PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak zazwyczaj się nie napalam na takie newsy, tak tym razem wydaje mi się bardzo prawdopodobne, że cała trójka przyjdzie. Prawda jest taka, że gdy do gry wchodzi Barcelona, a piłkarz gra w klubie zdecydowanie słabszym, nie da się go zatrzymać. Myślę, że wcześniej mogło nam być ciężko ściągać takich zawodników jak Cou, bo był Neymar, a z nim legendarne MSN i każdy wiedział, że niby fajnie grać w Barcelonie, ale i tak będzie tylko od dostarczania im piłek w trakcie meczu. W tym momencie taki Cou i Dembele widzą dla siebie bardzo realną szansę i po prostu nie da się ich zatrzymać w klubach typu Borussia czy Liverpool. Inigo to inna sprawa, ale skoro Mascherano odejdzie w ciągu najbliższych dwóch lat (najpewniej) to w sumie solidne wzmocnienie..
0
Dembele. Ale to przeczucie :D
7
Samper ? Ilekroć wszedł na boisko w poprzednich sparingach był świetny. Dziś nie zagrał najlepiej, ale na pewno nie był najgorszym punktem zespołu. Rafinha to w ogóle u Valverde piłki jeszcze nie powąchał po kontuzji. Także może się tak nie rozpędzajmy z tym wywalaniem połowy składu.
0
Ładnie Paco wsadził :D
0
Naprawdę muszą te wywiady odbywać się w trakcie meczu...
1
W 5 jakoś chyba. Przy pierwszym zderzeniu z rywalem.
1
Już sam nie wiem, co myśleć. Pamiętam Denisa z początku tamtego sezonu, kiedy robił na mnie ogromne wrażenie. Arda też miał momenty. Z drugiej strony kiedy mają coś pokazać, jak nie dziś? Pressing takiego Gimnasticu, choć agresywny, nie powinien stanowić wyzwania dla zawodników aspirujących do pierwszego składu Blaugrany.
0
1-0 dla Gimnasticu. Gramy fatalnie.
9
Niby to tylko sparing, ale gramy straszny piach. Jakby w ogóle im się dziś nie chciało.
0
Świetny pomysł !
3
To prawda, akurat grą Ardy jestem naprawdę zmęczony.
0
Verma kontuzja. Szkoda mi chłopa, ale musimy się go pozbyć w jakiś sposób :(
0
Chyba trochę zlekceważyli rywala.
3
Nie jest źle. Bałem się, że krzykną 150-180, jak za Mbappe. Oni muszą już wiedzieć, że Francuz chce odejść. Podejrzewam, że skończy się na 85-90 mln + zmienne. Brać i się nie zastanawiać :P
0
W sumie tak. No i na dzisiejsze standardy 32 mln to faktycznie dobra cena. Na pewno nie jest to zły transfer, po prostu miałem nadzieję, że zainwestują najpierw w Dembele/Coutinho. Ale w sumie pieniądze mamy, przed odejściem Neymara było ok 40 mln na transfery, więc jest spokój.
1
No i super. Zupełnie nie byłem przekonany co do niego. Dembele chętnie bym u nas zobaczył.
0
Kurde no, już szastamy hajsem. A co z Marlonem ? Przecież on mógłby się ogrywać. Za rok ma przyjść Yerry Mina. No, chyba, że Masche ma odejść w przyszłym okienku, ale i tak zostaniemy wtedy z 5 stoperów. Z drugiej strony - Inigo jest solidny i zna ligę. W ogóle widzę, że wiele osób zadowolonych z potencjalnego transferu - ciekawe.
0
Ok, to co napisał zmieniło moje cięte zdanie na jego temat. Myślę, że można być spokojnym co do tego, że do Realu jednak nie przejdzie. Oczywiście - przeszedł w dużym stopniu dla kasy, ale wierzę w pełni w to, że potrzebuje nowych wyzwań. Podoba mi się sam gest - zabrał głos praktycznie od razu po ogłoszeniu transferu i skierował to do kibiców. Wg mnie PSG to kiepski sportowo wybór, ale to jego życie. Mi, jako kibicowi FCB wystarczy, że dużo nam dał i że wykonał jakiś gest w stronę cules. No i też sobie uświadomiłem, że całe "następstwo Messiego" było wymysłem kibiców i prasy - to nie jego wina, on nigdy się tak nie określał. Dlatego powodzenia, dałeś nam dużo, ale LM Ci już życzyć nie będę ;)
6
Super ! W końcu oficjalka. Do tego mamy 222 mln. Teraz zobaczymy, co zrobi zarząd. Moje marzenie - Dembele. Ewentualnie Coutinho, ale patrząc na potencjał Alenii wcale nie musi on być niezbędny. Może warto resztę pieniędzy zatrzymać, spłacić długi, mądrze pomnożyć, aby za parę lat budżet transferowy nie wynosił 100 mln, a 250 co roku.
