steruje tłumem




1

@Jakchcesz nic nie łączy lepiej jak wspólny wrog xD

2

uczymy malpy komunikowac sie telepatycznie, a co gdyby je wyslac do pracy? albo dać im broń i wysłać na wojne?(: wchodzimy w dziwny wiek ludzkosci

1

@Emhyr uczymy malpy komunikowac sie telepatycznie

2

Rosja - sponsor terroryzmu. Symbol upadku wielkiej strategii Kremla.


3

@Bagsik88 on was trolluje jak dzieci xD

0

@Sewren122 jak się wyjebiemy na plecy to zrozumieją finanse i że nie takie kolosy upadały. W zasadzie sprzedaliśmy majątek i niech teraz jebnie krach na giełdzie to wjebiemy się w długi na 200 lat

0

Jeszcze 2 dzwignie I niech Alemany sie dorzuci do transferu po raz kolejny finanse są wporządku https://en.ecoaction.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/were-fine-ecoact.jpg

1

@Matheu12 skąd wiesz że tylko opozycję? Zresztą współpracujemy z USA i jak widać Izraelem :) nasz kraj jest rozgrywany po 2 wojnie światowej nie wiem czego oczekujesz

2

Trwa fajny live na temat bliskiego wschodu, że 11% rezydentów Belgii to Marokańczycy nastroje itd. Polecam jak ktoś się interesuje tematem :) @barcelonaLM @Barca1992 @michal26


2

@Antimadridista_WR a nie uważasz że ciekawa przypadłością jest interesowanie się czyimiś postami robienie z tego w paincie jakiś kopii jego wpisów i wrzucanie tego na forum? Zastanawiam się czemu ludzie nie zajmą się soba tylko tracą czas na innych, ale to może ja jestem dziwny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?