0

@Gronek Ja bym w jakieś Włochy poszedł - może Udinese?

0

@Lucyffffer1922 Weźmy pod uwagę, że to nie jest w 100 ani nawet 80% sprawny Mbappe. Indywidualnie? Wybitna jednostka, ale w takich meczach wygrywa kolektyw.

2

Miejmy nadzieję, że są na tyle głupi żeby wystawić Mbappe gotowego na 50%. Bez niego ta gra będzie bardziej fizyczna, mniej miejsca dla naszych, a wiadomo że oni i tak są w stanie ukłuć. Mbappe nie w pełni sprawny niedość, że nie będzie tak groźny jak zawyczaj, to jeszcze pozwoli nam spokojnie budować akcje od tyłu, bo on zupełnie nie pomaga w fazie obrony.

3

Jak nic się nie zmieni w ich dyspozycji to nie widzę tego, żeby Clayton urwał więcej niż 1 seta Searlowi. Raczej niestety to samo powiem o Krzychu w starciu z Littlerem, ale zobaczymy co się wydarzy. Rataj jest bardzo solidny, ale solidność to za mało na Nuke’a.

3

Różnica między liderem a strefą spadkową to 11 punktów - ciężko tu cokolwiek wróżyć xD

1

Taka skuteczność i taka obrona nie skończy się dobrze - albo coś trafimy, albo dostaniemy tu gonga

0

Moim marzeniem by było sprowadzić Vitinhę do nas. Nierealne, wiem że nie ma na to szans, ale pomoc Pedri Vitinha… Ale to by było potężne

0

Pedri i Rapha - nasz szkielet, piękna brameczka

0

Kraft znowu zmiótł konkurencję w 1. serii - jak zdobędzie złoto na IO to będzie w ścisłym topie GOATów.

1

Apropo naszego blondaska to mam wrażenie, że przy Pedrim to nawet Augustyniak by wyglądał jak topowy pomocnik. Nie ma naszego profesora to mamy starego, dobrego FdJ. Na Araujo szkoda słów - psycha nie dojeżdża

0

Idź pan w **** z tą płotką. Bezjajeczny piłkarz, umiejętności na Sevillę czy inny Betis

1

Ale te chłopaki z Malty naszych kiwają, aż żal patrzeć xD

2

Ci w czerwonym to Hiszpania?

0

Muszą chłopaki się dzisiaj zmotywować mocno na ten mecz. Celta na wyjeździe to jest jeden z meczów w sezonie, których się najbardziej boję. Piękny byłby scenariusz, gdyby Rayo urwało jakieś punkty Realowi, a my byśmy wygrali.

2

Tibo je**** Kurtuła

3

Za takie wejście dla mnie to jest minimum 5 meczów kary - i to łagodna wersja. Bezsensowne wejście bez zainteresowania piłką

4

Carreras jest przekozak - zazdroszczę go Realowi

0

Czy można powiedzieć, że Lamine to nasz odpowiednik Viniciusa? Jeszcze ma krótszy staż, ale zapowiada się na takiego samego dzbana.

0

@bezalkoholowy Ja tak samo tylko orlik :)

10

Ale frajerzy co oni zrobili z tak prostą sytuacją xD

2

@blakkudium Hmmm, przypadkiem VJ nie wygrał pozycji i nie został sprowadzony do parteru za koszulkę? Wydaje mi się, że faul ewidentny

2

@malypuzon Coraz bliżej mi do tego, aby być zwolennikiem takiej opcji. Niestety, ale sodówka odbija bardzo mocno i mam wrażenie, że to runie zaraz

1

@July_6_BcN No jak nie - ziomek premium, ale no tutaj to kwestia tygodni jak będzie można przestać pisać a w końcu zamieszkamy razem - inna sytuacja

3

@July_6_BcN Never ending story - jedynie ze swoją kobietą się codziennie witam i żegnam

3

@mordini123 Idealny timing xD

1

Właśnie Gerwyn przegrałeś sam sobie mecz - znowu metr przed kiblem

15

@Kimirionum Nie wiem co bierzesz mordo, ale zalecam mniej xD

0

@APTAPT Marquinhos, Neves, Kvara, Doue, Dembele - kręgosłup drużyny, cała linia ataku nieobecna

0

Ale tak seta do zera przegrać?

2

To jest czerwona dla Taha, zrobił ewidentny ruch w stronę twarzy Joao Pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?