PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi czy Neymar?
0
No dokładnie. To też nie przypadek, że Barca preferuje piłkarzy powyżej 25 roku życia - Villa, Henry, Suarez, Rakitić, Zambrotta, Alves, Aleix Vidal - można by wymieniać bez końca.
0
Prawda jest taka, że wielu piłkarzy eksplodowało późno, nie zawsze najlepsi osiągali taką eksplozję talentu w wieku 21 lat, jak Neymar, czy Messi (ten, to już w ogóle). Weźmy np Reusa - kupiony do Dortmundu w 2012, jako świetny zawodnik, ale nikt nie przypuszczał, że będzie o niego walczyło pół Europy. A miał wtedy 23 lata. Inny przykład - Diego Costa. Interesuję się futbolem, ale o nim usłyszałem dopiero, jak przyszedł do Atletico, mając 24-25 lat. Także Deulofeu ma czas. O ile oczywiście spokornieje i zacznie pracować na drużynę, nie na Złota Piłkę.
0
Czy tylko mi zacina się transmisja? Oglądam nagrane na dekoderze mecze, stąd pytanie.
1
Gadanie. Prawda jest taka, że jak Pogba stwierdzi, że chce odejść, to Juventus obniży cenę do 60 mln i będą musieli go sprzedać. A coś czuję, że tak to się właśnie skończy, bo za dużo razy mówił o swoich marzeniach gry w Barcelonie. A dodatkowo Barca zagrała taki sezon, że nie pozostawiła mu chyba żadnych wątpliwości.
0
No tak, bo przecież KAŻDY, kto krytykuje musi być od razu mistrzem w swojej dziedzinie. Serio.... Jako kibice mamy prawo do wyrażania swoich opinii i oceniania postawy piłkarzy i nie musimy od razu sami grać w Manchesterze United. Błagam, bądźmy poważni - taki argument jest na poziomie podstawówki.
4
Uważasz, że Neymar i Suarez byli zbędnymi transferami? To było do przewidzenia, że nie zawsze w La Masii będzie trafiało nam się pokolenie '87. A Pogba akurat chce grać w Barcelonie, podobnie jak Neymar i Suarez. I tym Barca mocno różni się od Realu - sprowadza piłkarzy, którzy zanim tu przyjdą, lubią, bądź kochają ten klub. Pogba wybitnie pasuje do naszego stylu gry, a dodatkowo ma 22 lata -taki transfer mógłby zapewnić przyszłość Barcelony w oparciu o Neymara i Pogbę na kolejną dekadę.
6
Trzeba przyznać, że Suarez jest niewiarygodnie sprawny i odporny na kontuzje. Tak wykręcone kolano u wielu zakończyłoby się zerwaniem więzadeł, a on ? Fakt, wykręcił, ale grał dalej do końca. Do tego w każdym meczu pracuje najwięcej z tridente, zbiera mnóstwo kopniaków i walczy do upadłego, co poskutkowało jedynie niezauważalną kontuzją mięśnia na 2 tygodnie. Coś niesamowitego, takiego kogoś potrzebowaliśmy :D
0
Wszystko fajnie, ale musieli mieć BIAŁE koszulki.... :P
7
To ja z kolei stanę w obronie Neymara, bo chociaż może zabrzmieć to absurdalnie, to on mógł nie ogarnąć, że zagrał piłkę ręką. Kiedy emocje są tak ogromne to często nie zauważasz pewnych oczywistych rzeczy, o których później mówi Ci np trener, a Ty reagujesz "Poważnie?!". Więc może to była tego kwestia. A to że Alves wyskoczył jak małpa - myślę, że tutaj to już na pewno emocje wzięły górę. Dołóż do tego jego temperament i nie było szans na inną reakcję :P
0
A co takiego Neymar znów zrobił, że Xavi tak powiedział?
18
Abstrahując od Florków, szefów i zarządów LFP, to Lopo jest po prostu kompletnym kretynem :P
3
Miło z jego strony. Wiadomo, że to zagranie przez zaciśnięte zęby, ale nie zmienia to faktu, że taki gest wykonał.
1
Podobno oryginał właśnie.
0
Na pewno nie :D Bartomeu dobrze wie, że musi walczyć o poparcie cules, bo oni doskonale pamiętają, co było przed Anoetą. Koniec końców dobrze dla samego klubu, że najlepsi zostają
0
Ten sam wiek. I mimo wszystko chyba częściej indywidualnie decydował o losach spotkania, niż Neymar.
0
WOW !!! :D Genialna wiadomość, solidną rotację na prawej obronie mamy zapewnioną.
3
Enrique na kolejny sezon ? Kiedy to potwierdził ?
1
Wyobrażacie sobie grać w Almerii, która ledwo co wróciła do pierwszej ligi, a po dwóch latach grać w najlepszym zespole Europy? I dodatkowo być oczekiwanym transferem :D Powodzenia, Aleix !
1
Nie znalazłem jeszcze u nas, więc łapcie - prezentacja LIVE.
Edit: było wcześniej, sory za spam :P
0
Ale też Pogba jest dużo młodszy od Suareza, więc gdyby za te 80 mln miał osiągać takie statystyki, za dwa lata, to wciąż byłby udany transfer. Moim zdaniem, of kors
0
Neymara i Mascherano wpuścili - nie wiem, czy by ich przebił :P
2
hahaha, wszyscy jak nawaleni :D
0
Bez przesady, Messi to zawodowiec i na pewno prędzej, czy później zaczną się świetnie rozumieć. A poza tym mamy tak wspaniałą atmosferę w drużynie, że sam Vidal od razu poczuje się jak w domu ;)
4
Świetne info ! Odejścia Alvesa można się było spodziewać, chociaż dziwi mnie, że Vidal nie będzie nigdzie wypożyczony na ten okres. 4 pierwsze miesiące bez gry, to sporo.
16
Neymar z BigMaciem, haha :D
0
Co Messi powiedział do mikrofonu podczas fety 2009 ?
0
Podrzucali w końcu Lucho, czy nie :P Bo nie rzuciło mi się w oczy.
1
Dokładnie, poza tym cieszmy się szczęściem naszych, a nie nieszczęściem rywali.
16
Ciekawa sprawa z tym Zubim. Sam byłem za tym, żeby odszedł, ale od kilku miesięcy co mecz zwracam mu honor. Ciekawe, jak poradzi sobie Braida. Osobiście, zwłaszcza po dzisiejszym meczu, oczekuję informacji o Pogbie w Barcelonie :D A co do Zubiego - brawo i przepraszam.