Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha ekstraklasa w jednej akcji
6
@Luciano99 nie wiem co tam robicie przy obiedzie niedzielnym
7
Jakoś dziwnie patrzy się na Ilkaya z naszym herbem na piersi,ale jednocześnie zajebiście.
0
Generał pułkownik Andriej Kartapałow tłumaczy w propagandowym programie Władimira Sołowjowa, że najemnicy z Grupy Wagnera zostali przerzuceni na Białoruś, nie tylko po to, by trenować białoruskie wojska. - Jest coś takiego jak korytarz suwalski - mówi. Chodzi o tereny Polski położone wokół Suwałk, Augustowa i Sejn, które jednocześnie stanowią połączenie terytorium państw bałtyckich z Polską i resztą państw NATO oraz rozdzielają obwód królewiecki Rosji (dawniej kaliningradzki) oraz Białoruś będącą sojusznikiem Rosji.
1
@Ghostface widziałem ten mecz z trybun i więcej meczów oglądać już nie muszę.
9
Kolejny prezent urodzinowy.
Chciałem od razu jak tylko wyszła.
https://ibb.co/zshF1Vk
0
@LukaszFan Ons ,aunt . O tak o
1
@TR3YWAY
Program mix lub mieszany na programatorze.
Rzucasz jak leci ( dzielić kolory można ale to już wyższa szkoła więc innym razem)
Daj na 800 obrotów chyba że pralka sama podstawi temperaturę i obroty
Wciskasz start i leci
Uczę życia czasem.
17
Ciekawe w którym miejscu naciska się piłkarzy by przekonać do odejścia
0
@Patriskos wywieszone pranie wiadomo
3
Pan redaktor Tomasz Cwiakala jak zwykle z rigczem
0
@SenseiFCB
PIH odpowiednia osoba w temacie alkoholu
0
@tadzik447 nie no stulejartwo przed południem? Weź poczekaj trochę : )
2
@LS fajnie że ma jakąś pasję
0
Kurtka z Barcy na jesień od kobiety urodzinowo zawsze spoko
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Leci mi dziś druga osiemnastka i kolejny rok bez ligi mistrzów Barcy...
1
@tbas już pomijając wynik "walki" to kto tam w ogóle z nimi lata/ jeździ
5
Weź to czytaj.
W delegacji razem z partnerką był Paweł Jóźwiak, prezes federacji FEN, czyli Fight Exclusive Night, organizacji promującej walki w MMA.
Mówi uczestnik mołdawskiej wyprawy: — Kiedy przechodzili obok piłkarzy, nagle stanęli między ich siedzeniami i zaczęli się... namiętnie całować. Ale tak, że zawodnicy odwracali głowy z zażenowania, co się obok nich odbywa.
Jóźwiak przyszedł też do zawodników i pytał:
— Jak się w ogóle czujecie?
— A jak ty się czułeś, jak cię Najman pobił? — odpowiedział jeden ze zdenerwowanych piłkarzy, nawiązując do przegranej walki Jóźwiaka z Najmanem.
Ten związek i reprezentacja to cyrk obwoźny
1
@gumaz w spodnie
0
@Kgorecki2500 o przybliż sprawę na priv młody.
Czyli archiwum x się zainteresowało
0
@Ptasior Chyba nie znasz Jacy Barakki Muranskiego
4
Kadra do zaorania, związek do nowych wyborów.
To już nawet nie jest śmieszne.
0
Ile czasu bób gotować?
14
No a co tu się dziwić jak jedna z najlepszych szkółek w Europie jak nie na świecie miała dać pozwolić sobie na " polską myśl szkoleniową" znaną także jako LAGA
3
@pt9 ja akurat od liroya na jamniku w 97 roku to wszystko zacząłem
1
Bernardo Silva do niedzieli.
1
Vitoroke, Cigrinio i Vicinio, tak wymawiany nowego kolege
1
Co oni wszyscy z tym Forca Barca
3
@Jakchcesz nie potwierdzam nie zaprzeczam,ale
otoczenie zawodnika jest pozytywnie nastawione
1
No w końcu..
Brać się do sprzedaży szrotu.
Co do Vitora to mam bardzo pozytywne odczucia