PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wygraliśmy dzięki sędziemu, bo Sporting praktycznie nie miał okazji, a nawet jakby odjąć gola Suareza ze spalonego, to pierwszy karny oczywisty, drugi - nie musiał być, ale mógł. Trzeci to nieporozumienie. Byliśmy lepsi i tyle. Cieszy Suarez i ogólna postawa drużyny, chociaż szkoda, że sędzia będzie głównym tematem. Cieszy też wejście Bartry. Oby tak dalej, jesteśmy na dobrej drodze do dubletu. Najbardziej raduje mnie to, że drużyna nie wygląda, jakby była pod presją. To może się okazać kluczowe.
0
Hahahaha !!!! Jakie to fajne uczucie dostać w prezencie karny i czerwoną, haha :v Nie mają tak źle kibice Królewskich.
0
Widać, że stracił pewność siebie. Parę miesięcy temu wpakowałby taką piłę bez problemu. Ale w końcu strzeli i wróci. Plus świetne zachowanie kibiców na stadionie - dokładnie tego potrzebują piłkarze !
0
Jak zwykle świetne skróty, dzięki ;)
2
Czyli możliwość obrony pierwszego dubletu od 63 lat jest niewiele warta? Poza tym sezon się jeszcze nie skończył i dla mnie taki, w którym drużyna wygrywa 4 trofea jest bardzo udany. Dodatkowo - jeśli przez cały czas gra się kosmiczny football tym samym składem, to w końcu Ci ludzie (tak - LUDZIE, nie maszyny) zaczną to odczuwać. Nikt nie mówi o tym, żeby się spuszczać nad 8:0, ale żeby przy takim wyniku narzekać na cały sezon, który może skończyć się dubletem? To jest po prostu słabe i pokazuje, że Barca nas rozpieściła.
0
Przepłacać? 60-80 mln za klasowego pomocnika na lata, to w dzisiejszych czasach normalna cena. Smutne, ale prawdziwe. I Pogba, i Veratti są warci takich pieniędzy w ciemno. Po prostu wydaje mi się, że nie myślimy zbyt perspektywicznie. Za dwa, trzy lata przy dotychczasowej polityce transferowej będziemy mieli obronę złożoną z zawodników 29+, pomoc z zawodników 29+ i MSN w wieku 27-32-32. Trochę jak Milan, kiedy się kończył. Z wychowanków nikt nie zapowiada się na drugiego Iniestę, czy Busquetsa w środku pola, a jak oni są potrzebni Barcelonie widać było w tym miesiącu. Także raz wydać 80, czy nawet 100 mln jest lepiej, niż wydawać 100 mln na kilku graczy, z których 1, 2 może odpali (patrz: Arda, Aleix, Mathieu, Verma i Rakitić - ten odpalił).
0
Co jest smutne, bo za parę lat obudzimy się z ręką w nocniku, bez pomocników światowego poziomu w wieku do 27 lat.
1
Albo on, albo Pogba, albo Isco (którego transfer jest nierealny). Innych opcji na solidne i perspektywiczne wzmocnienie środka w Barcelonie nie widzę.
3
Ale te media robią z igły widły. Ja grając w piłkę o nic z bliskimi przyjaciółmi potrafię się na nich wydrzeć, potrafimy się posprzeczać na meczu i pokłócić. Zazwyczaj tylko po to, by po graniu zbić pionę i powiedzieć co nam leży na sercu. A w meczach o taką stawkę to chyba nie ma się co dziwić.
18
Puyol miał taką charyzmę, że gdyby tylko spojrzał na Neymara, to ten by nie dostał żółtej kartki do końca sezonu :P Lubię Brazylijczyka, od początku mu kibicowałem i jestem ogromnym fanem jego talentu, ale przydałaby mu się męska rozmowa z jakimś autorytetem, żeby przestał zachowywać się jak gówniarz, kiedy przegrywamy.
1
Dokładnie tak. Póki Barcelona zostawia serce na boisku, to porażki aż tak nie bolą.
0
No ale z jaką. Z taką jak dziś? Z grą do końca? Naprawdę jest kolosalna różnica między całym kwietniem, a dzisiejszym meczem. Pokazali zacięcie. Poza tym Alves - co on dzisiaj robił. To jest piłka i czasami potrzebne jest szczęście. My go nie mieliśmy i trudno - trzeba się wziąć w garść i wierzyć.
3
Brawa za walkę ! Przegraliśmy - trudno. Tak bywa. Ale chłopaki zostawili serce na boisku i to jest krok w dobrą stronę. Dla wszystkich, którzy już wywalili trenera i strącili Barcę do 2. ligi - właśnie PO TO ma się przewagę 12 punktów w lidze, żeby mieć margines błędu. My już nasz wykorzystaliśmy. I zasadniczo najtrudniejsze mecze są za nami. Teraz trzeba wygrywać i tyle. VeB !
