0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Bardzo słaba oferta xbox store na BF. Praktycznie wszystko co chciałem to mam.
Zostało mi UFC 5. Jedi survivor i Sherlock Holmes ostatni.

0

Jakby to weszło lewy skończyłby kadre.

0

Robercik nie odda

0

Orsato lepsza technika jak Robercik

0

@Derean pójdzie skrzydłem lewy nie trafi w piłkę,tak to się skończy

1

Szkoda że gramy te baraże bo nawet na to nie zasługują

0

@Bobert_Kubicki wystarczy że pisowi płaciłem na głupoty

0

@A4ron w Hiszpanii już można

0

Zapiekanka grana elegancko Patryk ma piknik

0

Prośby do niebios

0

Kwestia czasu kiedy stracimy

0

No lis pola karnego

0

Ja pierdole Czech biegnie szybciej z piłką niz my bez,ogrywa dwóch i jeszcze uzyskuje faul

0

Trochę sobie program trochę patrzę na to padło i tak leci ta nasza myśl szkoleniowa

1

"jest szansa, ale Lewandowski"

1

Nie ma innej opcji, wygramy to Euro

0

@Rupert_Haubica Pinokio to nie tu

1

Messi krzyczą na trybunach.

0

Michał probierz na sraczce, 3 minuta.

0

Długo to nie potrwa.

0

@jacobFCB tego typu

1

Orsato drugi najlepszy sędzia świata

0

@Rl9k1nG przykładny mąż i ojciec

0

Do 30 minuty dwa zero dla Czechów

0

Jak dziś w plecy to żegnamy się?

0

@kubix05 nie byłem aż tak biedny

1

@Sulimo pamiętam jak ruszała stacja RTL 7 i start zaplanowano na 16 a od rana na tym kanale leciał ten kawałek

0

Witam.
Dziś stracimy punkty.
Koniec przekazu.

0

@barcelonaLM wczoraj 2199 z wersją cyfrową

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?