Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek Ja bym w jakieś Włochy poszedł - może Udinese?
0
@Lucyffffer1922 Weźmy pod uwagę, że to nie jest w 100 ani nawet 80% sprawny Mbappe. Indywidualnie? Wybitna jednostka, ale w takich meczach wygrywa kolektyw.
2
Miejmy nadzieję, że są na tyle głupi żeby wystawić Mbappe gotowego na 50%. Bez niego ta gra będzie bardziej fizyczna, mniej miejsca dla naszych, a wiadomo że oni i tak są w stanie ukłuć. Mbappe nie w pełni sprawny niedość, że nie będzie tak groźny jak zawyczaj, to jeszcze pozwoli nam spokojnie budować akcje od tyłu, bo on zupełnie nie pomaga w fazie obrony.
3
Jak nic się nie zmieni w ich dyspozycji to nie widzę tego, żeby Clayton urwał więcej niż 1 seta Searlowi. Raczej niestety to samo powiem o Krzychu w starciu z Littlerem, ale zobaczymy co się wydarzy. Rataj jest bardzo solidny, ale solidność to za mało na Nuke’a.
3
Różnica między liderem a strefą spadkową to 11 punktów - ciężko tu cokolwiek wróżyć xD
1
Taka skuteczność i taka obrona nie skończy się dobrze - albo coś trafimy, albo dostaniemy tu gonga
0
Moim marzeniem by było sprowadzić Vitinhę do nas. Nierealne, wiem że nie ma na to szans, ale pomoc Pedri Vitinha… Ale to by było potężne
0
Pedri i Rapha - nasz szkielet, piękna brameczka
0
Kraft znowu zmiótł konkurencję w 1. serii - jak zdobędzie złoto na IO to będzie w ścisłym topie GOATów.
1
Apropo naszego blondaska to mam wrażenie, że przy Pedrim to nawet Augustyniak by wyglądał jak topowy pomocnik. Nie ma naszego profesora to mamy starego, dobrego FdJ. Na Araujo szkoda słów - psycha nie dojeżdża
0
Idź pan w **** z tą płotką. Bezjajeczny piłkarz, umiejętności na Sevillę czy inny Betis
1
Ale te chłopaki z Malty naszych kiwają, aż żal patrzeć xD
2
Ci w czerwonym to Hiszpania?
0
Muszą chłopaki się dzisiaj zmotywować mocno na ten mecz. Celta na wyjeździe to jest jeden z meczów w sezonie, których się najbardziej boję. Piękny byłby scenariusz, gdyby Rayo urwało jakieś punkty Realowi, a my byśmy wygrali.
2
Tibo je**** Kurtuła
3
Za takie wejście dla mnie to jest minimum 5 meczów kary - i to łagodna wersja. Bezsensowne wejście bez zainteresowania piłką
4
Carreras jest przekozak - zazdroszczę go Realowi
0
Czy można powiedzieć, że Lamine to nasz odpowiednik Viniciusa? Jeszcze ma krótszy staż, ale zapowiada się na takiego samego dzbana.
0
@bezalkoholowy Ja tak samo tylko orlik :)
10
Ale frajerzy co oni zrobili z tak prostą sytuacją xD
2
@blakkudium Hmmm, przypadkiem VJ nie wygrał pozycji i nie został sprowadzony do parteru za koszulkę? Wydaje mi się, że faul ewidentny
2
@malypuzon Coraz bliżej mi do tego, aby być zwolennikiem takiej opcji. Niestety, ale sodówka odbija bardzo mocno i mam wrażenie, że to runie zaraz
1
@July_6_BcN No jak nie - ziomek premium, ale no tutaj to kwestia tygodni jak będzie można przestać pisać a w końcu zamieszkamy razem - inna sytuacja
3
@July_6_BcN Never ending story - jedynie ze swoją kobietą się codziennie witam i żegnam
3
@mordini123 Idealny timing xD
1
Właśnie Gerwyn przegrałeś sam sobie mecz - znowu metr przed kiblem
15
@Kimirionum Nie wiem co bierzesz mordo, ale zalecam mniej xD
0
@APTAPT Marquinhos, Neves, Kvara, Doue, Dembele - kręgosłup drużyny, cała linia ataku nieobecna
0
Ale tak seta do zera przegrać?
2
To jest czerwona dla Taha, zrobił ewidentny ruch w stronę twarzy Joao Pedro