3
Proponuję każdemu, kto krytykuje trenera i chce efektu miotły zrobić następującą rzecz: wstać sprzed telewizora lub kompa, odwrócić się w kierunku ściany, rozpędzić się głową do przodu i oszczędzić wszystkim tutaj biadolenia, bo serwery tej strony nie wyrabiają. Czy wy serio nie widzicie różnicy między ostatnimi meczami, a tym dzisiejszym? Pierwsza bramka, to pech. Druga - może i chwila nieuwagi, ale poza tym gramy naprawdę dobrze. Mecze, w których drużyna na 3 strzały ma 2 bramki zdarzają się niezmiernie rzadko i to nie jest wina trenera. Nie przez LE brakuje nam ławki, tylko przez durny zarząd, który wydaje miliony na przebudowę Camp Nou i nazwanie stadionu "Qatar Airways Stadium", wysyła piłkarzy po całym USA w 10 dni, a potem nie daje 18 mln na piłkarza, który zrobiłby ogromną różnicę w kluczowy momencie sezonu. Naprawdę - ogarnijcie się ludzie, pomyślcie chwilę i dopiero potem napiszcie, bo szkoda klawiatury i internetów.
1
Niczyja wina, to się zdarza. Ale Barca gra świetnie w porównaniu z ostatnimi meczami i wierzę, że zaliczymy kolejną remontadę.
0
Jeśli obronimy dublet, to i tak będzie ogromny sukces. Jasne - może boleć to, w jakim stylu odpadliśmy z LM, ale to tylko ludzie i krótka ławka rezerwowych (zwłaszcza w przypadku ataku) odebrała nam szanse. Poza tym też nie mieliśmy szczęścia. Nie mówię, że to kogokolwiek usprawiedliwia, ale żeby dokonać czegoś tak legendarnego, jak obrona trypletu potrzeba również odrobiny szczęścia. A Arsenal w 1/8 i Atletico w 1/4 to praktycznie jego brak. Mam tylko nadzieję, że zawodnicy się nie podłamią i wygrają z Valencią, żeby walczyć o tytuł.
22
Nikt mi nie wmówi, że to przypadek. 3-ci, czy 4-ty rok z rzędu 90% ludzi może przewidzieć to na kogo trafi Real. Mam nadzieję, że finał będzie City-Atletico.
0
On ma 35 lat - to by nie miało sensu. Nawet, jeśli teraz dobrze gra, to w tym wieku jeden rok robi ogromną różnicę (z resztą spójrzmy na Alvesa - widać po nim, że fizycznie odstaje od siebie sprzed roku).
0
No właśnie jest to możliwe. I Barcelonie zbrakło niewiele. Mając szerszą ławkę moglibyśmy spokojnie oszczędzić wiele sił. Niestety - nie tym razem. Być może dzięki temu odbudują się trochę fizycznie i już nie odpuszczą ligi.
0
Możliwe w sumie, już nie pamiętam. Tak czy siak - jakoś ogólny obraz Busquetsa zapadł mi w pamięci, jako mocno przeciętny.
0
Veratti - gra w powietrzu. I już. Xavi to samo. Pogba w powietrzu to nieustanne zagrożenie i tego nam bardzo brakuje. I OK, bo ciężko znaleźć piłkarza, który przy dużym wzroście ma szybką nogę, jest świetny technicznie i inteligentnie rozgrywa. No ale Pogba ma to wszystko, plus obie nogi i ładuje z dystansu. Veratti dałby nam dużo jakości, ale Pogba myślę dałby nam coś nowego.
0
Ja zapamiętałem 3 - 2 z pierwszej i jedną tą najgorszą w drugiej połowie.
1
A ja będę powtarzał, że warto wyłożyć pieniądze na takiego Pogbę, bo z nim Barcelona byłaby dużo mniej przewidywalna. Okazało się, że dominacja MSN też ma swoje granicę - cała trójka, to tylko ludzie, których dopada przemęczenie. A nie znam bardziej kompletnego zawodnika środka pola, niż Francuz. Do tego CHCE u nas grać i jest młody. No i jakiś obrońca, choć dzisiaj Barca nie przegrała przez słabą defensywę, a przez brak alternatyw na strzelanie goli. Tak czy siak - najważniejsze żeby piłkarze pamiętali o jednym - wciąż są dwa trofea, o które warto walczyć. VeB !
0
ostatni punkt - ała... :/
0
Ciekawe - ja dzisiaj widziałem Busiego, który był niepewny i który popełniał łatwe błędy. Co do Masche się zgodzę - MOTM u nas.
0
Nie walczymy, pewnie, ale mieliśmy szansę osiągnąć coś legendarnego. Zbieramy w bolesny sposób żniwa zakazu transferowego, kiepskiego pre-sezonu i zajechania zawodników. Ważne, żeby wygrać to, co nam zostało.
1
Douglas powołany, a Vidal nie ? No bez przesady - aż tak źle to on chyba nie grał. Wydawało się, że to solidne wzmocnienie, a tymczasem jest Alves i długo, długo nikt.
0
Dzięki za odpowiedzi. Cóż - wychodzi na to, że nie ma miejsca na więcej potknięć. Oby w środę nie przekreślili sobie szansy na coś legendarnego. Ogółem widać było bardzo zmęczenie fizyczne ?
0
Jak poszło naszym w meczu z Sociedad? Znam tylko wynik, który może wiele mówić, więc byłbym wdzięczny za jakieś opinie.
0
W półfinałach kartki się zerują, dobrze pamiętam ?