NaFazieHitman
Dołączył/a: listopad 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cris2706 kup sobie laptopa albo tv stick i znajdź iptv za 50zl miesięcznie i masz wszystko xd
0
@LS na pewno lepiej by wydoił niż coutinho griezmann depay raphinha i ferran razem wzięci
5
@Rust_Cohle No, normalnie tak
22
Laporta całą kampanie obiecywał zatrzymanie Messiego, a potem ten musiał płakać przez odejście. W życiu bym nie wrócił z tych względów szczególnie, a poza tym kwestie sportowe gdzie sprowadzamy placków pokroju Raphinhy czy Depaya. To nie bajki Disneya z piękną i bestią stąd moim zdanien rozumiała decyzja Leo tak poprostu życiowo.
1
@Ricc lepiej bym kupił głośniki z subufferem
0
@Pewex ty z 2010?
4
@DaPidejpi co Ty wygadujesz xD Milan kozak
1
Komentarz usunięty
0
@Gaz musimy zdobyć tą wstążkę i dać Lewemu
2
O czym ty myślisz Grucha? Śmieszy cię reinkarnacja. Twoja broszka! Ale to stara i mądra religia, nie dla takich matołów jak ty
3
akrobata pod rentgenem
https://x.com/fasc1nate/status/1605236839421550593
4
@Transu96 Komendant się uspokoi bo zaraz wyślemy @Bocheno1 po kartę graficzną przyjdzie odebrać i się skończy cwaniakowanie na rambli
5
@Luciano99 niskopodwoziowe zajebiscie zrobione kiedy wolne terminy?
1
@Sulimo podejrzewam, że to ona by Cie nie chciała nawet opluć, a nie na odwrót @BorzyKrzys zdrowa ryba
20
@El dominatore a co ta wiedza zmieni w twoim życiu?
32
@IrekPOL proszę wrócić do jaskini
0
@MESSIah16 situation is critical https://pobierak.jeja.pl/mems_templates/f7UoFfrONyZ3oP5wqI0JK.jpg
10
@Cygan BRC nie ma sprawiedliwości im prędzej to ludzie zrozumieją tym lepiej dla nich
0
@michal26 akurat nie narzekam na niego, ale jak zmieniła się diametralnie siła rażenia i Lewy może 2 lata jeszcze pogra na poziomie, oby.
4
@michal26 jasne, że nie wróci bo Laporta sprawił że musiał płakać, z resztą też się zgadzam i nawet fajnie, że trafił do bogatego PSG niż się tutaj kisić i chodzić z depresją po boisku patrząc jak Dembele psuje setę z Liverpoolem on tu kurła rozgrywał wszystkie obrony w lidze i wystawiał patelnie, ale najpierw mu się pozbyli Neymara, a potem wywalili na pysk Suareza I kupili kurła Coutinho z Dembem i Griezmannem, banda pajaców rozjebała nam klub. Teraz mamy wpizdu limit kontraktów i 34 letniego Lewego xD jprd
23
@macio_944 proszę lajkujcie to jajko XD
0
@patryk355 Marcin Szymoniak w formie
4
@Transu96 właśnie wycofałem polubienie dla jaja i dałem polubienie Leo
9
@Danny Gaucho brakuje najwazniejszego
11
No był zawał w tym momencie.. gdyby nie ta interwencja nie doszłoby do karnych https://zapodaj.net/images/8ad9e8a832410.jpg
0
Potrzebujemy więcej ludzi w office
1
@Bogan No nigdy nie może wszystko działać jak trzeba bo życie by było nudne co nie xD
0
Zainstalowałem Windows 11 i po ponownym uruchomieniu karta graficzna nie wysyła obrazu do monitora, muszę zgasić komputer i włączyć ponownie wtedy obraz się pojawia ktoś miał taki problem? Tylko przy restarcie tak się dzieje niby da się żyć, ale to dziwny przypadek xD
1
@Rust_Cohle wystarczy wyjechać za granicę i można żyć xD
0
Jest tu kilku, którzy wiedzą jak bez pisania, że ich dupa piecze piszą, że ich dupa piecze xD