0
Chcesz mieć w Barcelonie piłkarza, który wolałby grac gdzie indziej? Ja chcę mieć piłkarzy, którzy są dumni z noszenia koszulki Barcelony, bo to koszulka o ogromnej wartości historycznej i ogromnej wagi pod względem wartości. Wiem, że w ostatnich latach zatraciliśmy takie podejście przy kupowaniu piłkarzy, ale to musi wrócić.
2
Nie jestem fanem Baromeu, ale podoba mi się ten gest. Powiem Wam szczerze - odejście Neymara, choć smuci pod kątem sportowym, to cieszy pod kątem wizerunkowym. Zależy mi, aby Barcelona znów była "więcej, niż klubem", a odejście jeden świętej krowy może to umożliwić. Taki gest Barto w tym momencie też jest PR-owo bardzo potrzebny. Barcelona musi stanąć na nogi w kwestii swojego wizerunku publicznego, który w ostatnich latach bardzo podupadł.
0
Nie zdyskwalifikują ich, wg mnie dadzą im jakąś dupną karę finansową o wartości 1/5 transferu Neymara. UEFA nie może sobie pozwolić na LM bez Brazylijczyka, zbyt duży potencjał marketingowy.
23
Pewnie następny przystanek Real Madryt, co Panie Neymar? I pomyśleć, że tyle osób (w tym ja) widziało w nim następcę Messiego. To nas uczy, żeby nie obrażać Argentyńczyka takimi określeniami w stronę innych piłkarzy. Tracimy kapitalnego zawodnika z dziecinnym temperamentem i prowokatorskim zachowaniem. Marzy mi się, że wyeliminujemy PSG w tym sezonie.
0
JEŚLI mielibyśmy brać kogoś w zamian. Bardziej chodziło mi o to, żeby nie okazał się to Di Maria czy Rabiot.
1
Jeśli mielibyśmy brać kogoś w zamian + 100-120 mln, to TYLKO Verratti. W innym przypadku nie ma się co pieścić - niech płacą 222 mln i się martwią konsekwencjami.
0
Trzeba mieć za duże ego i ogromne parcie na hajs. Innymi słowy - nie pasuje już do Barcelony. My sobie poradzimy, on bez nas - wątpliwe.
1
Wiem, że wiele osób nie lubi się "bawić" w Co By Było, Gdyby, ale jestem ciekaw Waszej opinii, bo jak wiadomo całe Barcelonismo żyje jednym tematem od dwóch tygodni.
Załóżmy, że Neymar zostaje. Prasa pisze swoje, ale on sam mówi w oficjalnym poście/wystąpieniu/przemówieniu (oficjalnym stanowisku po prostu) że przeprasza za to zamieszanie i choć miał wątpliwości, to przemyślał wszystko i już wie, gdzie jego miejsce. Jak byście zareagowali? I tak - wiem, że to prawie niemożliwe, ale właśnie na takim przykładzie chciałbym zobaczyć jak mogło się zmienić podejście do Brazylijczyka na przestrzeni ostatnich dni.
0
Wszystkie wydarzenia godne odznaczenia. Jako fan Barcelony jednak wiadomo co wybiorę ;) ale i narciarze, i Totti to dwa piękne wydarzenia.
1
Może warto mu co jakiś czas dać zagrać w meczu ligowym po prostu. Nie dziwię mu się, że chce grać więcej, a z drugiej strony jak ter Stegen nie będzie dawał powodów do zmiany, to po co go ruszać. Pytanie też, jak ma skonstruowany kontrakt.
1
Szacun, brawo ! Widać, że waleczna krew :D