Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@SteuerFreiMoney narkotyzujecie się w święta w domu?
1
@negreanu hazard w święta, wstydu nie masz.
1
Nawet wina lampki nie wypiłem. Cóż ,zostają dwa dni..
10
O taki prezent to to !
https://ibb.co/v1V2hyq
I jeszcze sobie kupiła : D
1
@Mario96w widzisz,z przekazem
6
Zacząłem ubierać choinkę
https://ibb.co/5cxcYWR
Nie jest to prezent gwiazdkowy jak coś.
Ręczna praca.
3
@Kitek1640 o zwiastowaniu anioła i informacji że Maryja pocznie dziecko który zostanie nazwany synem najwyższego.
Z Ewangelii św Łukasza.
2
@Ptasior żeby kuśka stała zawsze
1
Z wiekiem człowiek chyba bardziej stawia na smaki słono, kwaśne.
Zawsze na tych świętach i innych okazjach masa ciaast a ja szukam sałatek, krokietów, pierogów czy innych ryb.
0
@MichuZ44
Ale masz problem z dupy.
U mnie mówi się babka ziemniaczana ,u innych rejbach a jeszcze inni w Polsce w ogóle tego nie znają.
Ja gdyby nie Rysiu Peja też bym nie wiedział kto to Gwiazdor.
0
@FCBparasiempre
Budzi się raz do roku żeby wyjść na miasto
Znasz go nie od dziś to przecież gwiazdor
Światła gasną, świat już zasnął
A on wyszedł na żer żeby mordować z pasją
Pod maską dobroczyńcy kryje się szaleniec
Diabeł w ludzkiej skórze z uśpionym sumieniem
W każde Boże Narodzenie szuka naiwnych ofiar
Ślady zębów na reszcie okaleczonego tułowia
Ludzie to jego prowiant jest w ciągłej podróży
Zabiera na pamiątkę oczy, język, uszy
Narasta w kałuży krwi skrzepnięty kożuch
A ty wyglądasz jakbyś robił pompki na nożu
2
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Z roku na rok coraz mniej tych świąt się chce.
Nawet jeszcze choinki nie ubrałem.
8
Komentarz usunięty
1
@Rl9k1nG misiek wieczorową porą
1
Poseł KO Roman Giertych poinformował, że Sąd Okręgowy w Warszawie przekazał akta sprawy Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika do Sądu Rejonowego w Warszawie, aby ten w ciągu trzech dni zatrzymał byłych ministrów w rządzie PiS. Prof. Ewa Łętowska twierdzi, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że politycy trafią do więzienia.
2
Kiedy wróciłem parę dni temu z Krakowa, około godz. 3 w nocy i otworzyłem telewizor i zobaczyłem, że jest brak sygnału, zadzwoniłem najpierw do jednej osoby, drugiej, nie odbierały — mówił polityk PiS-u
jarosław kaczyński OTWORZYŁ telewizor.
0
Marek Papszun jest chyba do wzięcia
0
Dopiero włączyłem,jak przegrają definitywnie żegnamy trenera
1
Od Matiego miska ryżu dla każdego dyżurnego. Już się robi.
4
Czarne paski na tvp to ostatnio chyba 10 kwietnia były
1
@Compadre żebyś miał wolne media w końcu
0
Wyobraźcie sobie teraz ten raban na Woronicza.Masa ludzi a w tłumie Jacek Jaworek i nawet nikt się nie kapnął
7
@Rl9k1nG zwykły pet
4
Live z Woronicza na TVN 24 teraz
0
@Panpiwkarz nie mam tego problemu bo place 170 za cyfrę
0
W ogóle jaja bo dziś znowu jakiś sygnał nowy puścili i połowę kanałów nie ma a teraz to
5
Oni tam będą do rana? Braun przyniesie im jedzenie ze zbiórki? Policja wpadnie o północy? Nie wiem czy czekać
1
@IronSanHybrid ta policja co stała pod domem teraz dopiero wyjdzie do pracy
0
@Rewolucja123 kiedyś więcej teraz mniej
1
Od roku 1945 nigdy takiej sytuacji nie było. Wiele działań obecnej władzy przypomina działania z drugiej połowy lat 40 — podsumował Kaczyński.