5

@SteuerFreiMoney narkotyzujecie się w święta w domu?

1

@negreanu hazard w święta, wstydu nie masz.

1

Nawet wina lampki nie wypiłem. Cóż ,zostają dwa dni..

10

O taki prezent to to !

https://ibb.co/v1V2hyq

I jeszcze sobie kupiła : D

1

@Mario96w widzisz,z przekazem

6

Zacząłem ubierać choinkę
https://ibb.co/5cxcYWR

Nie jest to prezent gwiazdkowy jak coś.
Ręczna praca.

3

@Kitek1640 o zwiastowaniu anioła i informacji że Maryja pocznie dziecko który zostanie nazwany synem najwyższego.

Z Ewangelii św Łukasza.

2

@Ptasior żeby kuśka stała zawsze

1

Z wiekiem człowiek chyba bardziej stawia na smaki słono, kwaśne.
Zawsze na tych świętach i innych okazjach masa ciaast a ja szukam sałatek, krokietów, pierogów czy innych ryb.

0

@MichuZ44

Ale masz problem z dupy.
U mnie mówi się babka ziemniaczana ,u innych rejbach a jeszcze inni w Polsce w ogóle tego nie znają.

Ja gdyby nie Rysiu Peja też bym nie wiedział kto to Gwiazdor.

0

@FCBparasiempre
Budzi się raz do roku żeby wyjść na miasto
Znasz go nie od dziś to przecież gwiazdor
Światła gasną, świat już zasnął
A on wyszedł na żer żeby mordować z pasją
Pod maską dobroczyńcy kryje się szaleniec
Diabeł w ludzkiej skórze z uśpionym sumieniem
W każde Boże Narodzenie szuka naiwnych ofiar
Ślady zębów na reszcie okaleczonego tułowia
Ludzie to jego prowiant jest w ciągłej podróży
Zabiera na pamiątkę oczy, język, uszy
Narasta w kałuży krwi skrzepnięty kożuch
A ty wyglądasz jakbyś robił pompki na nożu


2

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Z roku na rok coraz mniej tych świąt się chce.
Nawet jeszcze choinki nie ubrałem.

8

Komentarz usunięty

1

@Rl9k1nG misiek wieczorową porą

1

Poseł KO Roman Giertych poinformował, że Sąd Okręgowy w Warszawie przekazał akta sprawy Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika do Sądu Rejonowego w Warszawie, aby ten w ciągu trzech dni zatrzymał byłych ministrów w rządzie PiS. Prof. Ewa Łętowska twierdzi, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że politycy trafią do więzienia.

2

Kiedy wróciłem parę dni temu z Krakowa, około godz. 3 w nocy i otworzyłem telewizor i zobaczyłem, że jest brak sygnału, zadzwoniłem najpierw do jednej osoby, drugiej, nie odbierały — mówił polityk PiS-u


jarosław kaczyński OTWORZYŁ telewizor.

0

Marek Papszun jest chyba do wzięcia

0

Dopiero włączyłem,jak przegrają definitywnie żegnamy trenera

1

Od Matiego miska ryżu dla każdego dyżurnego. Już się robi.

4

Czarne paski na tvp to ostatnio chyba 10 kwietnia były

1

@Compadre żebyś miał wolne media w końcu

0

Wyobraźcie sobie teraz ten raban na Woronicza.Masa ludzi a w tłumie Jacek Jaworek i nawet nikt się nie kapnął

7

@Rl9k1nG zwykły pet

4

Live z Woronicza na TVN 24 teraz

0

@Panpiwkarz nie mam tego problemu bo place 170 za cyfrę

0

W ogóle jaja bo dziś znowu jakiś sygnał nowy puścili i połowę kanałów nie ma a teraz to

5

Oni tam będą do rana? Braun przyniesie im jedzenie ze zbiórki? Policja wpadnie o północy? Nie wiem czy czekać

1

@IronSanHybrid ta policja co stała pod domem teraz dopiero wyjdzie do pracy

0

@Rewolucja123 kiedyś więcej teraz mniej

1

Od roku 1945 nigdy takiej sytuacji nie było. Wiele działań obecnej władzy przypomina działania z drugiej połowy lat 40 — podsumował Kaczyński.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?