PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już wrzucili. http://www.fcbarca.com/75413-okiem-fcbarcacom-opinie-redaktorow-na-temat-porazki-z-psg.html
3
Inna sprawa (tak trochę studząc radość - również swoją), że PSG nam tyle miejsca nie zostawi. Nawet przy 2-0, 3-0 Paryżanie będą mieli awans w swoich rękach i będą gryźć trawę. Nasi piłkarze muszą mieć nie tylko dobrą formę, którą waśnie złapali, ile swój dzień - to co strzelą musi lecieć w bramę, ryzykowne podania przechodzić rywali, obrońcy odbierać piłki czubkiem buta, a ter Stegen wyciągać rzeczy nie do wyjęcia (to ostatnie akurat już mieliśmy na Parc de Princes). Ja mimo wszystko uważam, że nie awansujemy, choć oczywiście z chęcią odszczekam te słowa. Liczę na to, że pożegnamy się zwycięstwem i piękną grą.
0
Oczywiście jak tylko napisałem, że Busquets słabo gra, to cała Barcelona zaczęła grać jak z nut. :D Ale miło jest odszczekać takie słowa. W ogóle sytuacja podobna do zeszłorocznej - Celta wygrywa u siebie, jest zmiażdżona na Camp Nou po pięknych golach. Póki co scenariusz a'la kopiuj-wklej.
0
WOOOOOW !!!! To jest Neymar :D
1
Matko, no Busquets w tym sezonie ma problem z najprostszymi zagraniami.
0
Jeśli chcemy wyjść 3-4-3 na PSG, to dziś też powinniśmy tak zagrać - to nam odpowie, w jakim jesteśmy miejscu z tą taktyką.
0
Ja też bym chciał, ale kiedy nabierze trochę doświadczenia jako trener, nawet w Barcy B. Z miejsca nie wyobrażam sobie, żeby został trenerem - tam wciąż grają jego kumple z boiska i ciężko byłoby im traktować go jako szefa (w pewnym sensie oczywiście).
0
Powiem tak - choć uwielbiam Kloppa i uważam, że przy pomyślnych wiatrach mógłby zrobić z nas potęgę (bo też lubi efektowną grę piłką, poza tym trzyma dyscyplinę oraz ma pomysły taktyczne, a jego motywacja stoi na najwyższym poziomie), to obawiam się, że mógłby powstać spory zgrzyt w klubie. Dotychczas Klopp pracował z drużynami, które miały ogromny głód (i potrzebę) sukcesu, tylko brak piłkarzy, i z takich drużyn wyciągał maksimum. Ale robił to poprzez ciężką pracę tych zawodników - Borussia latami biegała najwięcej na boisku ze wszystkich klubów w Niemczech. Nie jestem pewien, czy w Barcelonie nie powstałyby obozy przy takim podejściu. Sampaoli wydaje się świetny - lubi nasz styl i jest dobrym taktykiem. Wg mnie najciekawszy kandydat. Plus zna ligę - to niezwykle istotne, jeśli chcemy z miejsca wejść na najwyższe obroty.
0
Ciekawe, jak teraz piłkarze zareagują na wiadomość o odejściu Enrique. Jeśli rzeczywiście nie wiedzieli, to może to wpłynąć na wyniki. Lekka destabilizacja nawet może nas kosztować remis czy dwa, a w tej sytuacji kosztowałoby nas to pewnie mistrzostwo. Z drugiej strony ciężko mi uwierzyć, że wygramy wszystkie pozostałe mecze. Pytanie raczej ile razy Real się jeszcze potknie, bo widać, że zaczynaj siadać powoli.
0
Teraz jak zapakowaliśmy 6 goli, to znów będą przychodzić. Słabe to jest.
3
Ależ wyćwiczona akcja - piękny schemat taktyczny :D Być może jednak Lucho będzie próbował nowych rozwiązań.
0
Mało ludzi na trybunach :/ Akurat kiedy Barca potrzebuje największego wsparcia, kibice się odwracają. Za bardzo Blaugrana nas, jako kibiców, rozpieściła.
7
Też uważam, że nie powinni nikogo sprowadzać. Niech Palencia się ogrywa. Pół sezonu Vidal siedział na trybunach i Lucho jakoś nie brakowało kolejnego PO. A teraz gdy Vidal ma kontuzje, to nagle martwi go przemęczenie Roberto. Żałosne. Niech weźmie chłopaka z Barcelony B i się nie ośmiesza.
0
Wg mnie Neymar ma bardzo dobry sezon. Fakt - nie strzela i to jest bardzo kiepskie, ale na dobrą sprawę - to jedyne czego mu brakuje. Często w meczach jest jedynym, który ciągnie nas do przodu, wygrywa pojedynki, cały czas szuka kolegów (choć czasami faktycznie za dużo drybluje), próbuje rozcinających, prostopadłych podań (stąd też tyle strat), pracuje w defensywie przez cały mecz wywiera dobry pressing, a swoimi dryblingami wywalczył już wiele karnych i wolnych. Mam nadzieje, że zacznie ładować bramki, bo wtedy wskoczy w końcu na swój najwyższy poziom.
