0

Potężny Triple H zniszczył swojego rywala

3

Dobra wygrały te leszcze to wygrały. Lepiej się cieszmy teraz grą wielkiego Triple H’a skwitowaną dwoma tie-breakami (zapewne przegranymi)

0

Mam nieoczywistą tezę, ale odnoszę wrażenie że pewien pajac (w tym jest najlepszy, chyba nawet w historii futbolu) jest głównym źródłem mierności Realu. Oni strzelają dużo goli, ale jak jego na boisku nie ma. Z nim cała ich gra siada xD

0

Chyba jutro postawię na streamy - Darek już z 10 lat powinien być na emeryturze, a ten drugi to zupełnie dno. Słuchanie tego to jakby siedział człowiek w barze i słuchał gadki jakichś dziadków-Januszy

1

„Brahimiego Diaza” - co to za mieszanka tego algierskiego magika z Porto i wielkiego Mariano

1

@Coutinho007 W Careffourze kupiłem około miesiąc temu. Ale będąc szczerym dużo lepszy smak uzyskasz mieszając zwykłego monstera z colą, ten Assault to było rozczarowanie dla mnie.

0

Dembele top grajek, nie potrafię wytłumaczyć czemu u nas miał tyle kontuzji skoro przed i po ich nie ma.

4

@Ojciec5tkidzieci Jesteś pewien, że Lipsk przebili? Dla mnie jednak top 2

0

Spalony uratował Mou i jego drużynę. Jakby Braga strzeliła na 2:0 to Fenerbache podzieliłoby los Besiktasu

1

Jak strzelimy to nie będzie szans żeby Real dostał City - są plusy remisu :D

0

My w top 2 ale Real w top 8, czy my 3 miejsce ale Real poza top 8 - która opcja lepsza :D

6

@tadzik447 Albo będzie 40, co jest bardziej prawdopodobne :D

0

„W innym komentarzu wyraził opinię na temat sytuacji w Bundeslidze, porównując obecną sytuację Bayernu Monachium do Manchesteru United i doceniając pracę trenera Hansiego Flicka.” - aktualny ten chat gpt nie ma co xD

2

@Sysia11 Jeszcze Zverev może namieszać, tutaj ze 30% szans widzę. Keys bez szans, to będzie szybki mecz w 2 setach zamknięty.

0

@Mitch_Atleta Może Carlos Tevez?

1

Można być złym o to, że z +6 zrobiło się nam -7 ale jak patrzę na United… to chwała wielkiemu Flickowi i dziękuję za to co jest. Walczymy na wszystkich frontach.

2

Nie widzę wygranej z Sabalenką w finale, ale no fajnie by było chociaż do tego finału wejść

0

No i decider, kto by się spodziewał xD

1

@July_6_BcN No jak to z kim, z greckim bogiem Chokerosem

0

Jakby nie to z kim Paula się prowadza to może i bym uwierzył, że może wygrać :P

0

Bellingham jest niesamowitym piłkarzem do oglądania - nie rozumiem gadki, że jest przereklamowany. Chłopak ma wszystko i to w jakich barwach gra nie zmienia faktu, że piłkarzem jest widowiskowym i genialnym.

1

@MesQueUnClub96 Tak się wydaje bo gra na swojej pozycji - Rodrygo na pewno ma bardziej poukładane w głowie + ma bajeczną technikę. Myślę, że u nas byłoby widać jak dobry piłkarz to jest

0

@aldewir Nic już nie powinien komentować - siedzenie na emeryturce, a komentowanie niech zostawi innym, młodszym

0

@Rupert_Haubica Gdyby nie wylew bramkarza i karny z dupy to to byłby tylko gol honorowy - parodia w dwie strony xD

0

O marudzę na Juventus, a tu 4:4 - posrany mecz, brawo Eric xD

0

Wchodzę na flashscore - Juventus kolejny remis, a i 0:0 nie po raz pierwszy. Jezusie co za nudny klub..

2

Co to jest za cyrk przepraszam bardzo xD

0

Mam też wniosek po tym meczu: Araujo jest lepszym obrońcą od Inigo ogólnie, ale… do stylu gry Flicka, Iñigo nadaje się perfekcyjnie, a Araujo jako fizyczny obrońca nie potrafi się odnaleźć w takiej grze. Tutaj potrzeba dwóch inteligentnych i dobrych technicznie stoperów.

1

I w taki sposób się już chyba niszczy marzenia

0

@Criss18Barca A i prosi chętniej nim pograją bo nie da się być bardziej meta xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?