NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Tak patrzę na tę sytuację faulu Messiego i nie wiem, jak tutaj można mieć wątpliwości. Bez wahania podyktowałbym rzut karny dla Realu Madryt,
7
@RoberDzik
Hiszpanii. Grają tam nasi i nie ma tam tak wielu buców jak Enzo, Martinez, Romero czy De Paul.
1
@Filipem
Moim zdaniem nie powinien dostać wtedy "Złotej Piłki". Jeżeli będzie miał świetny mundial, to od tego jest nagroda dla najlepszego zawodnika mistrzostw.
8
A ja mam jeszcze 2,5 miesiąca wolnego, trwają mistrzostwa świata, dziś sobie zrobię koktajl z truskawek, jeszcze dzisiaj nie piłem kawki, więc wspaniała chwila przede mną, a wy się kłóćcie o czerwoną Messiego.
Miłego dnia.
6
@clyde
I cyk. Real zainteresowany Messim.
0
@kubix05
Załatwiłem Ci :)
2
@SmoothCriminal
A pierdzielicie. Jeżeli Barcelona będzie wygrywała Ligę Mistrzów rok po roku to będę szczęśliwym kibicem.
1
Należał się ten gol Jordanii, oj należał.
4
@KujawiakA
Czyli widziałeś najważniejsze, czyli wypowiedzi naszych ekspertów.
0
@LAMC_10
No i pchasz się w gips, bo zaraz przyjdzie @Danny Gaucho i Ci napisze, że nie nie zgadzają.
7
Fakty.
12
Trzeba uważać, bo jak się tym Messim będziemy interesować, to jeszcze Real go kupi.
0
@mercurial2000
Przecież Raphinha zapierdziela w Barcelonie jak dzik.
3
@PatrychoO
A jeszcze znajdą się tacy, którzy zaczną ich bronić, pisząc, że nagranie zostało zmanipulowane i puszczone od tyłu…
1
@LAMC_10
I oczywiście bez słowa złośliwości z mojej strony ;) Bawmy się mundialem, a Ronaldo, nawet jak sobie strzeli, a niech strzela!
3
@LAMC_10
I widzisz, właśnie o tym piszę. Znowu próba odbicia piłeczki i przekształcenia tego w jakieś wygłupy, ale gdzieś tam podświadomie mam wrażenie, że mocno siedzi Ci w głowie ten Portugalczyk. A zupełnie niepotrzebnie.
3
@LAMC_10
Niepokojąco wiele o nim piszesz. Niby wszystko w formie sarkazmu, żartu, lekkiej drwiny, pstryczka, ale jednak ten Cristiano Ronaldo jest częstym gościem Twoich postów.
1
@DragonxNF @michal2007
Dziękuję :) Oby już niedługo :D
0
Odważnie!
1
@Safrani
Ja też :D
1
@Nazio_87
Na razie to tajemnica, ale w dużym skrócie thriller psychologiczny inspirowany kafkowskim absurdem, klimatem thrillera Sebastiana Fitzka. Na razie powiem tylko tyle, że o mężczyźnie, którego wszyscy przekonują do tego, że... nie żyje :)
5
@Safrani
Mam nadzieję, że będę mógł powiedzieć: już za chwilę.
Sprawa wygląda tak, że książka jest gotowa. Jest też o kilkadziesiąt stron dłuższa. W zasadzie potrzeba w niej jedynie poprawek redakcyjnych i korektorskich, a z racji tego, że postawiłem sobie ambitny cel lepszej jakości, więc w tej chwili szukam innego wydawnictwa. Niestety, jest to proces złożony, który wymaga po prostu czasu, niestety.
Od części wydawnictw nie mam jeszcze odpowiedzi (mogę ją dostać nawet do dwóch miesięcy), a w jednym wydawnictwie, na którym bardzo mi zależy, książka jest u recenzentów, którzy mają podjąć decyzję o tym, czy będą zainteresowani jej wydaniem.