0
Dobra, ludziska - szkoda nerwów na tych sędziów. Nie dość, że nie jest to zależne od nas, to jeszcze nie od naszych piłkarzy. Trzeba się cieszyć naszym zwycięstwem - mam nadzieję, że ten mecz odblokuje mentalnie niektórych grajków i wejdziemy na wysokie obroty. Kolejny świetny mecz Neymara - tak naprawdę do kompletnego sezonu brakuje mu więcej strzałów i bramek. No i za to co Suarez zrobił przy bramce na 1:0 - czapki z głów. To był czysty geniusz i błysk naszej 9-ki.
0
Ciekawe, czy Lucho pamięta o takim chłopaku jak Denis Suarez. Strzelił parę bramek, miał chyba ze 2 asysty w tym sezonie.
0
A wystarczyło nie grać piętką. Busquets dzisiaj jest cieniem samego siebie.
0
Brawo Rafa. Teraz koncentracja, Panowie !
1
Tak jak kocham Suareza, tak to spierdzielił koncertowo :P
0
Znowu tylko Neymar próbuje, ale jest sam w tym atakowaniu.
9
Okej, ludzie, spokojnie. Ja też ostatnio jestem wkurzony na Lucho, ale nie czepiajmy się wszystkiego co robi. Tym bardziej, że zawsze w ten sposób odpowiada na pytania dziennikarzy i dotychczas nikomu to nie przeszkadzało. Wg mnie dobrze, że tak mówi - zdejmuje w ten sposób presję z naszych zawodników, a nawet jeśli nie, to z pewnością jej nie dokłada tekstem w stylu "musimy być skoncentrowani na 100%, ten mecz jest najważniejszy". Nawet zawodowcy nie lubią czuć, że od jednego meczu zależy wszystko.
11
W sumie jakoś się nie dziwię zarządowi. Sprowadzą kogoś, a on dalej będzie wystawiał Roberto. Myślę, że decyzjami w tym sezonie kompletnie podkopał swoją pozycję w oczach zarządu.
0
Ja to od zawsze widziałem Isco w Barcelonie. Real go marnuje, trzymając cały czas na ławie (w sumie jak my Denisa). W 2018 będzie miał 26 lat - idealny wiek dla pomocnika. Myślę, że ten transfer jest możliwy, o ile tylko Isco uzbroi się w cierpliwość.
18
Ale fatalny zapis w umowie. Dla Deportivo oczywiście.
0
No ale kimś muszą grać do końca sezonu, Roberto jest przemęczony i będzie popełniał tylko więcej błędów.
1
Pięknie :D
0
Powtórki, błagam, powtórki....
3
Masz rację, z drugiej strony w tym sezonie Enrique pracuje sobie na taką opinię. W moich oczach tym sezonem tylko traci. W pierwszym sezonie byłem jednym z tych, którzy go bronili i do końca wierzyli, że potrzebuje on czasu. Wymyślił fajną taktykę i sposób gry, dostosowany pod najmocniejsze punkty naszego zespołu. Nawet jak przegrywaliśmy, to najczęściej przez indywidualne błędy. Nigdy nie zapomnę, jak w ciekawy sposób zaskoczył PSG w pierwszym sezonie w grupie (z Bartrą na PO, dzięki czemu zmienialiśmy płynnie ustawienie z 4-3-3 na 3-4-3). Niestety - ten sezon, to coraz większy kalejdoskop jego koszmarnych decyzji - dziwne wybory kadrowe, brak reakcji w trakcie meczów, dziwne zachowanie względem niektórych piłkarzy (Vidal, Denis vs Roberto, Gomes), brak jakichkolwiek zmian taktycznych, brak alternatywnego pomysłu na naszą grę. Powtarzam to od kilku miesięcy - niezależnie od tego, ile trofeów wygra w tym roku, jego czas u nas dobiegł końca. Ja jestem wdzięczny za to co osiągnął, co udało mu się wydobyć z tej drużyny, ale niestety - ten sezon go przerósł.
4
Wychodzi nieudolność planowania Enrique. Przecież gdyby wyraźnie zaznaczył, że potrzebuje PO, to by mu kupili kogoś. Roberto się fajnie rozwinął i mógłby być bardzo wartościowy w środku pola, ale trener to w nim widział prawego obrońcę. Mając Vidala, który - jak pokazał - był w stanie grać na wysokim poziomie. Ależ Barcelona obrywa na każdym polu przez złe decyzje trenera i zarządu.
0
Podpisuję się obiema rękami. Idealnie to opisałeś.