0

@Krzysztof1987 Pociągnie, ale na pewno nie w drużynie Flicka grającej w ten sposób

0

Salah jest jak zawodnik w karierze zawodnika na jakimś zawodowcu. Nokaut w klasyfikacji strzelców, to samo w liczbie asyst w Premier League. Czapki z głów przed Panem Piłkarzem.

2

@Coutinho007 Smakowałoby lepiej, ale nie chciałbym Realu w finale LM. Za dużo mocy nadprzyrodzonych, paktów z diabłem i wszystkiego - ja wiem jakby się taki finał skończył

0

Molde i Cercle… chyba lepiej niech Legia zagra z Jagą - lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu

1

To City to wygląda jak żart, tutaj Korona Kielce by pokazała więcej

2

Asencio Cubarsi to będzie przerażająco mocny środek obrony w reprezentacji

0

Kto z kim przystaje takim się staje - sory Paulinka, ale choke konkretny

1

Jedna niespodzianka już się odbyła
Jedna jest gotowa w 90%
Jedna (ta największa) jest bardzo możliwa
No i mimo wszystko awans Monaco w Portugalii też byłby małą niespodzianką (szybko się zestarzało xD)

6

Milan historia prawdziwa:
- Miej 1/8 LM na wyciągnięcie ręki, przegraj w ostatnim meczu przez czerwoną kartkę z Dinamem które nie weszło nawet do 1/16
- Grasz w 1/16, przegrywasz pierwszy mecz, odrabiasz w 1. minucie straty i odpadasz znowu przez czerwoną kartkę

0

@brzucho Nie rzuca się bardzo w oczy - ale na pozycji DP to dość dobrze świadczy:)

0

Jakby na PS w Feyenoordzie grał piłkarz na poziomie Paixao to już byłby mecz rozstrzygnięty. Ten Hadj Moussa bardzo niechlujny, niedokładny i wolno myślący.

0

Theo, Felix, Leao - trzech piłkarzy niby bardzo dobrych piłkarsko, ale każdy ma jakiś olbrzymi minus przy sobie. Albo jest głupkiem, albo mu się nie chce harować na boisku - trzy takie primadonny to wartość ujemna

0

Ten Hadj Moussa czy jakkolwiek się to pisze to niesamowity jeździec bez głowy

0

O, Real stracił punkty a kolejny gwiazdor z czerwem - pięknie.
A Carlitos to jednak dobry chłopak, wygra turniej tenisowy, potem mecz Evertonowi wygra.

0

Uff dobrze, że mało jest zawodników a w tym sporo egzotyki bo i Paweł by nie był pewny awansu

1

@Arkon Real, Barca na pewno
A na trzeci mam czterech kandydatów: Milan, United, Liverpool, Bayern

0

Legia Jagiellonia w 1/8 i gwarancja jednego zespołu w ćwierćfinale, no i punktów do rankingu
Czy jednak Jaga - Cercle Brugge i Legia - Molde/Shamrock i brak gwarancji czegokolwiek, ale możliwa nagroda dwa razy większa?

0

Frantz i Embacher w swojej lidze, Polacy bez szans na medal. Jakby była inna pora obejrzałbym drugą serię z ciekawością, tak to mi się nie chce zarywać kolejnej godziny spania gdy nasi walczą co najwyżej o „10”.

1

@gumaz Byłby tyle warty, zjawiskowy piłkarz

0

@MesQueUnClub96 No to powiedz mi koleżko, kiedy mieli lepszy skład ostatnio

0

Ale ładnie ten Feyenoord gra, Milan na papierze skład najlepszy od dawna a wcale nie muszą wygrać dwumeczu

0

Ale wielbłąd Maignana

0

@Marcelinho99 Byli lepsi w tym meczu, nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Dla mnie wciąż ta pierwsza bramka City wątpliwa, chyba nie pokazali nawet linii

1

Ło panie co ten Pep - nie wiem czy bardziej ten Grealish zaskakuje czy granie 5 gościami co najlepiej się czują na środku obrony

4

@Comentateiro I tak i nie, Real też w tym sezonie pokonał tylko Atalantę z mocniejszych drużyn. I trzeba szczerze powiedzieć, że City totalnie im nie leży. Ja się nie zdziwię jeśli zobaczymy dzisiaj wysokie zwycięstwo Obywateli

0

Jakieś ciekawsze te mecze dzisiaj w LM. Pomijając już ten główny hicior, to czy Sporting Borussia, czy Juventus PSV brzmi jak ciekawsze widowisko do oglądania niż Monaco Benfica czy Bayern Celtic.

3

@VeB 1899 Prawda jest taka, że trzeba być totalnym ignorantem, żeby choćby porównywać Barcę Xaviego i tę Flicka. Za Xaviego nie mieliśmy alternatywnych pomysłów na grę, albo się udało albo nie. Za Pana Flicka jesteśmy jak perfekcyjnie naoliwiona maszyna, która potrafi wbić po 5 goli nawet rywalom z wyższej półki.

0

@tadzik447 Wąsek też uważam, że mógłby zostać dopracować detale - trochę się rozregulował ostatnio i trening przed MŚ mógłby przynieść lepsze efekty

5

Chyba Ivan de la Peña nie wróci już do naszej bramki…

1

Ale ładnie pojechane z nimi, a człowiek myślał że nic dwa razy się nie zdarza. Dożyliśmy czasów, gdzie Alaves czy inne Las Palmas stawia dużo większy opór niż taka marka jak Valencia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?