NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@damianex10
To jest takie zakrzywienie czasoprzestrzeni, że jeszcze by się okazało, że byliby ze sobą do śmierci.
5
@fcbarcafan19
Scenariusze "Ukrytej prawdy" piszą się same xD
@Safrani
O Ty, diable! Idź gdzie indziej nas demoralizować!
@martusiaaaa Spokojnie, Michał złapie trochę oddechu i pewnie za chwilę usłyszymy o wielki miłości xD
8
@MesQueUnClub_87
Jeszcze rozumiem tę Mandarynę, bo faktycznie związali się, była to jakaś wielka miłość i mogło nie wyjść, ale nie rozumiem tych kolejnych żon. Nie wiem, czy tam jest jakieś parcie na sławę, czy faktycznie Michał jest takim bajerantem, no bo coś jest nie tak, gdy np. taka jego piąta żona, bierze sobie chłopa, który jest 12 lat starszy i któremu nie udały się cztery małżeństwa, pewnie jeszcze więcej związków, no i co? Jak on składa tę przysięgę małżeńską, to taka kobita wierzy, że tym razem to na pewno się uda? Tam też coś jest nie tak, bo chyba normalna kobita by go nie chciała z takim bagażem doświadczeń.
2
@tbas
On oficjalnie jest bankrutem, który musiał ogłosić upadłość :D
45
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą żoną.
Pięć żon, sześcioro dzieci i Apoloniusz Tajner jako były teść. A jestem pewny, że Michał nie powiedział ostatniego słowa.
2
@Rifek
A jak tam u nich z umiejętnościami? Ten jeden ma 14 lat i wiem, że sporo strzela w USA, ale akurat rozgrywki, gdzie grają dzieci bogatych ludzi ze Stanów Zjednoczonych, nie są żadnym wyznacznikiem.
Wszystko zależy od tego, czy mają faktyczny talent na poziomie najlepszych lig, czy ich ewentualny splendor wynika z nazwiska.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
W końcu zjedli coś lepszego i od razu afera.
3
@mordini123
Pierwszy był świetny, miał swój niepowtarzalny klimat tej Adamczychy. Drugi to niestety ogromne rozczarrowanie.
3
Dobrze, że Polaków tam nie ma, bo by znaleźli pół litra u Kamila Grosickiego i paczkę fajek u Szczęsnego.
1
@Safrani
Powiem tak. Zawsze należałem do tych osób, które za bardzo nie kumały fenomenu ajfonów. Byłem wierny Androidowi i to właśnie z tym systemem brałem telefony. Niemniej w końcu podjęliśmy z żoną decyzję o tym, by jednak tego ajfona dziada spróbować. I teraz wiem, że już do innego urządzenia nie wrócimy: ani ona, ani ja. Akurat mamy piętnastkę (ona ma tę pro max, a ja zwykłą, ona znów cyka zdjęcia), bo już jakiś czas temu kupowaliśmy. No i pomimo upływu czasu nadal działa świetnie i ani razu nie było żadnego ścięcia, przymulenia, co jednak zdarzało mi się we flagowych Samsungach. Jestem bardzo zadowolony.
To taka opinia totalnego laika, bo na tych wszystkich procesorach to się nie znam.
4
@Zoker
Co ten Fronczewski się tak wygłupia?
0
@clyde
Oczywiście, że tak! Pisz priv!
0
@clyde
W obliczu bogactwa proszę podzielić się ze mną tymi pieniędzmi pochodzącymi z wygranej.
0
@Frimpong
Klepiemy Zielony Przylądek, a potem Hiszpanię.
0
W Realu pewnie by mu to weszło.
2
@PatrychoO
Sprytny plan, panie kolego.
2
@Frimpong
Już myślałem, że ten Arab znów odbije. Już mnie drażni. W następnym meczu pewnie puści coś pod ręką xD
2
Ronaldo namaścił Arabię i podniósł poziom reprezentacji. Fakty.
1
Nie wpadnie chyba dziś.
0
@Kamiloza91
Mam nadzieję, że dożyje końca mistrzostw.
4
Urugwaj trochę odważniej, więc pewnie skończy się drugim golem dla Arabii.
9
Niech ktoś powie tym zawodnikom Urugwaju, że w Polsce jest noc, tydzień roboczy, a ludzie ich oglądają. Może to ich zmotywuje.
1
@Frimpong
Mam złe przeczucia xD zesrali się strasznie przez te ostatnie 10 minut, a mieli ich pod kontrolą.
3
Nie no, Muslera, teraz dałeś ciała.
6
W Polsce Muslera ma już 40 lat, ale w tym meczu w USA jeszcze 39.
0
@Kazragore
Żona śpi, a wstaje wcześnie do pracy i oglądam bez głosu. Po tym, co piszecie, to chyba dobrze xD
1
Szkoda, że to nie wpadło.
1
@escarabajo
Oj tak, najważniejszy żołnierz Bielsy.
6
Lecimy z Arabami! Oby tylko tutaj nic złego się nie wydarzyło, bo mam coś złe przeczucia.
Trochę obawiam się tego zgrania Arabii, bo oni praktycznie z tych samych klubów.