39

Nie zesrajcie się

1

@escarabajo najgorsze i tak jest reranie

0

Nie ma szans że wznowią za dziesięć minut.

0

Druga połowa to się o 4 zacznie i nie ma powodu by na nią czekać.
Co miałem widzieć, widziałem.

3

@Comentateiro jakie elektrolity senior wjechały?

1

@Roobo bo w wyprostowanych włosach

7

Aura jakby kurwa Goldberg wchodził


0

Ja uważam że Leo po prostu robi teraz DLC do futbolu

1

@FcPortoFan1999 francuski umie a to sztuka w stosunku do angielskiego

5

@aspr1me dwa hot dogi to dwie perły

4

A on nie miał czegoś innego powiedzieć po meczu?

2

@ViscaelBarca2007 przecież tu wiele osób pisze że Argentyna nie obroni

0

@Faro o 22 chyba

11

Kurtyna


1

@kubix05 z dorocinskim to się nawet znam i fote mam

2

@July_6_BcN Jak byłby taki finał to kibicuje Leo żeby obronił za mojego życia,a ta generacja Pedrich to jeszcze spokojnie zdobędą

0

@yoli dokładnie

0

Ciekawe czy ktoś oprócz Leo będzie strzelał w tej Argentynie

2

Tomek Cwiakala jutro godzinny film

5

Cristiano lekko pod presją

1

Strzały w Dallas mają się dobrze

5

Kamili Gala wyskoczył z okna

0

W pobliżu hotelu reprezentacji Portugalii słyszano histeryczny krzyk

15

Brakuje tu bardzo Di Marii

0

150 za typa co strzału nie oddał?

0

Ten Laimer to biały rudiger

23

Potwierdził Alvarez że idzie do nas właśnie pokręcił do Leo głową przytakując.

0

Borek czy ty jesteś normalny?

14

Alvarez ładuje bramkę ściąga koszulkę a pod spodem nasze barwy.

To by było osobiste wyznanie dopiero

1

Dostanie ZP jak obroni mundial?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?