0

@barcelonaLM Moim zdaniem Ernest zawsze wyciskał najwięcej z naszych betonowych piłkarzy i moglibyśmy się bić do ostatniej kolejki o mistrzostwo

0

@vangoor A mielibyśmy chociaż LL wygraną :P

0

@czygun Bo jesteśmy klubem z historią i nikt by się na to nie zgodził ?

0

@MrShakira Nawet szukać nie musimy bo moim zdaniem warto jest dać szansę Trincao/Fati

3

@ulik10 Smutno się na to patrzy

0

@Farmazon Nieźle farmazony piszesz

0

@DonMatteo901 Oczywiście że Barcelona

1

@bixmix W najważniejszych meczach walczył spuszczając głowę w dół dał nam co nam dał ale nie bądź zdziwiony tym że ludzie są źli skoro chce odejść za darmo pogarszając naszą sytuację

0

@FCBKasza Jeszcze się zdziwisz...

0

@Firestone Messi nie jest wieczny moim zdaniem im prędzej się przyzwyczaimy do jego nieobecności tym łatwiej będzie przyszłym trenerom i prezesom zarządzać klubem

0

@Firestone Albo zbudujemy podstawę dla dobrej drużyny i będzie grało 11 zawodników którzy będą narzucać pressing i walczyć o wygraną do samego końca

1

@FanRamosa Transfer Messiego to już chyba formalność a co do mocnej Barcelony to ta może utonąć jak sportowo tak i finansowo na kilka lat

3

@kacperek2005letsgo Transfer Angela Di Marii w jednym zdaniu z odmładzaniem brzmi jak plan

0

@mateuszdabski Z tego co mi się wydaje Messi jest kapitanem i nic nie mówi nawet że mu jest smutno

0

@macio_944 Ten komentarz na dole fana Realu dużo mówi :(

2

@mateuszdabski Trzeba przyznać że Ronaldo mentalnie bije Messiego na głowę

5

@kacperek2005letsgo Na pewno znajdzie się dla niego miejsce w jednym ze szpitali w Manchesterze

0

@abram3k Jest już z Messim na plecach czy jeszcze nie ? :p

2

@IronSanHybrid Marzenie na następny sezon :D

0

@piobyd1 Widzę że jesteś kolejną osobą która wiedziała że transfer Coutinho Dembele i innych piłkarzy nie wypali

1

Widzę że La Rambla wybuchła po tej informacji

0

@patrykzmc2000 Ja nie skreślam Koemana tylko chciałem się zapytać czy ktoś chciałby go teraz zamiast Ronalda czy już po wyborach

0

Chcielibyście zobaczyć Flicka trenującego naszą Barcelonę ?

0

Herrera widzę że nieźle zdenerwowany

0

Słabe były te dwa ostatnie finały

0

Aż się przypominają dawne klasyki :D

0

Lewy już 2 mógł mieć :D

2

@DonAndresFCB Wydaje mi się że to całkiem logiczne

4

@qbsonFCBarca Już zrobiony

1

@Xwowrak Teoretycznie nieudolnie pomagając można też pogorszyć sprawę ale chociaż poprosić kogoś żeby zainterweniował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?