Tak więc trzeba czekać, ale jestem już zadowolony z tego, że ktoś to czyta, bo przebić się przez skrzynki mailowe nie jest takie łatwe.
Dziękuję, że pytasz i wykorzystam Cię, by oznaczyć inne osoby, które ostatnio też pytały :) @Walker @DragonxNF @VamoSBarca88 @JimMorrisonFCB
4
@mekston
Ile mu jeszcze goli zostało, by można było ogłosić powrót do Barcelony?
4
@Bolton @Safrani
Podobno najpierw z niego zrezygnował i nie widział dla niego miejsca w drużynie, ale były ostre naciski ze strony federacji, więc ostatecznie go powołał.
3
Brazylijski Związek (CBF) rezygnuje z przewidywań dotyczących powrotu Neymara do gry i przekazuje coraz mniej informacji o stanie zdrowia zawodnika.
Początkowo mówiono, że Brazylijczyk może być dostępny na mecz Haiti, lecz teraz wydaje się to praktycznie niemożliwe. Neymar od miesiąca nie trenował na boisku i pozostaje pod nadzorem medycznym, łącząc leczenie z ćwiczeniami fizycznymi. Nie rozpoczął jeszcze etapu przejściowego, czyli stopniowego powrotu do pełnych treningów.
Brazylijski związek zrezygnował również z komunikatów dotyczących przewidywań powrotu Neymara, by media nie wykorzystywały tego do krytykowania słabego początku reprezentacji Brazylii na mundialu.
2
@John_Doe
Masakra :/ Idziesz gdzieś sobie na wycieczkę, korzystasz z rodzinnego czasu i cyk. Po Tobie.
1
@Nazio_87
No dlatego myślę, że pewnie to wyjaśnią. Tutaj chyba sekcja wleci. Jeżeli to faktycznie ten glejak, to wyjdzie na to, że zabrał on trzy ofiary.
2
@Hosh
Tak, ludzie w komentarzach piszą, że gość podobno był mega pomocny, uczynny człowiek. Złego słowa na jego temat ludzie nie mówią. Los tak pokierował, niestety.
@Nazio_87
Pytanie, czy to faktycznie padaczka, z którą mógł np. wiele lat żyć i dlatego jeździł, czy faktycznie ten glejak. Pewnie będzie coś wyjaśniającego okoliczności, może jakaś sekcja zwłok. Sądzić i tak już nie ma kogo.
3
W miejscowości Bardo na Dolnym Śląsku doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 52-letni kierowca toyoty oraz dwaj piesi – 48-letni ojciec i jego 9-letni syn.
Kierowca, podejrzany o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, zmarł w szpitalu, a prokuratura bada okoliczności zarówno zdarzenia drogowego, jak i jego zgonu.
Według wstępnych ustaleń, kierowca mógł stracić panowanie nad pojazdem z powodu nagłego ataku padaczki, jednak hipoteza ta nie została jeszcze potwierdzona, a śledztwo wciąż trwa. Nieoficjalnie: miał glejaka.
1
Wiecie, jak to jest. Najpierw przychodzą grzecznie. Potem rzucają nazwiskami. Później pieniędzmi. Myślą, że jak dopiszą jedno zero, to człowiek zapomni, kto jeździł na tyłku, gdy inni się poddawali. Nie zapomni. Raphinha robił robotę, kiedy inni tylko poprawiali koszulki. Biegał, strzelał, wracał za przeciwnikiem i nie pytał, czy warto. Flick to widział. Dlatego Raphinha zostaje. A wy możecie sobie przynieść ofertę, bonusy i całą tę waszą piękną opowieść o projekcie. Położymy ją na stole, popatrzymy i wyrzucimy do kosza. Bo są zawodnicy na sprzedaż. I są zawodnicy, których sprzedaż oznacza, że ktoś na górze zgłupiał. Raphinha jest tym drugim.