NaFazieHitman
Dołączył/a: listopad 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@thorin też się zastanawiam jak z warunkami pogodowymi tam
0
W sieci pojawiły się wizualizacje wieżowca Zanzibar Domino Commercial Tower, który ma powstać w Tanzanii. Ma mieć 70 pięter, a koszt jego budowy ma wynieść 1,3 mld dolarów.
Zgodnie z projektem studia xCassia, Zanzibar Domino Commercial Tower miałby powstać na sztucznym archipelagu, zajmując ponad 20 hektarów. Drapacz chmur stanie się drugą najwyższą budowlą w Afryce i największym hotelem w Afryce Wschodniej i Środkowej. Zaraz po Iconic Tower zlokalizowanym w Egipcie.
Sam budynek, nazywany Zanzibar Domino Commercial Tower, inspirowany jest kształtem ułożonych w stos kostek domino
ℹ️ BBC / worldarchitecture.org / PŚ
4
Pentagon daje zielone światło na atak terytorium rosji mhmm
0
@Krychaaa10 oko za oko to i tak nie jest nic dobrego jakby już tak spojrzeć na to szerzej ;)
3
@MesQueUnClub96 No niestety jak gielda wywala w kosmos ludzi na 10mld i gra pieniędzmi z depozytów trzymając 1.5mld straty na pozycji to tak będzie
4
No i tyle było wolności w krypto (:
Płatności gotówkowe powyżej 10 000 euro będą niemożliwe. Zachowanie anonimowości podczas kupowania lub sprzedawania aktywów kryptograficznych będzie znacznie trudniejsze.
5
@DaPidejpi agreed niektórym to misja życiowa się z tym włączyła xD ale jakby się tak wszystkimi przejmować to życia nie starczy, kij z nimi, a czas płynie dalej :)
0
@kamiVeB myślał że go wyłączą
23
Cucittini popiera opinie Rambli
0
@msmsms
4
@MateuszGotowka99 No jeszcze po wygraniu karnych pajacerka do holendrów
3
@Janiama Cristiano byłby dość mocno uciemiezony na ławce. podobno chciał już uciec z Kataru
11
Wysoko postawieni urzędnicy Unii Europejskiej zostali w piątek zatrzymani w związku z korupcją łączoną z Qatarem :)
„Dzisiejsze przeszukania umożliwiły śledczym odzyskanie około 600 000 euro w gotówce ” – napisali prokuratorzy w oświadczeniu po przeszukaniu ich domów.
@michal26 @barcelonaLM @Kidd @Barca1992
2
@Matheu12 Twój krewny?
6
No look pass Leo Messi
0
wiem, że jest mecz, ale jebłem xD
https://streamable.com/3s3d6x
2
@michal26 świetnie że poruszyłeś ten temat. te wszystkie lgbt, powodowanie że facet może płakać itd obdzierają z testosteronu prawdziwych mężczyzn potem są depresje i żona zostawia... takimi ludźmi łatwiej jest sterować, takim społeczeństwem slabych jednostek, netflix chipsy browar. mam nawet teorie, że to specjalny zabieg psyops
36
@sevs ale nim rzucił kot pewnie stracił wszystkie łapy lol, a mógł zabić. (Sic!) prawidłowo go podniósł i zrzucił ze stołu to nie lot z 7 piętra nie przesadzajcie.
8
Nowe dochodzenie #TwitterFiles ujawnia, że zespoły pracowników Twittera tworzą czarne listy, zapobiegają pojawianiu się niechcianych tweetów i aktywnie ograniczają widoczność całych kont, a nawet tematów zyskujących popularność — wszystko w tajemnicy, bez informowania użytkowników.
Tak się steruje tłumem
1
@Jakchcesz nic nie łączy lepiej jak wspólny wrog xD
2
uczymy malpy komunikowac sie telepatycznie, a co gdyby je wyslac do pracy? albo dać im broń i wysłać na wojne?(: wchodzimy w dziwny wiek ludzkosci
1
@Emhyr uczymy malpy komunikowac sie telepatycznie
2
Rosja - sponsor terroryzmu. Symbol upadku wielkiej strategii Kremla.
3
@Bagsik88 on was trolluje jak dzieci xD
0
@Sewren122 jak się wyjebiemy na plecy to zrozumieją finanse i że nie takie kolosy upadały. W zasadzie sprzedaliśmy majątek i niech teraz jebnie krach na giełdzie to wjebiemy się w długi na 200 lat
0
Jeszcze 2 dzwignie I niech Alemany sie dorzuci do transferu po raz kolejny finanse są wporządku https://en.ecoaction.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/were-fine-ecoact.jpg
1
@Matheu12 skąd wiesz że tylko opozycję? Zresztą współpracujemy z USA i jak widać Izraelem :) nasz kraj jest rozgrywany po 2 wojnie światowej nie wiem czego oczekujesz
2
Trwa fajny live na temat bliskiego wschodu, że 11% rezydentów Belgii to Marokańczycy nastroje itd. Polecam jak ktoś się interesuje tematem :) @barcelonaLM @Barca1992 @michal26
2
@Antimadridista_WR a nie uważasz że ciekawa przypadłością jest interesowanie się czyimiś postami robienie z tego w paincie jakiś kopii jego wpisów i wrzucanie tego na forum? Zastanawiam się czemu ludzie nie zajmą się soba tylko tracą czas na innych, ale to może ja jestem dziwny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika